ברנדון קארי, וויליאם בונאק – 2022 ארנולד קלאסי

מאת כריסטיאן דוק

ארנולד קלאסי משנת 2022 כבר מתהווה להיות אחת מתחרויות פיתוח הגוף האפיות ביותר בכל הזמנים. אחרי מה שראיתי במר אולימפיה של 2021, נראה כי ביג ראמי ישלוט בספורט ללא הגבלת זמן. כברנדון קארי הגיע לבמה, והביא 20 קילוגרמים של שריר נוסף, קרע לגזרים, נגד בחור שהחזיק מים ולא ביצע שיפורים משמעותיים, זה באמת אמר הרבה. העובדה שקארי הוביל את ראמי בדעות המוקדמות, ובכל זאת הייתה מאחור בנקודה בכרטיסי הניקוד, הייתה גם מספרת מאוד.

זה דבר אחד אם הסיכויים נערמים כנגד האתגרים, אבל זה דבר אחר, בו הפלת האלופה נראית בלתי אפשרית. לאחר האולימפיה 2021, אותה תחרות מסוימת איבדה כמות טובה של היתרון שלה לדעתי. אני עדיין מת לראות את ה- 2022 O, כמו מעריצים בכל העולם, אבל יש פשוט הרבה פחות מתח ביחס למיקומים.

ארנולד קלאסי, על היד, הוא הדבר הבא הבא. לראות בחור כמו ברנדון חוזר, מקבל את ההזמנה, ולהביא את המיטב לקולומבוס, הו, בהחלט אני חושב שאני צריך להיות שם! אני כמעט תמיד משתתף, אבל מאז הכאוס של קוביד, זה היה פחות עדיפות. אולם כעת אני מוצא את עצמי סופר את הימים שלפני התחרות הגדולה. במאמר זה, אני רוצה לדבר על הסיבה לכך שהמופע הזה ישפיע רבות על כיוון הספורט בשנת 2022, מדוע ברנדון וויליאם מתחרים, ומדוע אני חושד שניק ווקר לא.

אני חושב ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל שהרבה אנשים עדיין מגרדים את הראש אחרי האולימפיה 2021. לומר שמעריצים רבים נותרו מטומטמים, זה יהיה אנדרסטייטמנט של המאה. אם היית מסתכל על מה שאנשים אומרים במהלך הפעות המוקדמות ואחריו, היית יודע למה התכוונתי, כולם היו בנקאיים על קארי מפיל את ראמי; למעשה, מעטים חשבו שרמי יכול להציל פנים בגמר. עם זאת, איש לא חשב שהוא יכול לנצח.

תחרויות פיתוח גוף הוחלטו מאז ומתמיד בפעות קדומות וזה נראה לרוב, אני עצמי כלל, כמו שרמי הושמד מוקדם. שיחות אלה לא היו מוגבלות לשום פורום, קבוצה או דף מסוים. הפרשנויות הללו נעשו בכל מקום. התקשורת עקבה אחריהם, עם תושבים ומגורים שהגיעו לקונצנזוס, וזה היה שרמי לא התייחס לקארי מספיק ברצינות. זה נראה כאילו המחסום שלו יעלה לו את התואר, אבל בסופו של דבר, כולנו מכירים את הנרטיב שנאלץ במורד גרוננו, שרמי חזר ונראה מדהים לחלוטין לגמר, מה שמציע שברנדון כנראה דעך (שהוא לא עשה) וכי האלוף הצליח לשמור באורח פלא את תוארו. אם זה נשמע לך כמו ערימה מהבילה של סוסים, הייתי מסכים.

זו הסיבה שכל כך הרבה אנשים נרגשים לראות את ברנדון כבר לא מכניס את כל ביציו לסל האולימפיה ומסתכל אל ארנולד קלאסיקה. אחרי שני רץ-אפ של גב אל גב, ייתכן שה- Prodigy היה זה. אולי הוא ילך בדרכו של קאי גרין. אני בטוח שהוא יעשה את ה- 2022 O, לא משנה מה, אבל מה אם הוא יבריג שוב כמו בשנת 2021? נניח שקארי מנצח בקולומבוס ולוקח עוד שני לרמי בווגאס? שני אחר בו העולם חשב שהוא היה צריך לנצח … באיזו נקודה מחנה המחנה של ברנדון נפרד מהפרידה לאולימפיה, לתמיד?

אם ברנדון ינצח את ארנולד בשנת 2022, יחד עם שני מפגשים רצופים לרמי, אז 2022 עשויה להיות השנה בה השופטים שופטים אותו נכון כי זה יכול להיות זה. הוא עשוי לעשות בדיוק כמו קאי ולעולם לא יחזור. למעשה, 3 עשוי להיות מספר הקסם. קאי עשה את העניין המוקדם ב- O, 3X, ואז עשה עוד ארנולד ומעולם לא חזר.

עם ברנדון, כבר יש לו תואר אולימפיה, כך שאפשר להספיק. אם הזכייה היא פשוט לא בכרטיסים, הוא יכול היה לשווק את עצמו באותה קלות כמו מר או ופשוט להתמודד פעם אחת בשנה בקולומבוס, להחזיק את התואר הזה בשנים ג’רזי נבחרת מרוקו בכדורגל הקרובות. בין עבודה עם תזונה 015, תרבות פחמן, לבין נותני החסות הרבים האחרים שלו, פשוט אין צורך לדחוף את עצמו עד הגבול, אם ראמי מנצח אינו פחות ממסקנה שנשכחה. אולי, אתלטיקון יגיע נכון, ומגרש קארי, נכון. רמי יכול “לשלוט” ב- O, בעוד שברנדון באמת יכול היה לשלוט, בכל מקום אחר.

ארנולד קלאסיקה מיוחדת מסיבה עיקרית נוספת. כאן נלחמו ברנדון וויליאם. שניהם זכו בתואר, שניהם הלכו בראש בראש, ושניהם יצרו ידידות עם ברזל ששרדה את מבחן הזמן. שני החבר’ה התעלמו בעקביות על ידי כלי תקשורת פיתוח גוף, למרות תקליטי התחרות הכוכבים שלהם ורישומי העקוב אחר רווחים. למעשה, השנה שרמי זכה באולימפיה הראשונה שלו, בונאק סגר אותו ואת דקסטר ג’קסון בקולומבוס, אוהיו. לא משנה כמה ראמי גבוה וכבד יותר, כאשר בונאק היה דולק, הוא לא יכול היה להחזיק לו נר.

ובשנה שעברה, רבים מאמינים כי הסיבה היחידה שניק ווקר הצליח לנצח את ארנולד הייתה מכיוון שבונאק לא היה שם. אמנם לא אקח שום דבר מהמוטנט oR מהחבילה המדהימה שהביא לאוהיו, התחזית שלי לנצח, הייתה בונאק ואחרי שראה מה ניק הביא, התחזית שלי לא הייתה משתנה.

כאשר בונאק דולק, מעטים מאוד יכולים לעצור אותו, ובעוד שלדעתי מתעלמים ממנו ב- O גבה מחיר את מה שהוא מביא לסופרבול של פיתוח גוף, כשהוא מכה בבמה בקולומבוס, אתה רואה אותו בו כל הזמנים הכי טוב.

גם זו הסיבה שלדעתי מעריצי פיתוח גוף יעמדו על פינוק מיוחד מאוד, לראות את ברנדון וויליאם, נותנים 100%, על במה ששניהם מרגישים שהם יכולים לנצח. אני בספק אם אחד מהחבר’ה האלה ג’רזי נאפולי חושבים אותו דבר על האולימפיה. זה לא שהם לא יכולים לנצח בהתבסס על הפיזיות שלהם, זה פשוט שהמקום של רמי נראה כל כך מבוטל, עד שהפיל אותו (מה שזה לא אומר), נראה לגמרי מהכרטיסים.

ביחס לניק ווקר לא להגן על תואר ארנולד שלו, יש לי כמה דברים לומר. בתור התחלה, שלחתי אותו מייד אחרי ה- O ודיברנו קצת על IG. בעיקרון אמרתי לו שהמפתח בשבילו היה להתמקד ב 100% באולימפיה 2022. פירוש הדבר היה, שום הגנה על ארנולד, בהחלט לא לעשות תחרויות אחרות, אלא גם להפחית את הלחץ ככל האפשר. אמרתי לו שאני חושב שסדרי העדיפויות שלו צריכים להיות הכנת האולימפיה, לצאת ולפגוש מעריצים בכל רחבי העולם, לעשות תנוחות אורח ולעבוד בצמוד עם נותן החסות שלו. עד כה הוא עשה את כל הדברים האלה, כולל ההכרזה שלו שלא להגן על תוארו בקולומבוס. גישה זו מציבה את ניק בעמדה הטובה ביותר להעניק לגופו מנוחה, למקד את מאמציו לשיא רק פעם אחת בשנת 2022, ולבצע את השיפורים הדרושים, בתקווה, לעלות לדירוג. עם זאת, אני לא חושב שמישהו אי פעם היה מצפה שברנדון קארי יזרוק את הכובע שלו לזירה.

יתר על כן, בעוד ווקר הציב נקודה אחת גבוהה יותר מבונאק ב- ’21 O, שבקושי השתיק את דרישת המאוורר לשידור חוזר בין השניים. רבים שנסעו לקולומבוס בשנת 2021 כדי לראות את העימות האפי, נותרו עם הציפייה, אך מעולם לא נאלצו לראות למה הם באו. אמנם ניתן להעלות על הדעת שווקר יכול לנצח את בונאק בקולומבוס, אבל זה היה מוציא מזה הכל כדי לעשות את זה. אבל אז, הוא היה צריך לנצח גם את קארי, שלא לדבר על כישרון חדש שרוצה לעשות לעצמם שם על ידי הצבת הכסף בתערוכת פיתוח גוף היוקרתית השנייה ביותר על פני האדמה. העובדה היא שדילוג על ארנולד הוא כנראה הדבר הטוב ביותר שווקר יכול היה לעשות לקריירה שלו. הוא לא רוצה שום חלק מבונאק או קארי ב 100% בקולומבוס. תבטח בי. הוא היה מקבל לו את התחת.

עם זאת, ל- Arnold Classic הקרוב תהיה השפעה בלתי ניתנת להכחשה על ענף פיתוח הגוף בשנת 2022. אם ברנדון ינצח, אז בין הניצחון הזה לשני המנוסחים שלו, הוא יאלץ את צוותי השיווק באולימפיה להפוך את זה לשני אדם הופעה. אם ויליאם ינצח, הוא יאלץ את האולימפיה להתייחס אליו ברצינות, אבל האם הם? הוא זכה בארנולד בשנת 2020 ולא קיבל כמעט שום תשומת לב. אולי גם ניצחון קארי לא אומר הרבה באולימפיה.

כך או כך, ארנולד יהיה קרב אפי ובניגוד לווקר, ארנולד היה מסתובב לנאום של פלא פלא או הכובש.

דבר אחד בטוח, ארנולד קלאסי משנת 2022 יהיה אחד לספרי התקליטים !! אתה תהיה שם?

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *