ללכת עם רצים – SkinnyRunner ו- Hungryrunnergirl ליתר דיוק

שלום! איך השבוע שלך הולך?

הבוקר ניסיתי לעשות כ -800 חזרות. ג’רזי ליברפול לא עשיתי עבודות מהירות לנצח, אבל אני יודע שאני חייב לחזור לזה. אני לא עושה מהירות עבודה בדרך כלל משתי סיבות מכריעות מאוד: א ‘) אני רע בזה וב’) לא אוהב את זה. אז יש את זה.
הסרטונים הכי עכשוויים שלי

לומד מריצה גרועה
ריצות רעות קורות – הנה איך עברתי את זה ולמדתי מהריצה הבאה שלי. רעיון שיעזור לך להפוך לרץ טוב יותר על ידי היותך צופה נייטרלי באימונים שלך.

עוד סירטונים

0 שניות של 3 דקות, 48 שניות

הבא בתור
מסיכת פנים לריצה או הליכה מחוץ לטיפים
07:15

לחיות
00:00
08:21
03:48

זה לא היה מושב ממש מהיר (הייתי מהיר יותר לפני כמה שבועות!) אבל אני שמח מעצמי שעשיתי את זה. אני הכי גרוע בביצוע דברים שאני לא רוצה לעשות, יש לי 0 משמעת אז זה עניין גדול יו.

אחרי הריצה ג’רזי איינטרכט פרנקפורט שלי אכלתי ארוחת בוקר ואז נפגשתי עם בנות הרץ המקסימות האלה – Hungryrunnergirl ו- SkinnyRunner

הלכנו כ -3 מיילים. או באמת, הם הלכו ואני רץתי לעמוד בקצב – הם הרצים המהירים ביותר שאני מכיר!

העליתי אותם לתת לי לקחת הפסקה באמצעות תמונה זו.

ההליכה שלנו ג’רזי מילאן הייתה למעשה מסיבה של SkinnyRunner שעוזבת אותי בקרוב לבלות זמן עם משפחתה באלסקה. אני חושב שמשפחתה מנהלת טבעת היאבקות דובי קוטב או משהו שם והיא עוזרת בקיץ.

ואז, פגעתי ביעד לכמה ציוד לטיולים ולבסוף נשברתי וקיבלתי את צ’קס הווניל. הוסברתי עליהם אתמול והקונצנזוס היה “תביא אותם! הם ישנו את חייך !! ”

כֵּן. הם טעימים. זוכר את האורז קריספיס מטפל בדגני בוקר? הם מזכירים לי את הוניל-י-ייסתי הזה אבל עם מרקם טוב בהרבה.

זיהיתי גם את אורוס האבטיח בחיים האמיתיים אך לא קיבלתי אותם. אני פשוט יודע שהם היו מאכזבים.

בחדשות אחרות של דברים מוזרים-החבר הכי טוב שלי הציע לי להשיג את הגרביים המלאים של רגליים מלאות שיער כי אני כבר לא מספיק מוזר. אנשים בסין לובשים ברצינות את אלה? לִכאוֹרָה.

אני פונה לניו יורק מחר! אני הולך כחלק מטיול מיוחד עם סברה חומוס. אני די באקסטזה ושוקלת לנסוע עם מזוודות ריקות כדי שאוכל למלא ‘אמבטיות של חומוס! האם ידעת שהם גם מכינים סלסה? השתמשתי בו במתכון לסלט קונפטי. זה הכי טוב לצד מנגל קיץ …

שאלה: SR הולך לאלסקה בקיץ הקרוב. מה התוכניות שלך? יש טיולי קיץ?

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *