אריזונה החדשה ביותר לציין להחשיך את שקיפות השכר המתחרים

בשכר היא פונקציה חיונית שמעצימה לוחמים להבנה טובה בהרבה, כמו גם משא ומתן על המשא ומתן עם מקדמים. ההבנה היא כוח.

עם זאת, מגמה מטרידה היא מספר משפר של תחומי שיפוט שמסבכים את תשלום הדחיפה בסודיות שמרכיבים את הלוחמים בחושך באשר לאחרים מרוויחים. נראה כי אריזונה היא סמכות השיפוט האחרונה להצטרף למגמה זו.

בשנים האחרונות פלורידה כמו גם נבדה גם החשיכו. לובי מקדם הוא כוח סביר מאחורי ההתפתחויות הללו.

כפי שמציין ג’ון נאש, תחומי השיפוט המועדפים הללו של מקדמי ספורט קרב שונים הותירו מרחב ניכר במתחרים כמו גם בהבנה ציבורית בארגונים.

אם נבדה כמו גם פלורידה לא היו מפסיקים לדווח על תשלומים במהלך המגיפה היינו מקבלים מידע על 27 אירועי UFC בשנת 2020 וכן 36 אירועים בשנת 2021. זה 75% מכלל אירועי UFC שנערכו בשנתיים אלה. במקום זאת קיבלנו 11 בשנת 2020 כמו גם 1 בשנת 2021, שהם 14%.
– ג’ון ס. נאש ג’רזי סטאד רן (@heynottheface) 1 בפברואר 2022

אירוע שנערך לאחרונה בקליפורניה, סמכות שיפוט שעדיין מדווחת על מתחרה משלם, חשפה כי ה- UFC עדיין משלם לכמה מלוחמיו בסיס של 10,000 דולר בלבד, דמות רבים האמינו שהקידום עבר ממנו. זה עורר כתב לציין באופן מדהים כי כל הלוחמים הנמוכים ביותר בתשלום הוזנו לארגון באמצעות סדרת המתחרים של דנה ווייט.

ראוי לציין כי כל התיקים 10/10 הם מלוחמים שיוצאים מסדרת המתחרים.
– ג’ון ס. נאש (@heynottheface) 23 בינואר 2022

חוק ALI, תקנות שעברו שיטה ארוכה באפשרות לאפשרות מתאגרפים מומחים להבין את הערך ההוגן שלהם, זקוקים למקדמים כדי לפתוח את הספרים למתאגרפים עם החקיקה המציינים כדלקמן:

“מקדם לא יהיה רשאי לקבל כל סוג של תשלום ישירות או בעקיפין בקשר עם התאמת אגרוף עד שהוא מציע לבוקסר שהוא מקדם –

(1) סכומי התשלום או התמורה שמקדם התקשר כדי לקבל מהתאמה כזו; ו

(2) כל העמלות, החיובים, כמו גם העלויות שיוערכו על ידי המקדם או עם המקדם על המתאגרף הנוגע לאירוע, כולל כל סוג של חלק בתיק היד של המתאגרף שיקבל המקדם, כמו גם הוצאות אימונים; ו

(3) כל סוג של הפחתה בתיק הבוקסר לעומת חוזה קודם בין המקדם ג’רזי אינטר מילאנו כמו גם הבוקסר או ציטוט תיק יד שנערך לאירוע ”

גילוי נאות זה אומר לבוקסר של הערך האמיתי שלהם. זה מעצים אותם בעת משא ומתן על חוזה חדש. ספורטאי MMA לא מענגים בהגנה כזו. אם זה לא היה למאמצי ה- MMAFA כמו גם הלוחמים שלהם ב- UFC להתדיינות מגבלים עסקיים היו עדיין בחושך שהם לוקחים את ביתם של 15% -20% מההכנסות שהקידום מייצר. ניגוד מוחלט לפיצולים של 50/50 שנראו בספורט רב של ליגת העל, כמו גם רחוק מכמה מהמתאגרפים המומחים של הפיצולים יכולים לנהל משא ומתן.

הספורט הוא לחימה בפרסים. מוזר שהרגולטורים יאפשרו הבנה של כמות ‘הפרסים’ להישאר בסוד. סודיות זו מסייעת למקדמים כמו גם פוגעים בלוחמים. בעוד שמתאגרפים מקצוענים יכולים לאלץ מקדמים לפתוח את ספריהם תחת Ali Act לוחמי MMA חסרים הגנה זו.

תחומי שיפוט המסכימים לסודיות כזו צריכים להאמין פעמיים כמו גם לזכור את תפקידם בסיוע לוחמים להפחית את ניצול המקדם. שקיפות כספית ללוחמים היא שיטה אחת שהמתאגרפים בסיוע ALI רוכשים מינוף הסדר עם מקדמים. תחומי שיפוט בסופו של דבר הם מגדלור של ערפל לריצות מקדמות לעומת עמלות קיימות.

פרסומת

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

חוזים של MMA Manager – מבט מכריע של 15, 2020 עם תגובה 1
“מדוע לכל ספורט יש סוג ג’רזי ריבר פלייט כלשהו של איחוד כמו גם אגרוף לא” 11 במרץ, 2015 עם 2 תגובות
הממשלה משקיפה מציבה את נובה סקוטיה “לא במעמד גדול” עם איגוד עמלות האגרוף 11, 2017 עם תגובה 1

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *