ספירת מירוץ-איסט וקלוריות

רצתי את חצי המרתון של ריצת הגמישות, ובסופו של דבר הייתי “מירוץ-אי-” טוב בהרבה. אה רגע, זה נראה רע באמת … המשמעות שלי ל”גזע-אי-אי-“היא מישהו שרץ בתחרויות ריצה בכל סוג של גודל. בכל אופן אני נרשם לריצה אחת נוספת בנובמבר כדי שידרנו גם את כישורי המירוץ שלי. בסופו של דבר אהיה “מירוץ” נהדר!

זוכר כששברתי בקבוק טאפטיו שלם? ובכן, הלכתי להחליף אותו היום בארוחת הצהריים שלי כמו גם בחנות שקרוב לי לא מביאה אותה?!?!
הסרטונים החדשים ביותר שלי

מבחן נוגדנים קוביד 19
לקחתי את מבחן הנוגדנים Covid19. הנה בדיוק איך זה הלך כמו גם התוצאות!

עוד סירטונים

0 שניות של 5 דקות, 19 שניות

הבא בתור
הישג גבוה – סקירת ספרי האזנה נהדרת
06:12

לחיות
00:00
08:21
05:19

אתה כבר לא ב”מקסיקו הקטנה “סנוריטה?

הרמתי כמה מהרוטב החם הזה כדי לשפוך את הירקות שלי כמו גם אהבתי אותו (פשוט לא כל כך)!

היו לי PB&J, גזר, ברוקולי כמו גם אגס. הסתפקתי עם האמת שאני אוהב PB&J, עם זאת אני גם מודע לכך שלעתים קרובות זה לא שומר עלי מלא כמו אפשרויות ארוחת צהריים אחרות. בלחם חסר חתיך מכיוון שלעתים קרובות אני מקבל חתיכות/עקיצות אקראיות של דברים מהמקרר – ובכך הדרישה לצלחת כמו גם לשבת לאכול !!!

חטיף אחר הצהריים שלי היה יוגורט כמו גם גרנולה. אני שמח שאני מתחיל לאהוב את יוגורט שוב ​​אחרי שהייתי “מעל זה” לזמן מה. מְשׁוּנֶה.

בבית ההליכה האמנתי מה לסיים עם פחית הדלעת הענקית שלי. אחרי 3 מיילים של התלבטות הלכתי עם פשטידת דלעת בריאה. חיפשתי מתכון כהפניה, עם זאת, באמת פשוט עשיתי את זה כשהלכתי. אני נרגש – זה יצא נהדר כמו שעשיתי את זה לבד!

כמו כן, כשהגעתי לבית הייתה לי קערת דגנים קטנה כמו גם כמה ענבים. אני דורש לשבת לאכול בשאר ג’רזי רומא השבוע כי עשיתי כמה אוכלים ישירות מהמקרר, עם זאת אני משתפר הרבה יותר עם להיות מודע לזה.

קלוריות נדרשות מדי יום-

כל המחברת שאני שומר על ה- Eats שלי גרמה למוח שלי להיות מודע לקלוריות קצת יותר הרבה יותר הרבה יותר. לא עשיתי את כל העניין של ספירת הקלוריות הרבה זמן. ניצלתי תמיד את המחברת המנוכה שלי שמנמנה איתי כמו גם את כל מה שאכלתי עם ספירת קלוריות משוערת בה. זה היה הרגע שהגביתי הרבה. אז אני לא ששה לספור קלוריות. ה- R.D. ראיתי אז ג’רזי ספורטינג ליסבון אמר לי אם אני רוצה להמשיך את המחברת, אני צריך לפחות להפסיק להכניס ספירות קלוריות כמוני. ואז, לגמרי תפלתי ​​את המחברת כולם יחד.

אבל, רק לאחרונה התחלתי שוב כדי שאוכל לעקוב אחר כל קערות הדגנים הקטנות האלה כמו גם “blts = עקיצות, לייקים, טעם”. בכל אופן, המחברת גורמת לי לפקפק בדיוק כמה קלוריות אני אוכלת לעומת בדיוק כמה קלוריות אני צריכה לאכול. לאחר מחקר מסוים במחקר באינטרנט גיליתי מספר אתרים המספרים לך בדיוק כמה קלוריות אתה צריך ג’רזי בורוסיה דורטמונד לאכול.

אנא אל תשתמש בקישורים אלה אם זה יקבע לך כל דבר שלילי, עם זאת האמנתי שאפרסם כמה מהאתרים השונים שסיפקו לי המלצות קלוריות שונות התלויות במשקל, גובה, גיל כמו גם ברמת הפעילות …

מקורנל – הוצאות אנרגיה בסיסית (הכי טוב לאנשים חולים) 1831 קלוריות, לא ביקשו את רמת הפעילות

מחשבון האריס בנדיקטור (מאתר מרים משקל, אולם בדרך כלל משתמשים בנוסחה זו כמו גם מקובלת) 1757 למצב, 2270 לפעיל בינוני

BMR = קצב חילוף החומרים הבסיסי, זו כמות הקלוריות שהיית שופכת אם היית נשאר במיטה כל היום. כאשר יש לך מספר זה כפול ברמת הפעילות שלך.

ה- BMR שלי (על פי אתר זה) הוא 1464. לאחר מכן, אני מכפיל אותו לפי רמת הפעילות שלי (בואו נתייחס קלות) כמו גם צרכי הקלוריות שלי הם 2013.

מתכנן קדימה – אתמול בערב הכנתי נבטי ברוס קלויים אחרי הארוחה. לעתים קרובות הם לוקחים זמן רב יותר מכפי שהתיאבון שלי יחכה (או ארוך יותר מהמנות האחרות שלי). אז הכנתי אותם אתמול בלילה להתענג על ארוחת הערב של הערב (עם פלאפל).

לאחר ליטשתי חתיכה או שתיים מעוגת הדלעת קבעתי בראש שרכשתי היום תירס ממתקים! גרמתי לעצמי לחכות עד אוקטובר לרכוש אותו באמת (שמעתי את מנגינה של הצפירה בספטמבר). בן אוהב גם את החומר, אז זה עושה את זה נהדר שלא אוכל לאכול הכל לבד?

שימו לב – קלוריות תירס ממתקים – 20 חלקים ל -140 קלוריות. החיוני הוא באמת לספור אותם כמו גם לא רק לקבל קומץ בכל פעם מהקערה! רואים אותך אחר כך תנינים?

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹקצִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

המשך לבחור באלה:

אימון מרתון שבוע 4 ריצה, אכילה כמו גם עדכונים קריאה

אימון מרתון שבוע 4 ריצה, אכילה כמו גם עדכונים קריאה

שבוע אימוני מרתון 4. דיסני וורלד קושי קושי קושי. יומן אוכל כמו גם ספרים להאזנה להם בזמן ריצה

מתכון שייק חלב דגנים

מתכון שייק חלב דגנים

איך בדיוק להכין חלב דגנים כמו גם מתכון שייק חלב דגני בוקר קל. מתכון חלב דגני בוקר טעים פשוט עם MI מקורי בקליפורניה

איך בדיוק להשתמש בטכניקת הריצה / ההליכה לריצות ארוכות

איך בדיוק להשתמש בטכניקת הריצה / ההליכה לריצות ארוכות

בדיוק כיצד להשתמש בטכניקת הריצה/ההליכה לאימוני מרתון לטווח ארוך. טריק לחצי מרתון כמו גם אימונים מלאים. למה לרוץ/ללכת מ

ההצהרות הטובות ביותר לרצים

ההצהרות הטובות ביותר לרצים

להלן רשימה של 51 אישורים חיוביים לרצים. דיברתי על אלה באינסטגרם היום מכיוון שאולי לא תכיר

איך בדיוק לעצור פרוץ תרגול גרוע – 126

איך בדיוק לעצור פרוץ תרגול גרוע – 126

טכניקה להפסקת אכילה, אכילה זלילה או הרגל מסכן אחד נוסף. הצעת האכילה האינטואיטיבית הטובה ביותר שתסייע לך לתעלות את תוכנית הדיאטה A

סיבות שאנשים רצים לעומת סיבות שאני רץ

סיבות שאנשים רצים לעומת סיבות שאני רץ

מזכרים מפעילים מצחיקים מדוע אנשים רצים. הפעל את עדכון האימונים של דיסני. הפעלת תזכורות לגבי השכונה ו

⚡ מאת Shareaholic

ו

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *