מהי יוגה זרימה איטית? (ו 10 סיבות אתה חייב לעשות את זה)

בעוד יוגה בסביבה כבר גילים, זה נראה כמו הרבה יותר, כמו גם הרבה יותר אנשים באים להכיר את כול יתרונות המדהימים שהיא מציעה. מאז זה, נראה שיש כל וריאציות יוגה שונות צצות בימים אלה – יוגה חמה, יוגה כוח, ויניאסה, זרימה איטית וכן הלאה. עבור מישהו שרצה להיכנס יוגה, זה יכול להבהיל לדעת היכן להתחיל!
תוכן מסתתר
מהי יוגה זרימה איטית?
יוגה ויניאסה כמו גם ההאטה יוגה
מי חייב לעשות יוגה זרימה איטית?
10 סיבות עליך לעשות זרימה איטית Yoga1. כולם מוזמנים
2. מרגיע את הנפש
3. מפחית מתח
4. השפעה נמוכה
5. מלמדת סבלנות
6. בונה קשיחות נפשית
7. משפר את הגמישות
8. בונה השרירים
9. מונע פציעות
10. משפר את הבריאות הכללית

סיכום

כול סוג של יוגה תנסה יביא תועלת יוצאת דופן. כנוהל, יוגה תגדיל גמישות, להרגיע את הנפש, כמו גם אפילו לשפר בריאות הלב וכלי הדם. אבל, אם עדיין לא שמעתם על יוגה זרימה איטית, אתה הולך רוצה לגלות יותר! זה לא רק יש יתרונות מדהימים, אולם עדיף לכול גילים וכן בשלבים של אנשים. מאת למתחילים ומתקדמים, יש משהו לכל אחד!
אבל, לפני שאנחנו קופצים לתוך העליונים 10 סיבות שאתה חייב לעשות את זה, מראה ונודה על מה הוא יוגה זרימה איטית, כמו גם כמה הבחנות מכריעות הבינה וכן סוגים אחרים.
מהי יוגה זרימה איטית?

מהי יוגה זרימה איטית? ובכן, כפי שהשם מרמז, זהו זרם היוגה שאתה עושה בקצב איטי. בעיקרו של דבר, בתוך כיתה, תעשה כמחצית מספר התנוחות שאתה רשאי לעשות בדרך כלל בכיתת זרימה שגרתית – לוקח הרבה יותר זמן, כמו גם נושם בכול תנוחה. לדוגמה, בזרימה טיפוסית, אתה יכול לקחת נשימה אחת לכל תרגיל בעוד יוגה זרימה איטית, אתה יכול לקחת 3-5 נשימות התנוחה. זה יאפשר לכם להעמיק הנוכחי שלך, כמו גם להתמקד באמת על כל תנועה בהישג יד. זהו רגוע כמו גם שיטה נינוחה יותר הרבה שמשלב וריאציה של שניהם ויניאסה כמו גם האטה יוגה.
יוגה ויניאסה כמו גם ההאטה יוגה

מכיוון יוגה זרימה איטית משלבת שתי צורות, זה חיוני כדי להבין את ההבדל כמו גם בדיוק איך הם משולבים זה סוג של תרגול.
ויניאסה יוגה מעמידה את “הזרימה” ביוגה זרימה איטית. יוגה ויניאסה יוגה היא שבה תנועות כמו גם תנוחות לזרום זה מזה. בניגוד לצורות אחרות של יוגה, כול כיתה ב ויניאסה היא מיוחדת כמו גם זורם בצורה שונה עם מגוון של תנוחות כמו גם מהלכים.
שונה האטה יוגה ויניאסה מ. האטה יוגה היא הרבה יותר של “איטי” ביוגה זרימה איטית. זה מדגיש את הערך של נשימה, כמו גם שילוב הנשימות שלך עם תנועות לייצר מדיטטיבי כמו גם מרגיעים ניסיון. היוגים להבין את זה בשביל עבודת נשימה מודעת להרגיע את הנפש, הבאת שלום כמו גם התמקדות.
כשתשלב ויניאסה כמו גם האטה, אתה מקבל יוגה זרימה איטית! זהו שילוב של תנוחות כמו גם תנועות שזורמות יחד תוך החזקת תנוחות אלו ארוכות מספיק כדי עבודה על הנשימה.
מי חייב לעשות יוגה זרימה איטית?
הדבר המפואר על יוגה זרימה איטית הוא שזה פנטסטי לכול! המהירות היא טובה ביותר למתחילים מאז הם לא מרגישים מאוימים או אבדו, אולם היא גם טובה ביותר עבור הרבה יותר היוגים מתקדמים אשר מחפשים לדחוף את עצמם כמו גם לצלול עמוק לתוך התנוחות שלהם. עבודת נשימה, כמו גם אופי רגוע של הכיתה היא גם הטובה ביותר עבור אנשים מכל הגילאים וכן אורחות החיים.
10 סיבות עליך לעשות יוגה זרימה איטית

ברוכים הבאים 1. כולם
כפי שצוין לעיל, יוגה זרימה איטית כולל את כל היוגים, ממתחילים ועד מתקדמים. לא משנה הגיל שלך או רמת הניסיון שלך, כל יכול לבוא מחצלת עבור שיטה יוגה זרימה איטית כמו גם לקבל משהו ממנו. באמצעות האטת המהלכים למטה, אתה יכול למתוח כמו גם הקושי עצמך למגבלות האישיות שלך, המציין כל אדם שעושה את השיטה יהיה לקצור את היתרונות ברמה שהם נמצאים.
2. מרגיע את הנפש
שיהיה לך יום קשה בעבודה? אולי הילדים היו דוחפים לך מעבר לנקודת השבירה שלך? ובכן, יוגה זרימה איטית יהיה פלאות עבודה באמת להרגעת הנפש שלך, כמו גם לתת כי לא סוף מטלות הרישום וניש לזמן. התמקדות בנשימה וכן מחזיק מהלכים בזרימה שלך יכולה להביא רוגע באמת כי ייתכן שלא הבינו שהיה לך לפני מקבל על המזרן.
3. מפחית מתח
לא רק יוגה זה להרגיע את דעתך על פרק זמן קצר, זה יכול גם למזער את רמות החרדה שלך! כמובן, כל צורה של היוגה הם מפחיתים חרדה פנטסטי, אבל יש משהו כמעט יוגה זרימה איטית כמו גם החיבור שלך הנשימה שלך שלוקח אותו ברמה אחת יותר. נשמתי עמוק עמוק כמו גם החוצה, תוך התמקדות בדבר אחד בכל פעם, באמת מאפשר לך כדי להקל על החרדה שלך, כמו גם להיות נוכח ברגע.
4. השפעה נמוכה
עם יוגה זרימה איטית, אתה לא יהיה לדאוג אבולא לשמור על זרימה. שיטה זו היא מאוד נמוכה השפעה, כמו גם לא לשים כל סוג של לחץ מופרז על הברכיים או המפרקים. במהלך התרגול, יש לך זמן להקשיב לגוף שלך, כמו גם בדק את רמזים זה נותן לך. אתה תרגיש כאשר אתה הולך מעבר הגבול שלך, כמו גם לקרוא. עם זאת, בכל מקרה, אתה עדיין לא יהיה עושה כל סוג של מהלכים יש השפעה גבוהה או גבוהה כי אתה צריך לדאוג מאוחר יותר.

5. מלמדת סבלנות
לפעמים, כאשר אתה רוצה לעשות אימון או משהו פיזי, אנחנו מקשרים אותו במהירות. אינטנסיביות גבוהה, עסקאות גדולות של הזעה, אתה מבין את התרגיל. אז, כפי שאתה הניסוי עם יוגה זרימה איטית, אתה עלול להרגיש חסר סבלנות. ייתכן שתרצה לעבור הרבה יותר במהירות כדי להגיע עם התרגול, כאשר במציאות, זה כל העניין!
ברגע שאתה מקבל בעבר את הנטייה הטבעית רוצה צעד הרבה יותר מהר, אתה הולך לגלות את כל היתרונות, כמו גם יותר. אתה הולך לגלות סבלנות, כמו גם כי היתרונות של שיטה זו הם ברגעים איטיים נעים.
6. בונה קשיחות נפשית
בזמן שאתה מגלה סבלנות עם הקצב האיטי יותר, אתה גם הולך להיות בניית הרבה קשיחות נפשית בהחזקת תנוחות זמן רב יותר. עם יוגה זרימה שגרתית, אתה עובר עם לאחר נשימה, אבל אתה הולך צריך לאמן את עצמך להחזיק את התנוחות עם אי הנוחות. אתה לא יכול להיות מנוצל כדי להחזיק מתנה מסוימת עבור 3-5 נשימות בכל פעם, כמו גם זה בהחלט להראות לך קשיחות נפשית, כמו גם עובד עם מחזיק לא נוח.
7. משפר את הגמישות
כל היוגה מגדילה את הגמישות שלך, אולם יוגה הזרימה האיטית היא שינוי ניכר. נשימה עם התנוחות שלך, כמו גם התמקדות בקבוצות המונית שרירים מסוימים, כמו גם מתיחות במשך שניות בכל פעם באמת לקחת את הגמישות שלך לשלב הבא. שלא לדבר על זה עם גמישות משופרת מגיע תנוחה משופרת, כמו גם איזון גם! שליטה צעד כמו גם תנועה יש לך של השרירים שלך, הרבה יותר טוב שאתה תהיה!
8. בונה השרירים
דומה לשיפור הגמישות, מחזיק את התנוחות במשך זמן רב יותר יורה אלה השרירים הממוקדים במשך זמן רב יותר, ולכן בניית אותם בתהליך! במקום למהר עם הזרימה שלך, אתה באמת לוקח פסק זמן, כמו גם התמקדות בקבוצות המוני שרירים מסוימים, אחד בכל פעם, לטובת סיבולת שלך בעתיד!

9. מונע פציעות
כי אתה לא צריך לדאוג לשמור על קשר עם המהירות של המדריך, כמו גם אתה יכול לעבוד בתוך המגבלות שלך, כמו גם חוזק, תוכל לשפר את השרירים נוטה פציעה בעוד גם עובד בשיטה כי יהיה פחות סביר לך לקבל פגיעה!
10. משפר את הבריאות הכללית
כפי שאתה יכול לראות, יש כל כך הרבה נפשית כמו גם יתרונות פיזיים כדי להוסיף יוגה זרימה איטית לשגרת האימון השגרתי שלך. עם זאת זה לא יעשה את השיטה צדק מבלי להזכיר את אחת הסיבות הגדולות ביותר לספק לו ללכת … שיפור הבריאות הכללית שלך. עבודה עם הנשימה שלך, כמו גם לקחת זמן עם הזרימה שלך ישפר את בריאות הלב שלך, הריאה שלך כמו גם בריאות הנשימה, כמו גם יותר.
סיכום
עושה כל סוג של סוג של יוגה יציע לך הרבה יתרונות כגון גמישות מוגברת, מרגיע את המוח כמו גם בריאות קרדיווסקולרית משופרת. איטי זרימה יוגה הוא סוג של יוגה המתמקדת להאט את זרימת התנוחות. בזרימה איטית, תוכלו לעשות בערך מחצית מספר תנוחות היית בכיתה זרימה שגרתית.
אחד הדברים הפנטסטיים על זרימת איטית הוא כי הוא פנטסטי עבור כולם – הן למתחילים כמו גם יוגים מתקדמים. כמה סיבות אחרות אתה חייב לעשות יוגה זרימה איטית כוללים מתח מופחת, זה בעל השפעה נמוכה, מלמד סבלנות כמו גם קשיחות נפשית, זה משפר את הגמישות, בונה השרירים, מונע פציעות, כמו גם משפר את הבריאות הכללית.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *