כיצד לתלות את תיק כבד – 4 דרכים הטובות ביותר

בדיוק כיצד לתלות את תיק כבד
להסתיר תוכן
איך לתלות תיק כבד
אסוף דרוש מידע שקית משקל – בדיוק כמה זה שוקל צ’ק הכבד שלך?
תליית מקום – לאן אתה רוצה לתלות את התיק הכבד שלך?

כמה עולה תיק כבד שקל?
תיק עד לתקרה כבדה Hang JoistFinding Joist
תקן החומרה צריכה לתלות את תיק

תקרת שק חבטות להר
שקית כבדה המתלה
ללא תמיכה בעד כבד Stand Bag

לעטוף

אם אתה מסכים עם מעל 60% מהאמריקאים המאמינים כי מכוני כושר בבית בסופו של דבר יחליף לבנים מסורתיים כמו גם חדרי כושר מרגמה, אז אתה יכול להיות בתהליך של תגבור כושר בבית שלך. יום ב כמו גם ביום, זה נראה כאילו יש מוצרים חדשים ששוחררו לסייע לאנשים לייצר חדרי הכושר בבית המתאים שלהם. מ אופניים, הליכונים, מראות אימון, כמו גם יותר, יש כול כך הרבה אפשרויות לבחירה!
אם אתה מעוניין חתיכת התקני כושר הבית שמציגה כסוג מעולה של אימונים לחצות, אז אתה צריך להסתכל לתוך מקבל שקית כבדה! הם סבירים, כמו גם יעילים – מה יותר אולי אתה רוצה?
אבל, לפני שאתה בוחר לקנות שקית כבדה, אתה חייב להבין, כמו גם להבין לאן אתה הולך לשים את זה! כמו שהשם מרמז, שקיות כבדות (או שקיות חבטות) הם כבדים! נוסף על כך, הדרישה היא לתלייה על מנת לנצל אותו. אז, כפי שאתם שוקלים פיסת חריג זה של ציוד אימון, הדרישה לך להבין בדיוק איך לתלות אותו במקום המתאים שלך.
במאמר זה, אני הולך להיות מכסה בדיוק את זה! המחאה של הפלטה 4 הדרכים הטובות ביותר של בדיוק איך לתלות צ’ק כבד, כך שאתה יכול לקבל אימון פנטסטי מהבית!
אסוף דרוש מידע

לפני שאתה מבין בדיוק איך לתלות שק כבד שלך, יש שתי פיסות מידע שאתה הדרישה יהיה לאסוף שיכולים להשפיע בדיוק איך אתה תולה את התיק שלך, כמו גם הם …
תיק במשקל – בדיוק כמה זה שוקל השק הכבד שלך?
לפני שאתם צוללים לתוך תלוי התיק שלך, יש צורך כי אתה מבין את המשקל של התיק שלך. הידיעה הזאת יהיה לצייד אותך עם מבינה ללב של מה הן האפשרויות שלכם בעת ההחלטה בדיוק איך לתלות שק כבד.
התיק שלך כבד הוא, בתכנון ככל שאתה הדרישה יהיה לעשות. בדומה לכך, התיק שלך הכבד כלומר, פחות האפשרויות ייתכן שתהיינה לתליית בהתאם לשטח המוצע שלך. מוביל זה לנו הפיסה ההכרחית השנייה של מידע שאתה דרישה יהיה לאסוף …
תליית מקום – לאן אתה רוצה לתלות את התיק הכבד שלך?
קביעה שבו אתה יכול לתלות את התיק הכבד שלך היא הדבר האחרון שאתה דרישה להבין לפני שהוא מרים בדיוק איך אתה תתלה את זה. תוכלו הדרישה בחר תחום שיספק לכם שפע של מקום לנצל את שק חבטות. וגם, אתה חייב לחשוב על זה כאשר אתה לוחץ על התיק, זה יהיה להתנדנד כמו גם להשפיע. תוכל דרישה בחרי תחום עם הרבה שטח 360 מעלות סביב השקית כדי לאפשר לתנועה, וכו ‘
ברגע שיש לך את המקום המתאים איפה התיק הכבד שלך ילך כמו גם לך להבין את המשקל, אתה יכול להתחיל להחליט איזו שיטה היא השיטה הטובה ביותר לתלות אותו. אבל, לפני שאנחנו עושים את זה. הדיבורים בואו עוד על שקיות כבדות כמו גם משקלם.
כמה עולה תיק כבד שקל?

אם לא בחרת את התיק הכבד שלך אתה רוצה לתלות על כושר הבית שלך, לקחת בחשבון את המשקל לפני בחירת אחד.
בעוד שרוב התיקים הכבדים הם סביב 70-100 קילו, יש כמה כאלה חובה כבדה באמת שיכולים להגיע עד 200 ק”ג. בצד לחלוטין השני של הספקטרום, אתה אפילו יכול לגלות כמה זה להעריך קטן כמו 30 פאונד. אז, כפי שאתה יכול לראות, מגוון המשקל הוא רחב למדי! אם אתה בשוק עבור תיק כבד, הייתי מציע מכוון לממוצע. אחד גלה עם ביקורות מצוינות, עם זאת, כי לא להעריך אותך גם הרבה.
כשאתה שוקל בדיוק כמה משקל באזור שאתה מבלה השקית הכבדה שלך יכולה להתמודד, אתה לא יכול רק לחשוב על המשקל של התיק לבד, וזו הסיבה שזה מתאים להישען מצית קטן אם אפשר. אם אתה מאמין על זה, כשאתה אגרוף שק כבד, הכח האמיתי של זה נע או להפיל על העוגן יכול להיות משמעותי יותר מאשר המשקל בפועל של התיק. לכן, אם התיק שלך שוקל 100 ק”ג, אתה רשאי דרישה פעם כי סכום במונחים של תמיכה.
נוסף על כך, ישנם גם כמה מקרים שבהם אתה עובד איפה אתה מכה בשיטה כי התיק קופץ קצת. בזמנים אלה, אין כוח אפילו יותר על הרמת השקית באוויר וגם אז להכות למטה, לשים הצעה מעולה של לחץ על נק’ העוגן שלך.
כל זה כדי לומר, אתה חייב להיות נקודת עוגן מוצק לתלות תיק כבד בבטחה. זה חייב לעמוד רבה של משקל & כוח, כמו גם אתה פשוט לא יכול לקחת כל סוג של הסיכויים.
אז, עכשיו אתה מבין איפה התיק שלך יהיה בכושר הכי טוב בבית שלך, כמו גם בדיוק כמה משקל זה באמת צריך לעמוד, לתת הצ’ק אין הסכמה כללית 4 האפשרויות הטובות ביותר של בדיוק how לתלות תיק כבד עבור חדר כושר בבית שלך.
Joist תקרה כבדה Hang השקית
כלל מספר אחת תלוי שקית כבדה הוא לא לתלות אותו קיר גבס לבד. אם תנסה פשוט לתלות את זה ישר מהתקרה, אתה חייב להיות חור ענק כמו גם ליתר דיוק את הבלגן על הידיים. במקום זאת, הבחירה הראשונה שלך היא לנצל את joist התקרה לתלות את התיק שלך. רוב הקורות אמורים להיות מסוגלים להתמודד עם 4 פעמי משקל התיק שלך, תלוי במשקל של התיק שלך, כמובן.

מציאת Joist
רוב האנשים מגלים את joist עם Finder הרבעה, אשר הוא הגאדג’ט מוצאת תומך עם קיר גבס. רוב קורות התקרה מפרידים 16 או 24 אינץ ‘. אז, אם אתה לא לגלות אחת קורות עם Finder ההרבעה, להתחיל מקיר סמוך וכן לקבוע החוצה.
הקפד לגלות במרכז joist שכן אם אתה תלוי צ’ק הכבד שלך ממנו, אתה הולך דרישה שזה יהיה מאובטח ככל האפשר! אם זה מחוץ למרכז, אתם נמצאים בסכנת הסוגריים יפרצו מן joist.
תקן החומרה צריכה לתלות את תיק
לאחר שגילית במרכז joist כי תשתמש, אתה הולך להתחיל את תהליך ההתקנה. במשך תהליך זה, אתה יותר סביר כדי דרישת מקדחה, לולאה, וכן מפתח ברגים.
לקדוח חור במרכז joist התקרה.
טוויסט הלולאה לתוך החור שנקדח מראש.
השתמש במפתח כדי להמשיך לסובב את הלולאה, הבטיח שזה כמו הדוק ככל האפשר וכן בבטחה במקום.
קח את השרשרות מחוברות השקית וכן באמצעות קישור אותם הקרס “S”.
בעזרתו, במידת הצורך, לקשר הקרס “S” אל לולאה.
בדוק את ההתקנה, מושך את התיק כמו גם כדי לוודא שהוא מאובטח.

תקרת שק חבטות להר

Firstlaw כושר גופני עכביש להתקין 140 – כבדות שק חבטות האנגר – עבור תיקים כבדים עד 140 קילו – Made … 360 תנועה כדורית תואר מספקת את טוב הרעש כמו גם באמצעות רטט ריסון אתה יכול לקנות
מיועד אגסי אגרוף כבד עד 140 ק”ג
בקלות mounts לתוך קיר גבס או joist הרצפה OPEN – 12″ או 16″ מרכז למרכז
נבנה מיסבים מספק המסתובב מלוטש חוליה מקשרת
100% תוצרת ארה”ב – אחריות לכל החיים – 100% שביעות רצון ערבות

מחיר הכניסה האחרון

אם אתה לא יכול למצוא את joist התקרה או שאתה מרגיש בנוח עם הטכניקה הזו, אתה יכול באמת לגלות תושבות תקרה המספקות את כול החומרה תצטרך. נוסף על כך, זה יהיה להפיץ את המשקל באופן שווה השק הכבד, לשים פחות לחץ על התקרה שלך.

בעזרת שיטה זו, תוכל הדרישה לקבל התקרה שלך להתקין (וכל החומרה כלול), עיפרון, מקדחה, כמו גם ברגים. זה צריך לבוא עם ברגים, אולם מקבל ברגי עץ אם לא. כאשר יש לך האספקה ​​שלך, לציית להנחיות בהמשך.
השתמש מאתר הרבעה למצוא אחת קורות בתקרה.
בשורה להתקין עם הקורות, כמו גם סימן שבו דרישת חורי ברגים להיות.
הסר את ההתקנה וכן חורי הברגים איפה שסימנת אותם.
מניחים את להתקין לגבות וכן לחבר את הברגים.
הדק לחלוטין עם מפתח ברגים.
קח את השרשרות מחוברות השקית וכן באמצעות קישור אותם הקרס “S”.
בעזרתו, במידת הצורך, לקשר הקרס “S” אל לולאה.
בדוק את ההתקנה, מושך את התיק כמו גם כדי לוודא שהוא מאובטח.

שקית כבדה המתלה
אם יש לך קושי באיתור joist התקרה או בתקרה joist איננו בחירה בשבילך, שיטת התקנה אחת יותר היא לתלות תיק כבד על קיר. שוב, זה לא יכול להיות סתם סוג של קיר, כמו גם זה בהחלט הכי לא יכול להיות רק קיר גבס (זוכר כלל מספר אחד שלי שהזכרתי קודם?)
מְכִירָה

Aoneky קיר להתקין את תיק כבד האנגר – האנגר שק חבטות החובה כבדה – אגרוף תיק הרכבת BracketThis כבד קולב תיק בנוי לתלות הכבדות שקיות כבדות
האחיזה סוגר עד 1000 ק”ג, מציע רכוב על קיר בטון
הבר האופקי תומך התיק הוא כ 2.2 מטר
בסיס צלחת פלדה, מהדק היטב לקיר, לוודא שאין תנודות כמו גם רועד
6 ברגים צמיחה כלול עבור הרכבה של המוצר

מחיר הכניסה האחרון

בעת שימוש הר חומה, תוכלו להתקין תיק כבד על קיר ובנייה. כאשר ובניית מדינה ואני, אני מתכוון קיר לבן או בטון אפילו. יותר נפוץ מאשר לא, מי תולה את התיק הכבד שלהם מהקיר יהיה לשים אותו במרתף שלהם. למרות שאתה יכול גם לתלות שקית על חתיכי קירות, זה רק נראה יותר מתאים לנצל שטח שבו יש לך חומרי קיר כבדים, אם אפשר.
עבור סוג זה של התקנה, אתה הולך דרישת הר חום, עיפרון, מקדחה, ברגים, כמו גם ברגי עץ או עוגנים בטון. ייתכן גם רוצה מאתר הרבעה אם תתלה אותו על חתיכים.
כך או לגלות את הכפתור בקיר (אם תלוי עם חתיכים) או באזור המתאים על הקיר והבנייה שלך.
מניחים את הקיר להתקין במקום גילית כמו גם סימן שבו אתה הדרישה לקדוח חורים.
באמצעות מקדח, לייצר את החורים שבו אתה מסומן.
צרף הקיר להתקין (ביצוע ההוראות המסופקות עם בורג עץעוגני בטון).
קח את הרשתות המחוברות לשקית, כמו גם לקשר אותם ל”ס “.
בעזרה, במידת הצורך, לקשר את הוק “S Eyebolt.
בדוק את ההתקנה, מושך על התיק, כמו גם לוודא שהוא מאובטח.

עמדת שקית כבדה
הרביעי, כמו גם בחירה סופית בעת קביעת בדיוק איך לתלות תיק כבד הוא נתיב של התנגדות לפחות. בואו נקבע כי הבית שלך הוא מבוגר, כמו גם אתה מודאג תיק תלוי. או אולי אתה שוכרים את הבית שלך, כמו גם שאתה לא מרגיש בנוח להתקין משהו בסדר גודל זה? ובכן, אתה תמיד יכול לרכוש עמדת שקית כבדה freestanding!

המאה כבד תיק לעמוד, אפור, בנייה פלדה עמיד, כולל יתדות משקל, כמו גם mounts, עד … חובה כבדה – בסיס חסון לתמוך אימונים חזקים
בניין צינורי – 3-in. בניית פלדה צינורית
יכולת שקית כבד – מחזיקה עד שקית 100lb
צדדי לנצל – מושלם עבור מתאגרפים כמו גם אמנים לחימה
פשוט להגדיר – כמה הרכבה נדרשת

בדוק את המחיר העדכני ביותר

כמו עם כל הדרכים האחרות לתלות תיק כבד, זה יש את היתרונות שלה כמו גם חסרונות, אז בואו נסתכל עליהם.

קל יותר להתקנה

עם עמדת שקית כבדה חמורה, אתה יכול או לא צריך לשים את זה יחד, אבל ההתקנה היא פשוטה למדי. כאשר אתה לנתק את התיק, זה מוכן ללכת!
פחות לחץ”

אתה גם לא צריך לדאוג לגבי המון או משקולות מאז זה עשוי במיוחד להחזיק כמו גם לשאת את המשקל של שקית כבדה! אתה לא צריך להדגיש על אם התקנת אותו כראוי, כמו גם זה הוא פרו משמעותי!

יָקָר

לאחר עומד בתיק כבד freestanding הולך להיות הרבה יותר יקר מאשר לקנות eyebolt, כמו גם כמה אספקה ​​אחרת לתלות אותו. עם סוג זה של תולה שקית כבדה, זה הגדול ביותר, עשוי מהחומר ביותר, כמו גם יקר ביותר.
גַס

אחרון, כמו גם אולי הכי חשוב, אלה עומד יכול להיות מגושם למדי. אם יש לך מרתף או חדר בונוס ענק, ייתכן שיהיה לך את האזור כדי לנצל עמדת שקית כבדה freestanding. אבל, אם אתה מוגבל בחלל, זה קרוב לוודאי לא תהיה בחירה בשבילך!
לעטוף
מעלינו כיסה ארבע אפשרויות לתליית שקיות כבדות בבית חדר הכושר שלך. לתלות תיק כבד ישירות אל תקרה תקרה, לתלות לתקרה עם הר, להתקין את התיק כבד לקיר, כמו גם לנצל עמדת שקית כבדה freestanding.
לכל אחת מהשיטות לעיל יש יתרונות משלהם, כמו גם חסרונות. לא משנה באיזו אפשרות לבחור, לקחת את הזמן הנוסף כדי להבטיח את התיק הכבד שלך מאובטח בבטחה!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *