העצה הטובה ביותר לתכנית הדיאטה אי פעם וזה תקף לכולם

היי! יש לי שני דברים לשתף היום: 1.) העצות הטובות ביותר לתכנית הדיאטה ששמעתי אי פעם – וזה תקף לכולם. 2.) הדבר המוזר שאני עושה כל בוקר.

ראשית, הדבר המוזר שלי. ובכן, יש לי הרבה דברים מוזרים אבל ממש כאן היא דוגמא אחת:
הסרטונים הכי עכשוויים שלי

לפני שהיינו סקירה ג’רזי סלטה ויגו זרים
לפני שהיינו זרים על ידי ביקורת הספרים של רנה קרלינו.
מחשבות מהירות והצעות לספרי שמע. הסיפור, המספר, הערכה והרבה יותר על סדרת האזנה נהדרת.

עוד סירטונים

0 שניות של 9 דקות, 42 שניות

הבא בתור
רעיון ריצה הישאר בריא במהלך התפרצות COVID19
02:25

לחיות
00:00
08:21
09:42

כל בוקר אני מתעורר, מתחלף לריצה בגדים, מכין קפה קר ואז מתנדנד על הספה ובודק את האינסטגרם.

אני לא מבין למה או כשהתחלתי לעשות את זה, אבל זה הקטע שלי. אני מאמין שזה מרגיש נהדר אז אני די מתמתח? שימו לב שהיום וגאס נוגע לי לשבת על ידי לטקס הבוקר שלי …

ירד גשם שוב כאן גם הבוקר! כמה זה מוזר? יורד גשם רק בימי שני אני מניח.

וגאס יצא החוצה בגשם, כך שכשהוא חזר העמדתי פנים כאילו הכנסתי הרבה יותר אוכל בקערה שלו והנחתי מגבת כדי שהוא יעמוד על זה ויבש את רגליו ככה. קונספט עצלן לניצחון.

לַחֲכוֹת. זכור לי עוד דבר מוזר שעשיתי!

מעולם לא עשיתי זאת לפני כן אז האמנתי שזה חייב להיות מתועד. השתמשתי במשקולות קרסול וזרוע כדי לנקות אתמול. חשבתי שזה יום מנוחה וזה יהיה אימוני הסיבולת שלי. בּוּם.

אוקיי עכשיו לעצות הטובות ביותר לתכנית הדיאטה …

לפני כמה ימים הקשבתי לפודקאסט מפעיל. הפרק עסק בתזונה והיה רופא שדיבר על דיאטות שונות ואיך אנשים אוכלים או לא אוכלים אוכלים מסוימים.

הוא אמר, “אתה צריך להיזהר כשאתה לוקח עצות מאנשי מקצוע צעירים בריאים פיזיים, הם ככל הנראה יהיו בסדר לא משנה מה הם עשו.”

כן. זה פשוט טיפ נהדר שעצרתי באמצע ריצה והערתי אותו להעביר לך.

כולנו בדקנו בלוגים או שומעים פודקאסטים או נהנים מסרטוני יוטיוב שבהם אנשים נשבעים שחתך את כל הדגנים שינה את חייהם או בדיוק כיצד אכילת תוכנית דיאטה של ​​70% חלבון או שומן או כל ג’רזי סאות’המפטון מה שגרם להם להרגיש טוב מתמיד. אבל פעמים רבות טיפים אלה מגיעים מאנשים שנצרכים בבריאותם ובבריאותם ובכושר הגופני שלהם (ועולים הרבה כסף וזמן על הדברים האלה), צעירים ובריאים או שיש להם בעיית בריאות ובריאות שעושה לא להחיל עליך. אפשר לבדוק את המאמר הזה ולגלות מה הם דרישה לעשות כדי לשפר את בריאותם ובריאותם ואורח החיים שלהם.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות למען הבריאות והבריאות שלך הוא להקשיב ג’רזי נבחרת ספרד בכדורגל לגופך, להבין את גופך ולהתייחס אליו בהתאם. ובאמת קח את כל המידע שאתה שומע על מזון/כושר/דיאטה/תוספי מזון ועבד אותו במובן טיפוסי.

דוגמאות: אם אתה מרגיש טוב יותר לאחר חיתוך החלב – זה יכול להיות בגלל שהחלב שאכלת היה גלידה וכי משולבת עתירת שומן/חלב גבוהה לא מתאימה לגרום לך להרגיש נהדר? או אם אתה חותך גלוטן שעשוי להצביע על אותם קרקרים של בעלי חיים שאכלת על ידי הקומץ בשעה 15:00 הם עכשיו מחוץ לתחום ואיבדת כמה קילוגרמים בגלל זה.

היה לי קשה לגלות מה אני חייב לאכול ומה אסור לי לאכול עם בעיות בלוטת התריס שלי. להרבה אנשים עם תת פעילות של בלוטת התריס הם של Hashimoto. אני לא. פשוט יש לי בלוטת התריס הנמוכה וכנראה שמטבוליזם איטי לבחור בזה. אבל לאנשים עם Hashimoto יש מגבלות מסוימות של תוכנית דיאטה שהאמנתי שרגיל לי. אחרי מחקר רב של מחקר אני לא בטוח אם הם באמת עושים זאת. אז זה חוזר ללוח השרטוט. אבל הדבר שכדאי לזכור הוא שאסור לי לעמוד באקראי לתוכנית דיאטה מסוימת רק בגלל שמישהו אחר נשבע שזה עזר להם.

האם אתה. כולנו שונים והצרכים והטעמים שלנו שונים. עשו את הטוב ביותר לגופכם ולנפשכם.

נ.ב. – אני לא זוכר איזה פודקאסט זה היה ויש לי 102 מהם בעדכון שלי אז אני הולך לנסות להבין את זה לשתף כשיש לי 22 שעות לבדוק את זה.

שאלה: מה אתה הכי אוהב: בלוגים – פודקאסטים – סרטונים?

שלח לי את חוברת העבודה

1save

שיתוף הוא אכפתיות!

1
פִּין

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹקדוֹאַר

לַחֲלוֹק

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *