שלבים 4 לרפואה נפץ בתחום כריעות זורק

איפה כל אוהבי יום הרגל שלי? אם הרמת את ידך (נפשית, כמובן) אז יש לי רק תרגיל בשבילך: גוץ בתחום הרפואה זורק. כן, הם בדיוק כמו אינטנסיביים כמו שהם נשמעים. אולם איש, הם עובדים! וכן תוך העתקת תחנת כוח זה באמת עובדת glutes אלה, לא תרגיש אותו הגוף העליון שלך, כמו גם ליבה מדי.
מכיוון גוץ בתחום הרפואה זורק הם תרגיל גוף מלא, הם תוספת האידיאלית משטר אימון. במיוחד אם אתה רוצה לקבל את החוצה ביותר של כל נציג. אני מתכוון, מי לא אוהב לעבוד הליבה שלהם, גוף עליון כמו גם גוף תחתון בבת אחת? אני לא בטוח בדיוק איך הרכבת שלך עבודות אמינות, אך לי זה נשמע כמו שיטה מצוינת לקבל אימון יעיל!
איך סקוואטים בתחום רפואה לעשות זורק

כמובן, אנחנו עושים את כל הדברים בצורה הטובה ביותר כאשר אנחנו עושים אותם צעדים – גוץ בתחום הרפואה זריקות כלולים. לפני הצלילה בראש הראשונה, או שאני צריך מדינה גוצה ראשון, יש כמה צעדים שאפשר לקיים כדי להבטיח סוג מתאים וכן חזרות היעילות ביותר.
צעד ראשון
לשם כדור רפואה גוץ לזרוק תוכל דרישה לעמוד עם היפ הרגליים ברוחב בנפרד. אתה צריך להחזיק את כדור הרפואה מול השד שלך, כמו גם את הברכיים צריכים להיות עיקול קטן מהם.
שלב שני
להתרווח בעמדה גוצה, ולוודא כי הירכיים שלך מקביל עם הקרקע, כמו גם ברכיים לא עוברת בוהן.
שלב שלוש
בפיצוץ להגדיל מתוך ההגדרה גוץ כמו גם לדחוף בתחום הרפואה תקורה כך בתחום משאיר את הידיים.
שלב רביעי
תפוס בתחום כמו גם ירידה חזרה למטה למקומו גוץ, ולאחר מכן לחזור על התנועה.
יתרונות של רפואה בתחום הכריעות זורקות
התוכנית שאתה רוצה להבין את היתרונות של תרגיל לפני שאתם מבצעים אותו. מה הטעם לעשות משהו אם זה לא לסייע לך לספק את המטרות שהצבת? הנה כמה יתרונות מרכזיים של תחום הרפואה גוץ זורק:
בונה חוזק הגוף
בתחום הרפואה גוץ זורק עבודה השרירים, מה שגורם להם להתחזק. שרירים חזקים שווים פחות סכנה של פציעה, כמו גם שיפור בביטחון העצמי שלך. שלא לדבר על זה יסייע לך לקבל בטלן מעולה!
משפר את המאזן
מלבד בניית כוח גוף, בתחום רפואה גוץ זורק לשפר היתרה שלך, מלא כמו גם יציבות! שלא לדבר על זה עוזר עם תיאום עין יד שלך!
Better בריאות הלב
בעוד גוץ בתחום הרפואה זורק לסייע לכם לפתח שרירים, הם גם מסייעים הלב שלך, כמו גם לבריאות הלב וכלי הדם.
עוזר מטרות כושר גופני Reach
לכולנו יש את הגוף להשגת מטרה זו. זוהי הסיבה שאנחנו קמים כמו גם לטחון כל יום! גוץ בתחום הרפואה עושה זורק יסייע לכם להשיג מטרה כמו גם להישען החוצה את השרירים האלה.
מה שרירים להתרגש?
בתרגילי גוף מלא, בתחום הרפואה גוצה זורקים הוא הגביע הקדוש. פעילות גופנית אינטנסיבית זו פועלת glutes, שוקיים, רביעייה, כתפיים, ליבה, שרירים, הזרוע אחורית כמו גם בחזרה. זוהי תנועת גוף מלא רוצח כי אתה תהיה אסיר תודה שעשית. זה רק עלול לקחת כמה ימים!
תרגילים דומים לרפואה בתחום הכריעות זורקות
לא כולם כדור הרפואה, מה שאומר שלא כל אחד יכול לעשות סקוואט בתחום הרפואה זורק. בנוסף, חלק מאיתנו יש פציעות שעלולות למנוע מאיתנו להיות מסוגלים לבצע את התרגיל הזה. אם אתה באחת הקבוצות האלה של אנשים, לא סופר את עצמך עדיין! ישנם כמה תרגילים אתה עדיין יכול לעשות כמו:
סקוואט
סקוואט עם העיתונות תקורה
לרפואה בתחום סקוואט עם עיתונאים (לא לזרוק)
לרפואה בתחום מתגלגל שכיבות סמיכה
עיתונות כתף עם כדור ברפואה או מטומטם

עבודה אותם האימון
אתה באופן רשמי על כדור רפואת צוות המנהלים גוץ זורק. אז מה עכשיו? גוץ בתחום רפואה זורק לבד הם תרגיל רגל מצטיין. אתה יכול להוסיף אותם לתוך משטר האימון היום הרגל שלך. או שאתה תמיד יכול לעשות יום אימון בתחום הרפואה! הנה אימון גוף מלא למשל אתה יכול לנסות ששום דבר שימושים אולם כדור רפואה:
לרפואה בתחום כריעות זורקות
בתחום הרפואה תקורה זורק
V-Ups עם כדור לרפואה
הספרה 8
Single Leg כריעות

מה גודל לרפואה כדור?

בעולם של תרופות כדורים, אין מידה אחת מתאימה לכולם. תחום ברפואת הגודל המתאים ביותר בשבילך הוא כנראה הולך להיות שונה הגודל המתאים ביותר עבורי. ברגע שאתה מתחיל את החיפוש, תוכל להבחין תרופות כדורים באים בגדלים שונים, צורות וכן צבעים. ישנם גם מעט כדורים ותרופות, תרופות כדורים בינוניים כמו גם תרופות כדורים גדולים. כל כדור הרפואה הוא הרבה יותר טוב נועדו תרגילים ספציפיים. באופן אישי, אני בוחר בתחום הרפואה מעט כי הוא 6 פאונד.
האתר של MedicineBall.com קובע עמידה ביחס לבחירת כדור הרפואה: “על פי המועצה האמריקאית של פעילות גופנית (ACE), משקל התחלה מצוינת עבור הכשרה בתחום הרפואה הוא בין 4 ל 15 קילו. אנו גם מאמינים כי 4, 6 וכן תרופות כדורים 8 פאונד מצוינים עבור מתחיליםners כמו גם מומחים כאחד. בדרך כלל תרופה משקל אתה בוחר, זכור כי אתה תמיד יכול להתחיל מעט כמו גם לעבוד את השיטה שלך עד משקולות כבדות יותר. זכור כי תאר שלך כדור צריך להיות כבד מספיק כדי לאט את התנועה שלך, לא לעכב אותו. ”
האם כדור הרפואה הם squat זורק סיבולת או cardio?
רפואה Sphere Squat זורק הם שילוב רוצח של סיבולת, כמו גם cardio! אתה משתמש בתחום משוקלל לפתח את שרירי הגוף העליון שלך, כמו בו זמנית העלאת קצב הלב. העלאת קצב הלב אומר שאתה בוער קלוריות, כמו גם נשען החוצה את השרירים האלה. אז, אם אתה תענוג בתערובת גדולה של סיבולת, כמו גם cardio ואז רפואה כדור squat throws יש את השם שלך בכל רחבי אותם!
לעטוף
רצועת הרפואה Squat Throws הם תרגיל מלא מדהים הגוף. הם עובדים לא רק את הרגליים עם זאת את הכתפיים שלך, הליבה, שרירי, שרירי, כמו גם בחזרה. יש להם יתרונות רבים הכוללים בניין סיבולת, שיפור מאזן, מגביר בריאות קרדיווסקולרית ואיכות חיים, כמו גם על סיבולת כושר גופני. Med Sphere Squat זורק הם שילוב של cardio כמו גם אימון סיבולת.
אם אתה לא מסוגל לעשות תרים פנימה squat זורק מאז פציעה, יש הרבה תרגילי החלפה. חלק מאלה כוללים squats, squats עם עיתונות תקורה, הרפואה כדורית מתגלגל דוחפים, לקחת על העיתונות עם תאר כדור או מטומטם. כאשר מתחיל, לנצל כדורי רפואה ב 4 עד 8 lb טווח. זה ישמור אותך מפגיעה בעצמך. כפי שאתה התפתחות, כמו גם בסופו של דבר להיות חזק יותר, אתה יכול לעבור עד כדורים מד כבדים. תהנה!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *