פיתוח גוף הוא ספורט אכזרי

מאת אנדרס JP Eskilsson

לאחרונה ראיתי כמה סרטוני אימונים, אחד מהם כלל אימון אי שם בטקסס עם מר אולימפיה עצמו, פיל הית ‘. אני חובב גופו של הית כמו גם הכל, אולם להיות אמיתיים על ידי צפייה בכמה מפגישות האימונים שלו בעבר, זה קשה להבין בדיוק איך הוא השיג גוף כל כך פנטסטי.

ראשית, לא ראיתי בכלל סוג של משקולות בחינם לחלוטין! הית ‘השימוש רק במכונות כמו גם הסטים שלו היו מורכבים מחצי חזרות עם משקל בינוני כמו גם בעוצמה בינונית. אני רומז אם אתה עושה סרטון אימונים כדי להראות למעריצים שלך, אתה לא רוצה להביא את הטוב ביותר שלך?

למרות שלית אין את האמינות של מדריך כושר הארדקור בחדר הכושר, פיל הית ‘על הבמה הוא סיפור אחר לגמרי!

עם זאת, אם מספיק סגנון אימונים זה בכדי לגרום לו למר אולימפיה מי אני לשפוט את זה? לא, יש דבר אחר שאני אחרי במאמר הזה.

בנוסף, האימון של הית ‘גם הזכיר לי סרטון שראיתי עם IFBB פרו דייוויד הנרי לפני מספר שנים. השיטה הכללית של הנרי לאורך כל האימון הייתה מרושלת ביותר. אפילו פי עשרה גרוע ממה שהית ‘הציג בסרטונים שלו. כלומר, האם זו בדיחה? מי לא ירצה לסנן סוג נהדר או סגנון אימונים באופן כללי כשמצלמת וידאו מתגלגלת כמו גם המעריצים צופים? … למען האמת, ג’רזי קלוב סנטוס לאגונה זה ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל בעצם בדיוק איך נראה גם סגנונות האימונים שלו של הית ו

גם הית כמו גם הנרי הם מפתחי גוף עליונים, כמו גם בלי קשר לאופן שבו הם מאמנים הם נראים די טובים. זה נראה איכשהו לא הוגן, לפחות כשחושבים על כל האלפים כמו גם על אלפי מפתחי גוף ברחבי העולם שנאבקים כל יום, מתאמנים קשה כמו גם להקדיש בעיקרם את כל חייהם ג’רזי סאו פאולו לתשוקה שלהם, אולם לעולם לא יתקרב לרמה הזו של פיזיות.

מה שזה מסתכם בעיקר – כמו גם מלבד תוספי מזון – הוא כמובן גנטיקה.

כאשר זה נוגע לרבים ממפתחי הגוף הקטלניים, כביכול לדבר … הם מקוונים את אורח החיים של פיתוח הגוף במלואם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, כמו גם עולים כסף רב על התשוקה שלהם ו הם הולכים למלחמה קרוב מדי יום בחדר הכושר, כמו גם הם קמים יום אחרי עם הלך רוח רובוטי כמעט בועט פנימה … “אזהרה מזהירה-מתקרבת לשלב אנטה-קטבולי, אני דואג את החלבון שלי, התינוק, ראית שקית חלבון מי גבינה?! ”

המחויבות שלהם נמצאת שם, גם הלב, גם הכוח כמו גם סיבולת, הגוף נראה טוב … עם זאת זה לא המקום בו הוא צריך להיות נזק במערך פיתוח גוף.

פיתוח גוף יכול להיות אכזרי בדרך זו, כמו גם כואב עבור חלקם לפני שהם מכירים את האמת. לא כולם משתמעים להיות מפתח גוף תחרותי … זה פשוט עובדות קלות.

חלק מהמקצוענים לעומת זאת עדיין יכולים להיות גדולים כמו גם מפתחי גוף מצליחים למדי גם אם הם עצלנים כמו גם מתאמנים די מטורפים. זה אולי נראה לא הוגן במיוחד בהשוואה לספורט אחר.

אני רומז אם אתה מתאגרף למשל, לא היית מרחיק לכת כמתחרה מומחה אם בדרך כלל היית ספורטאי עצלן או על ידי שימוש בשיטה מחורבנת במפגשי הספארינג שלך. גם אם היית מתאגרף או ספורטאי מחונן למדי בספורט רבים אחרים, בהתחלה אתה באמת דרישה להכשיר את התחת שלך כדי להגיע לאנשהו בספורט שלך.
כדוגמה לאלמנט הגנטי הגדול בדקתי איפשהו שקרייג טיטוס, כריס קורמייר, כמו גם מישהו אחר, בעצם יצא לחגוג בלילה לפני שהם התמודדו בכמה מופעים, כמו גם בסופו של דבר גם עם מיקומים גדולים למדי. כשנשאל טיטוס בדיוק איך זה אפשרי הוא הגיב לכך שזה עבד באופן חלקי בגלל הגנטיקה שלהם. לשם השוואה, הייתי רוצה לראות את התוצאות של לנוקס לואיס או את אוונדר הוליפילד עוברות תחומי הקיר שיכורים או מחגיגים את כל מה – יום לפני שהיו להם קטטה. תוצאות ההתמודדות שלהם היו כמובן קטסטרופה.

ואז לדאגה המהותית של מאמר זה; איך בדיוק נוכל לגיטימציה או לאמת את המחויבות שלנו להכשרה, אם לעולם לא נוכל בסופו של דבר להיות מפתחי גוף תחרותיים גדולים? ובכן, הביטוי הישן “זה המסע, לא המטרה החשובה” הוא ציטוט פנטסטי שנופל באמת בהקשר זה. מכיוון שבפיתוח גוף יש יתרונות רבים יותר מאשר סתם להיות האדם המצליח בהרכב.

לדוגמה, פיתוח גוף מרמז על רכישת הבנה לגבי תזונה כמו גם אימונים, היא יכולה לפתוח דלתות להזדמנויות חדשות, אנטי דיכאון שלה, מפתחת ביטחון כמו גם הערכה עצמית, כמו גם עבור רבים היא תרומם לקבל מבנה גוף בצורת. פיתוח גוף סופי כמו גם אימונים של מרכז הכושר שווה כל כך הרבה יותר מאשר רק להביא גביעים לבית כדי לשים את אחד המדפים שלך הביתה.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *