לצד סייד Box ערבב ב 4 צעדים פשוט

אם אתה כלום אתה אוהב אותי, אז אתה תמיד מחפש דרכים חלופיות כדי לעבוד את פלג הגוף התחתון. אין שום דבר שאני אוהב יותר מאשר תרגיל שעובד הגוף התחתון שלך בזמן גם מקבל את קצב הלב עד – בעצם כמו שילוב של פעילות אירובית כמו גם גוון מסת שריר.
דשדוש תיבת מצד אל צד (המכונה גם דשדוש תיבת לרוחב) הוא תרגיל נפץ כי יצטרכו hamstrings שלך, glutes, כמו גם עגלים על האש. הסוג הגדול! רוב האנשים בדרך כלל לעשות מדשדש תיבה באימוני אתלטיקה-ממוקדים או עבור אלה שמחפשים לשפוך מהירי שומן כמו גם ביעילות.
איך לעשות לצד התיבה ערבב?

אם אתה שוקל משלב מצד אל צד מדשדש תיבת משטר האימון שלך, חשוב לך לגלות את היסודות. לדעת בדיוק כיצד לבצע תרגיל כראוי חיונית להבטחת אתה לקצור את הפירות, כמו גם למנוע פציעות. הנה בדיוק איך לעשות את זה:
בגין עומד בצד השמאלי של התיבה עם רגל הימין מונח על גבי באמצע התיבה.
מהר לקפוץ מעל התיבה, נחיתה עם רגל ימין שלך על הקרקע, כמו גם את רגל שמאל על גבי הקופסה.
המשך דשדוש מצד לצד עד שאתה להסתכם החזרות שלך.
חזור על כל חזרות רבות, כמו גם קבוצות כמו הרצויה.

שרירים עבדו
כפי שניתן לצפות, מדשדש תיבה לפטר את שרירי פלג הגוף התחתון שלך, כמו גם הליבה שלך. אתה תעבוד עגלים, hamstrings, רביעייה, glutes, מכופפי הירך וכן שרירי בטן בזמן ביצוע התרגיל. בעוד הם מצוינים עבור הגוף התחתון, הם גם בתנועה אירובית מצוינת כי תהיה להגביר את חילוף החומרים שלך, לקדם לב בריא, כמו גם לשפוך קלוריות גדולות.
היא יעילה ערבבה Box?
דשדוש התיבה הוא יעיל ביותר, כמו גם אתה יכול לשלב אותו האימון שלך במספר הדרכים. כאמור, התרגיל וצלילי הגוף התחתון, אולם היא גם תנועה אירובית מצוינת כי קלוריות לפידים.
יתרונות
מה הטעם לעשות תרגיל אם היתרונות הם לא מה שאתה מחפש? כאן הם היתרונות של עשיית מדשדש תיבת מצד אל צד:
הם פעילות גופנית אירובית פנומנלית כי תהיה שאיבת קצב הלב שלך! בדומה לכל תרגילים אירוביים, מהר יותר אתה מזיז את יותר את התרגיל ירגיש.
אנו מבלים את רוב זמננו לנוע קדימה, לא מצד לצד. תרגיל זה יגרום לך לנצל מסלולי תוקפת שונים אשר קושי רצון הגוף שלך.
דשדוש התיבה מצד אל צד צלילים במעלה הירכיים, glutes, ירכיים פנימיות וכן רביעייה.

וריאציות
אתה יכול לעשות את דשדוש התיבה בדרכים שונות, המותאמים לרמות כושר גופניות שונות. וריאציות כוללות:

סייד כדי דשדוש בצד בלי בתיבה
תיבת Lateral קופצת
מחליק

חלופות
לא מוכן ולא להוסיף את דשדוש תיבת תוכנית האימון שלך? זה בסדר! כאן הן חלופות דשדוש התיבה כמה אתה יכול לנסות במקום:
עליות צעד Box – במקום דשדוש מצד לצד, תוכלו לעלות על התיבה וכן גב תחתון כלפי מטה. הקפד חלופי אשר רגל אותך צעד אחד עם הזמן!
צעד Ups נפץ – Stand מאחורי התיבה שלך, כמו גם מיקום רגל אחת על גבי. משמרת האחורי התחת קצת כמו גם לשמור על עיקול מיקרו בברכיים. סע עד מעל התיבה וכן לקפוץ באוויר לעבר הרחב. כפי שאתה לקפוץ, לעבור את הרגליים באוויר כך שאתה נוחת עם רגל הפוכה על גבי הקופסה.
תיבת צעד UPS עבור איזון – Stand עם התיבה ישירות מולך כמו גם לשים רגל אחת על גבי. בואו לעמוד על גבי הקופסה כמו גם לנהוג הברך הנגדית למעלה כמו שאתה עומד על הקופסה.

לעטוף
רוב האנשים מנוצלים באמצעות רגליהם כדי להזיז אותם קדימה. אולם אנשים רבים מנצלים את רגליהם לעיתים רחוקות לנוע רוחבית או לצדדים. זה המקום בו דשדוש תיבה מצד אל צד התרגיל שימושי. זה מעולה לעבודה אלה שרירי הרגליים שאינן להתרגל כי בדרך כלל (חושב medius glute) וכן כל החשובים. אז, אל תפחדו לדברי שינוי למעלה, כמו גם לספק תרגיל מצוין זה לנסות!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *