10 וריאציות Burpee מעולה

וריאציות Burpee
המילה “B” חשש … ללא שם: Burpees. אם אתם כמוני, אז יש לך מערכת יחסים של אהבה / שנאה עם אימון אירובי אינטנסיבי זה. אני אוהבת בעקבות אותם, אבל שונאת אותם בעוד אני עושה אותם! לאלו מכם שאינם מכירים, A Burpee הוא למעשה שחיקה גוף מלא בשני חלקים כי יהיה שאיבת קצב הלב, שרירי עבודת שריפת קלוריות. כדי לעשות Burpee, אתה בעצם לשלב שכיבת סמיכה ואחריו מקפץ הרגליים קדימה קופצים באוויר, ואז אתה חוזר.
תוכן מסתתר
בורפי וריאציה פסולת מטפס
קפוץ צפרדע Burpee.
Burpees כדור לרפואה
Kettlebell Burpee.
ג ‘ק Burpee
תיבת קפיצה burpee.
טאק קפיצה burpee.
כדור סלאם Burpee.
Burpee הכדור Bosu
Burpee למשוך למעלה

לעטוף

ובעוד burpees יכול להיות מעייף, הם שווים מחפשים את הכאב בגלל הקלוריות שהם לפיד. למעשה, אדם 125 פאונד שעושה burpees למשך דקה אחת ישרוף כ 10 קלוריות – כמובן זה ישתנה בהתאם למשקל הגוף שלך. עם זאת, יותר אינטנסיבי Burpee הוא, יותר קלוריות תוכלו לצרוב, ומי לא אוהב את זה?
אם אתה רוצה לבעוט burpees שלך חריץ לאתגר את עצמך ולעבוד הגוף שלך יותר, אז יש וריאציות שונות Burpee אתה יכול לנסות. תמשיכו לקרוא כדי לברר אם חלופות אלה נמצאים ההגה שלך.
מטפס הרים Burpee.

הר burpees המטפס עלול להיות שילוב גוף מלא האולטימטיבי. בצעד הזה, תוכל לעבוד בכל קבוצת שרירים יש קצב הלב מעלה שאיבה. בעוד תרגיל זה עובד קבוצות שרירים שונות, זה פשוט למדי להוסיף את תכונת Burpee מסורתית. יכול להיות שאתם מכירים עם מטפסי הרים סטנדרטיים, כך שאין לך מושג לאן זה הולך. אבל אם לא, הנה איך לעשות אותם. כשאתה בעמדת בתחתית Burpee שלך, ניגשים לעמדה קרש ולנסוע הברכיים לכיוון אחד החזה שלך בכל פעם. אם ברצונך להגביר את וריאצו של ברפי, תניע את הברך לקראת המרפק הנגדי.
קפוץ צפרדע Burpee.
אחד זה מגיע מכמה מומחי הכושר. לדברי קית סטאפורד, הבעלים של מחנה אתחול גוף Fit, לזנק burpees צפרדע לשנות את הזווית של לקפוץ. זה גורם יותר הפעלה של שרירי השוקיים בזמן גם מקבל את הכתפיים ואת החזה מעורב יותר כמו שאתה לדחוף את הידיים כלפי מטה וחזרה למצב בחמור.
בעשותנו burpees צפרדע מעוברת, תצטרך להתכופף למקם את הידיים על הקרקע ואז לקפוץ בחזרה להגנה קרש. ואז, לקפוץ הרגליים כדי לענות על הידיים Leap Frog קדימה ככל שאתה יכול.
Burpees כדור לרפואה

אני אוהב כל תרגיל שעובד glutes, hamstrings ו quads. אז זה לא burpees הכדור רפואה הפתעה הם בעקביות על תוכנית האימון שלי. אתה בהחלט צריך קצת כוח גוף עליון גרעין מוצק לעשות תנועה זו, כדי להיות מוכן לאתגר.
נאחז כדור רפואה, לבצע סקוואט ולהפחית את הכדור על הרצפה. לקפוץ בחזרה לתוך קרש עמדה ולבצע Burpee רגיל. לאחר לקפוץ הרגליים לגבות את הידיים, לתפוס את הכדור רפואה, לזרוק אותו מעל לראשו ואז לחזור על התנועה.
Kettlebell Burpee.
Burpees הוא בדרך כלל תרגיל משקל גוף. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לזרוק כמה משקולות לדברים לתבל! burpees Kettlebell יהיה לך להרגיש מותג חדש (ואולי קצת שחוקים.) תתחיל עם קטלבל שלך על הקרקע מולך. טיפה לתוך Burpee שלך ​​ולאחר מכן לקפוץ עד היכן קטלבל הוא בין הרגליים. תפוס את kettlebell עם כול יד ולעשות שורה זקוף. בתנועה מבוקרת, לשים את מטה במשקל ולחזור על תנועת Burpee.
ג ‘ק Burpee

אם אתה יודע מה קרש שקעים הם אז אתה יכול לנחש מה כרוך ג’ק Burpee. תתחיל בעמידה וקופץ בחזרה קרש. במקביל לקפוץ החוצה הרגליים (חושב קפיצות) ולאחר מכן חזרה לעמדת קרש. חזור על זה חמש פעמים או יותר ואז לקפוץ הרגליים בחזרה לידיים לקפוץ גבוה ככל שתוכל באוויר. קית סטאפורד של הגוף בכושר Boot Camp קובע: “קפיצות הרגליים קדימה ואחורה רוחביים מגבירות את העומס על הליבה שלך, מאתגרות אותך להישאר יציב במהלך הקפיצות והנחיתה.”
תיבת קפיצה burpee.
זוהי כנראה וריאציה Burpee ביותר מאתגר אתה יכול לעשות. Burpee לבדה מספיקה קשה. אבל הוספת קפיצת תיבה הוא משחק בייסבול אחר לגמרי. אתה תעסוק Burpee סטנדרטי על הקרקע ומייד לעשות קפיצת תיבה. לפרוש את קופסה וחזור על Burpee, ואחריו קפיצת תיבה אחרת. אתה לא תוכל לעשות החזרות שלך מהר, אבל אתה באמת יהיה עוסקי השרירים שלך וזה יהיה אתגר להשלים.
טאק קפיצה burpee.

אם ביצעת שום הכשרה HIIT או כיתות בסגנון HIIT, יש סיכוי שעשית קפיצה טאק. קפיצת טאק היא תנועת plyometric כי היא שילוב של פעילות אירובית ועבודת הגוף התחתון. לקשור כי עם Burpee וזה מתכון תשישות! כדי לעשות Burpee קפיצת טאק, אתה תעשה את תנועת Burpee הרגילה. ההבדל הוא, בסוף תצטרך לקפוץ גבוה ולהביא את הברכיים קרובות לחזה כמואפשרי. זוהי התרגיל המושלם לעשות כעברי (כמו סיבובים רבים ככל האפשר).
כדור סלאם Burpee.
אם יש לך כל הכעס או צריך revamp לאחר יום מלחיץ אז רפואה כדור burpees יש את השם שלך בכתב עליהם. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לתפוס כדור רפואה במשקל הרצוי שלך, לעמוד גבוה לעלות על הבהונות שלך להביא את הכדור מעל. משם, לטרוק את הכדור על הקרקע כפי שאתה עושה את דרכך לתוך burpee. כאשר אתה בא, להרים את הכדור, להרים אותו תקורה לחזור.
Bosu Ball Burpee.

אם אתה צריך לעבוד על איזון ויציבות, אז brosu כדור burpee יהיה תוספת מושלמת שלך ברייאציות שלך. התחל על ידי מקבל כדור בוסו מחזיק אותו מעל הראש שלך. מניחים את הצד הבועה למטה על הקרקע לקפוץ בחזרה למצב קרש. בצע דחיפה עם הכדור בוסו, לקפוץ קדימה עם שתי הרגליים ולאחר מכן לחזור על התנועה. אתה תרגיש במיוחד את התרגיל הזה בחזה, הליבה, הכתפיים ואת triceps.
Burpee למשוך למעלה
אתה יכול כנראה לנחש איך זה משחק! כדי לעשות burpee למשוך, תחילה עליך למצוא בר למשוך. לעמוד מתחת לסרגל למשוך ולעשות בורמי רגיל. ההבדל? כאשר אתה קופץ למעלה, תוכל לתפוס את בר למשוך ולבצע משוך למעלה. לדבר על דרך מרכזית לשרוף קלוריות ולשפר את כוח הגוף העליון שלך בבת אחת.
לעטוף
Burpees הם תרגיל הרוצח hiit כי הוא נהדר עבור שריפת קלוריות. אבל מה אם אתה רוצה לקחת את זה ברמה או שאתה משועמם עם אותם burpees הישן?
בהודעה זו, כרכנו 10 וריאציות Burpee מעולה שאתה יכול לעבוד לתוך האימון שלך. הם מטפס הרים Burpee, קפוץ צפרדע Burpee, רפואה Barpees, קומקום Bell Burpee, Burpee ג ‘ק, Box קפיצה Burpee, Tuck קפיצה Burpee, Bosu Burpee Burpee ולבסוף Burpee למשוך.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *