ללכת, אל תרוץ

בשבוע שעבר החלטתי לקחת שבוע חופש של ריצה כדי לאפשר לברך להירגע כמו גם לרפא. התארגנתי שוב לרוץ היום, אולם בין ה- Snowpocalypse כמו גם התחלה מאוחרת ליום, בסופו של דבר יצאתי לטיול שעה על ההליכון אחרי ארוחת הבוקר.

יש לי חבר חדש במרכז הכושר (היי סטיבן!) כמו גם שאנחנו משוחחים בזה בזמן ההליכה. כמו גם על ידי “צ’אט את זה” כלומר, אני כלבה על השלג כמו שהוא ממשיך להאמין שאני משוגע. זה מצחיק מכיוון שזה נכון …
הסרטונים האחרונים שלי

הישג גבוה – סקירת ספרי האזנה נהדרת
הישג גבוה מאת ביקורת הספרים של טיפאני ג’נקינס. הערכה מהירה של ספר הזכרונות החדש של חייו הכפולים של מכור לתרופות. נבדק על ידי המחבר.

ספר קל להאזנה לו בזמן ריצה, אכילה או כל דבר אחר שאנשים עושים.

עוד סירטונים

0 שניות של 6 דקות, 12 שניות

הבא בתור
אימון פלג גוף תחתון של 4 דקות לרצים
04:49

לחיות
00:00
08:21
06:12

אחרי ההליכה שלי כמו גם מקלחת החלטתי להכניס כמה ירקות לארוחת צהריים כדי שאוכל לחצות את זה מהרישום שלי מוקדם ביום. הכנתי סלט ענק עם תרד, בצל, גזר, עגבניות, שעועית כליות כמו גם חומוס כהלבשה. אוהב את זה גם עם רוטב חם!

אחד בצד הוספתי תפוח כמו גם מאפין ויטה. אני אוהב הרבה אוכל לבריאות ובריאות, בגלל לא הרבה קלוריות, לא? עכשיו אני צריך לחבר תוכנית לימוד מחקר להסמכת האימונים האישיים שלי. לא התחלתי בכלל מכיוון שאני עדיין משלים את שיעור ה- HTML שלי, עם זאת אני רוצה לעלות על זה כדי שאוכל לעשות לפני שנעבור. לוח השנה המחקר האינטנסיבי ביותר הוא 12 שבועות – כמו גם זה היה מקרוב אותו!

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *