7 חסרונות של שחייה לדעת על

disadvantages של שחייה
כשאני חושב על שחייה כאימון, המוח שלי מיד הולך לכל היתרונות המדהימים שיש לו על הגוף שלי. זה אור על המפרקים שלי, אבל מאתגר מספיק כדי לקבל את הלב שלי שאיבה. זה אמון גוף מלא כי הוא כולל בכל הגילאים ואת רמות הכושר. יש פשוט כל כך הרבה דברים נהדרים על שחייה.
מה שאני רק לעתים רחוקות חושב הוא החסרונות של שחייה. עם זאת, לאחר קיץ מלא של שחייה ברציפות עם המשפחה שלי, אני באמת לאחרונה סבלו תופעת לוואי שלילית של שחייה – האוזן של השחיין. זה היה לא נוח מאוד ואפילו טיפול נדרש לתקן. אחרי כשבוע של אי-נוחות, סוף סוף התאוששתי. ניסיון זה בהחלט יש לי לחשוב הרבה יותר על החסרונות של שחייה ומה אני צריך לעשות כדי למנוע אותם. אז, הנה 7 disadvantages של שחייה כי אתה צריך לדעת על …
1. חשיפה לשמש
אם אתה שוחה בכל מקום מלבד בריכה מקורה, אתה שיפור הסיכונים שלך overexposing עצמך בשמש. חשיפה לשמש היא חסרון של שחייה שרוב האנשים יודעים, אבל לא במידה שהם צריכים.
יש למעשה השפעות שליליות הן לטווח קצר לטווח ארוך חשיפה לשמש. לטווח קצר יכול לקרות קצת כמו חמש עשרה דקות של חשיפה, אבל לא יופיע במשך כמה שעות. זה בדרך כלל כמו קלה עד sunburns חמור בהתאם כמות החשיפה ואת השימוש שלך של קרם הגנה. אמנם אלה לא חסרונות קיצוניים, שיש כוויות שמש רבות וחבילות השמש לאורך זמן יכול לגרום לתוצאות גרועות עוד יותר.
אנו יכולים לאפיין חשיפה לשמש לטווח ארוך כמו לשעבר – בעל חשיפות לטווח קצר רב. לטווח ארוך יכול לנוע בין הזדקנות מוקדמת, קמטים, ואת כתמי השמש לסרטן העור. הם באמת מצאו כי אם יש לך מעל חמישה כוויות שמש; אתה מגדיל את הסיכון שלך מלנומה ב -80%.
כמובן, עם חסרונות רבים, יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להקטין את הסיכון שלך כדי להתמודד עם תופעות לוואי שליליות של חשיפה לשמש, כמו ללבוש בגדים מגן ויישם קרם הגנה לפי הוראות.
2. פציעות נפוצות

למרות שחייה הוא ידוע לשמצה להיות אמון נהדר כי הוא קל יותר על המפרקים שלך, זה עדיין מגיע עם כמה סיכונים הטמונים של פגיעה. כמו בכל פעילות גופנית, אם אתה מעל הרכבת עם קצת מנוחה והתאוששות, אתה כנראה להיות נפגע.
למרות שזה יכול להיות למניעה עם טיפול נאות, מנוחה נכונה, וטיפול, צוואר לקחת על פציעות הם הנפוצים ביותר לשחייה. חלק מהפציעות הללו כוללים דלקת של הכתפיים, דמעות של רוטטור, לקחת על דמעות שקע, דלקת כפות, כאבי גב, ועוד.
כפי שאתה יכול לראות מן הפציעות הנפוצות המפורטות לעיל, הרוב כרוך את הגוף העליון שלך. למרות שזה אימון גוף מלא, הזרוע והצוואר הזרוע שלך עובדים עסקה נהדרת עם תנועות הרבה יותר מסובך ומשבים. אז, כפי שאתה שוחה, זה חיוני כדי להיות מודעים אלה פציעות נפוצות, למתוח את הגוף העליון שלך כראוי, ולתת לעצמך הרבה זמן להתאושש מן האימונים שלך.
3. זיהומים
אתה יכול לקבל זיהומים חיידקים מן המים תלוי איפה אתה שוחה. גם אם הבריכה מטופלת עם כימיקלים, חיידקים עדיין יכולים לשרוד. הדוגמה הגדולה ביותר של זיהום חיידקי אתה יכול לקבל משחייה הוא האוזן של השחיין. זה המקום שבו טיפה קטנה של מים בריכה כי יש חיידקים הופך לכוד באוזן שלך. אם החיידקים לא יוסר, זה יכול לגדול ולהתפתח לתוך זיהום האוזן לא נוח להפליא.
כשחלקתי מעל, סבלתי מאוזן השחיין לא מזמן, וזה לא היה כיף! אמנם זה אחד הזיהומים הנפוצים ביותר נגרמת על ידי שחייה, זה לא היחיד. שחיינים יכולים גם לסבול מזיהומים אחרים, כגון רגל של אתלט, זיהומים שמרים, זיהומים העין הנגרמות על ידי סיבות שונות.
מה שחשוב ביותר לציין מתוך חסרון זה של שחייה הוא לטפל בגוף שלך ולהיות מודעים למים שאתה שוחה פנימה גם אם הוא מטופל כראוי, להיות בטוח כדי לקבל את כל המים מתוך האוזניים שלך.
4. בריכת סיבוכים כימיים
בעוד הם שומרים לך בטוח לשמור על מים נקיים, כימיקלים בריכה (כגון כלור) יכול גם לגרום לסיבוכים מסוימים. הנה כמה רבים …
עור יבש

אתה יכול להבחין עור יבש מלהיות במים לבד, אבל זה יכול גם לניקוי הכימיקלים כי הם במים. הרבה יותר בדרך כלל מאשר לא, אתה עלול לחוות טלאים יבשים שבו העור שלך הופך להיות מגורה על ידי הכימיקלים.
שיער שברירי

אם העור שלך אינו רגיש לכימיקלים, השיער שלך עשוי להיות טוב מאוד. עוד אחד של החסרונות של שחייה לדעת על זה השיער שלך לא יכול להגיב היטב. כפי שאתה לשחות הרבה יותר לעתים קרובות, אתה יכול להבחין בשיער שלך מרגיש מייבש הרבה יותר שברירי מהרגיל.
עיניים נרגזות

במיוחד עבור מי ללבוש אנשי קשר, העיניים שלך יכול להיות מאוד נרגז על ידי כימיקלים לא טבעיים בבריכה. אתה יכול לחוות טווח פשוט עין אי נוחותכדי אדמומיות, גירוי, ודלקות אפילו.
תגובות אלרגיות

אחרון, חשוב לציין כי כמה אנשים יכולים באמת לחוות תגובות אלרגיות כלור. ובכן, לא בדיוק אלרגיה כפי שכמה עשויים לחשוב, אבל הרבה יותר של גירוי אם כבר יש לך אלרגיות. אז, אם אתה נוטה אלרגי, הכימיקל יכול לעורר תגובה ולמעשה לגרות דרכי הנשימה שלך.
5. התייבשות

מוזר, נכון? אתה באמת יכול לקבל מיובש בזמן שאתה שחייה? אמנם זה לא יכול להיות החיסרון הראשון של השחייה לבוא המוח, התייבשות היא בעצם חיסרון חיוני כי באמת יכול להשפיע רווחה שלך. אם אתה כלום אתה אוהב אותי, אתה יכול פשוט להניח כי אתם מבצעים פעילות במים, כי אתה לא לחמם יותר מדי או להתייבש. זה פשוט לא המקרה. זה בדיוק מסיבה זו, כי אתה צריך לדעת התייבשות כי הוא סיכון עצום כאשר שוחים.
הנה כמה גורמים חיוניים לשקול עם התייבשות בסביבת ברכה …
מְיוֹזָע

טעות אחת גדולה שיש לאנשים על שחייה היא שהם לא חושבים שאתה מזיע כשאתה בתוך המים. הזעה היא הדרך הטבעית של הגוף שלנו למטה מדהים כאשר אנחנו חמים או חימום יתר. כשאתה לצאת לריצה, קל להבחין כי אתה מזיע ומודעות, כך אתה תהיה הרבה יותר מודע לוקח לגימות של מים כדי לפצות על אובדן המים. עם שחייה, הזעה היא שזה לא ברור, כך שאנשים אולי לא חושב כל כך הרבה על לקיחת לגימות של מים פה ושם.
הטמפרטורה בבריכה

בעוד אלמנט הזיעה יכול להיות התורם הגדול ביותר להפוך שחייה בעוד מיובשת, את המהירות שבה אתה הופך מיובש ללא מים נאותים גם יכולה להיות מושפעת מהטמפרטורה של בריכה אתה שחייה נמצאת. שוב, הגוף שלך החם מקבלת, הרבה יותר זה יפצה על ידי הזעה לשמור אתה מגניב. לפיכך, המים הרבה יותר תאבדו ואתה תצטרך לשתות להשיב. אז, אם אתה בתוך שלולית כי הוא חם בחום של הקיץ, אתה חייב להישאר אפילו הרבה יותר ערני לגבי שתייה ולהישאר hydrated. לכן הם שומרים ברכות ברכיים בתחרות ביותר ב 77-82 מעלות צלזיוס – כך השחיינים לא לחמם יותר מדי.
לתדלק

אכילה ושתייה מספקת לאורך האימון שלך הוא מרכיב מספר אחד במניעת התייבשות. אז, אם אתם מודעים התייבשות להיות חיסרון של השחייה לדעת על, תוכלו לתדלק נכון ולא צריך לדאוג התייבשות!
6. במשקל
כשאני חושב על שחייה, אני חושב על זה כעל כוכב רוק זה, אימון מדהים. אני חושב על זה כעל גוף מלא, אימון אינטנסיבי כי יש דברים אלא נהדר לחזור ממנו. רוב האנשים לממש כדי להיות הרבה יותר בכושר. הם הציבו לעצמם מטרות, כמו לאבד משקל, מתחזק, או שרוצה לקחת חלק גזע מסוים או פעילות אקטיבית. אז, זה עלול לבוא בתור הפתעה לאנשים רבים כי למרות שחייה היא דרך נהדרת להיכנס לכושר, יש כמה מקרים שבהם זה באמת יכול להוביל אותך במשקל. הנה הסיבות העיקריות …
שריר רווח

אולי שמעת לפני … שריר שוקל הרבה יותר מאשר שומן. זה נכון, ואם אתה לא הסוג של אדם שעובד באופן קבוע, אתה עשוי להבחין כי ברגע שאתה מתחיל לשחות כי ייתכן להשיג מסת שריר.
זהו אחד מאותם מצבים שבהם אתה עשוי לצבור קילוגרמים על הסקאלה, אבל זה לא אומר שזה דבר רע. רוב הפעמים, כאשר אתה מתחיל להתאמן, אתה עלול להגביר במשקל, אבל אתה יכול בעצם להבחין כי הבגדים שלך מתאים יותר מן נשען החוצה. אז, רק בגלל שאתה צובר משקל מן השחייה אינו מעיד כי אתה צובר שומן.
תיאבון גדול

לדברי הבריאות באוניברסיטת קולומביה, אנשים נוטים יותר לצרוך הרבה יותר קלוריות לאחר אימון לשחות במים קרים. נוסף על כך, לשחות ולעשות אירובי יכול לגרום לנו רעב. למרות שאתה עובד בחוץ, ייתכן שיהיה צורך לנטר את צריכת הקלוריות שלך כדי לוודא שאתה לא לאכול הרבה יותר ממה שאתה צריך. הגוף שלך יהיה משתוקקים טבעיים הרבה יותר מזון ורוצה לפצות על הגירעון כי האימון שנגרם. כמובן, אתם תרצו לאכול כמות בריאה, אבל כדי למנוע עלייה במשקל מ שחייה, לוודא כי אתה בוחר מזונות בריאים כדי להשביע את עצמך וודא כי אתה לא overindulging.
7. סיכון לטביעה

עבור החיסרון הסופי שלנו שוחים לדעת על, היא אחת החשובות ביותר … טביעה. בעוד טביעה היא הגורם מספר אחד לתמותה בקרב ילדים בגילאי 1-4, מבוגרים הם עדיין בסיכון. אפילו הכי פורה של שחיינים הופכים לרגישים טובע תנאים מסוימים.
מניות CDC כי 10 בני אדם מתים מדי יום מטביע שזה יכול לקרות תוך פחות מ 20 שניות. הבנת אסטרטגיות שחיו נכונות, הימנעות מעל מפעיל את עצמך, ואת נשאר על משמר הן בין הדרכים הטובות ביותר שאתה יכול להימנע מטביעה כמבוגרת. זה עשוי להיות נדיר למבוגרים לטבוע, אבל זה ללא ספק אחד החסרונות הגדולים ביותר של שחייה.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *