3 אימוני Swim חריגים עבור הרזיה

לא משנה את השעה ביום או פעם בשנה, שחייה היא שיטה נהדרת להישאר בכושר! אתה לא צריך להיות מומחה או שחיין תחרותי כדי להשיג גוף של שחיין! כול הדרישה שאתה היא מיקום לשחות, כמה אימונים מניעים, כמו גם מנה גדולה של מסירות, כמו גם אתה יכול להשיג את זה, מדי!
במאמר זה, אני הולך להיות שיתוף על כל הדברים שחייה כולל: מה עליך, איפה אתה חייב ללכת, כמו גם 3 אימונים לשחות לירידה במשקל כי למתחילים אפילו יכול לעשות!
תוכן מסתתר
למה הרזיה לאימונים Swim?
חלופות דיור SwimOutdoor שחייה אפשרויות
אפשרויות שחייה מקורה

מה הם מכות שחייה שונה? פריסטייל
Backstroke.
חזה
פַּרְפַּר

שחייה GearGear Bag
משקפיים
שכבת לשחות
אימון שעון או הברכיים נגד
ציוד שחייה נוסף

אימוני Swim 3 עבור המשקל LossWorkout 1: העלאת Kick עבור זמן
אימון 2: חופשי
אימון 3: משיכות שונות

בְּטִיחוּת
לעטוף

למה הרזיה לאימונים Swim?
אם אתה רוצה לרדת במשקל, שילוב אימוני שחייה לתוך שגרת האימונים שלכם הוא חובה! יש המון סיבות השחייה כל כך נהדר לירידה במשקל!
שחייה ובראשונה שורפת הרבה קלוריות. עבור אדם אשר שוקל 175 קילו, הם יכולים לשפוך מעל 220 קלוריות ב 30 דקות בלבד! זה כמעט 500 קלוריות לשעה!
על גבי זה בוער הצעה פנטסטית של קלוריות, שחייה היא גם אימון גוף מלא עם חרדה פחות על הגוף שלך. מאמינים בקשר לזה – אם אתה רוצה לשחות, אתה חייב לנצל את הזרועות, הרגליים, כמו גם הליבה שלך. מה עובד כדי להביא לך מקצה אחד של הבריכה לצד השני.
לבסוף, זה סוג של אירובי הוא פנטסטי עבור הרזיה שכן הוא פנטסטי עבור כולם. עם ריצה, זה יכול להיות לעיתים קרובות אימון מאומץ יותר הרבה שיכולים לגרום אי נוחות הברכיים כמו גם המפרקים. מצד שני, שחייה היא לא רק פשוט על הגוף שלך, וזה נפלא עבור אנשים בכל הגילאים, רמות הכושר הגופני, כמו גם רמות היכולת.
אז כמו שאנחנו צוללים לתוך הלוגיסטיקה של השחייה כמו גם מבט אימונים לשחות לירידה במשקל, יש לזכור של המון שחייה סיבות נהדר עבור הרזיה לכולם מחפש להשיל כמה קילוגרמים.
אפשרויות לאן לשחות

לפני שתוכל להתחיל לשחות, אתה חייב לגלות במיקום לשחות שמתאימה לך! בחירת שם כדי לשחות תלוי מה המטרות שלך, אולם זה גם יכול לסמוך על מה מוצע לך באזור שלך. אז הקפידו לזכור את זה!
אפשרויות שחייה תחת כיפת השמיים
שחייה בחוץ יכול להיות הרבה כיף! אם אתה באינטרנט ליד המים הפתוחים (אגם או ים), כמו גם את תנאי מזג האוויר נכון, בהחלט לנסות את זה! כדי לשחות לירידה במשקל, זה לא יכול להיות הקל ביותר לקבוע המרחקים שלך או “מספר ההקפות”, כך שבחירה זו היא נהדרת עבור אנשים שרוצים לחוות aa הרבה יותר מאימון נשמות חופשי, אימון כי הוא מוכוון זמן, או סתם להביא שעון הכשרה!
ייתכן שיהיה גם בריכה חיצונית אישי (בבית או בדירה) או בריכה בשכונה חיצונית. אם זו אופציה, אולי יש לך אמון מובנה הרבה יותר תלוי באורך של בריכה. כמובן, עם כול סוג של שחייה חיצונית, אתה חייב לחשוב על מזג האוויר, אשר עשוי להשפיע על העקביות שלך עם שגרת האימון שלך.
אפשרויות שחייה מקורה
אם אתה באינטרנט באקלים קר או חבר במתקן עם בריכה מקורה, זו בהחלט בחירה מצוינת עבור אימוני לשחות שלך. מאז הבריכה בתוך הבית, אתה יכול לעבוד הרבה יותר עקבי. אתה יכול גם לייצר הרבה יותר אימונים מובנים כמו שאתה תוכל לספור הקפות כמו הרבה ברכה מקורות הם או 25 מטרים או 50 מטרים.
אם אתם מתכננים אימון בכל סוג של סוג של הבריכה, יש לזכור לציית לכללים של הבריכה וגם להתנהגות הבריכה מתאימה, כגון ירחץ לפני השחייה!
באמת, האפשרויות שלך הן רק טוב כמו מה שיש לך באזור שלך. אז, אם אתה שוקל שילוב אימונים לשחות לתוך השגרה שלך, לבדוק כמה מרכזי שכונתיים אזוריים וכן במכוני כושר. יש גלה על כללי השחייה שלהם, כמו גם אם נתיבי השחייה שלהם שעות ספציפיות, כמו גם לראות אם מתאים כי לתוך לוח הזמנים שלך! לנסות לגלות מיקום האימון כי הוא פשוט אידיאלי בשבילך!
מה הם מכות שחייה שונה?


ברגע שיש לך מיקום לשחות, אתה חייב להיות בטוח שאתה מבין בדיוק איך אתה רוצה לשחות. בעוד כל סוג של השחייה הוא פנטסטי עבור הרזיה, משיכות כמה הרבה מאומצת יותר מאחרים! בהמשך הם המכות האופייניות ביותר מנוצלים לאימונים, כמו גם הייתי מציע אם אתה לא מכיר או בנוח עם אלה, מבט לתוך לקח שיעורים שחייה! תוכנית רענון קטנה עשויה להיות בדיוק מה שאתה דרישה על מנת למקסם את האימונים שלך!
סטריסטייל
פריסטייל הוא הסוג הרגיל ביותר של שחייה. כאשר אתה חושב על האולימפיאדה או שחייה תחרותית, זה כנראה מה שמגיע מיד מטרind. Freestyle היא לשבץ איפה הבטן שלך היא פונה לרצפת בריכה בזמן שאתם מרפרפי הרגליים וכן ביצוע תנועת טחנת רוח עם הידות.
Backstroke.
ניתן לטעון ההקלה וכן לפחות מאומץ, את הגב הוא יצא! בקיצור, את הגב הוא למעשה חופשי, רק אחורה. קל יותר למתחילים כמו הפרצוף שלהם הוא מחוץ למים כל הזמן.
חזה
במבט ראשון, החזה שנראה, איטי הרבה יותר רגוע לשחות. אתה על הבטן כמו פריסטייל, אולם אתה מעביר את הרגליים בתוך הרבה יותר ייחודי, צפרדע כמו תנועה. תנועות היד שלך ייחודיות, כמו גם. בעוד הרגליים נעות, הידיים יוצרים כמעט עיגול ענק מולך.
פַּרְפַּר
עכשיו, זה אחד הוא קשוח, אבל הבחור עושה את זה לשפוך קצת קלוריות! בשביל זה, אתה על הבטן שלך, אבל אתה משתמש הצעה פנטסטית של סיבולת זרוע כדי להניע את עצמך קדימה כפי שאתה מביא אותם, כמו גם מעל הראש בזמן טבילה לתוך המים, ולאחר מכן לגבות שוב. בעיטת שבץ הפרפר היא כמו בעיטת דולפין.
שחייה

מלבד בבגד ים, תרצה דרישה ככל הנראה כמה הילוך לשחות לאימוני לשחות שלך. חלק הדרישה יכולים הרבה יותר דברים מאשר לאחרים תלוי כמה דברים: את סוג האימון, המקום שבו אתה השחייה כן את (מים פתוחים או בבריכה), כמו גם היכולות שלך. הנה כמה פריטים כי ייתכן דרישה לחשוב לפני האימון מאוד הענקי ראשון …
שקית ציוד
לא משנה מה יש לך, זה תמיד טוב לקבל תרמיל או משהו שאתה יכול לשים את מה ב! רוב הסיכויים הם, לא תוכל להיות לובש בגד הים שלך, כמו גם את כול הציוד שלכם למקום שלך (כי זה היה להצביע על נסיעה הביתה רטובה), כך לוקח שקית לחנות כלשהוא.
משקפיים
לא משנה את סוג המים שאתה שחיית נמצא, צמד גדול של משקפים יהיה שימושי מאוד עבור האימון הוא נראה כמו גם נוחות!
שכבת לשחות
כובעי Swim הם גם השקעה יוצאת דופן. בעוד שכמה אנשים עם שיער קצר באמת לא יכולים להרגיש את הצורך, לשחות כובעים יסייעו עם האפקטיביות שלך, כמו גם לשמור על השיער שלך מהפנים שלך. הם גם יסייעו לשמור רוב כלור מתוך השיער שלך – אשר אולי לא נראה כמו הצעה ענקית בהתחלה, אולם הוא יכול להיות כמו שאתה שוחה הרבה יותר קרובות.
אימון שעון או הברכיים נגד
כפי שהזכרתי בפוסט הקודם שלנו על שחייה מייל, הכשרה שעונים שהתבצעה עבור מונים שחייה או הברכיים ואפילו יכול להפוך את החיים שלך, כמו גם אימון קל! בעוד מוני ברכיים הם טק נמוך, הם יכולים להיות שימושיים מאוד אם אתה תכנון נמצא בברכה מנחה. שעוני אימונים, לעומת זאת, לספק לך הרבה יותר מידע כמו קצב הלב, כמה קלוריות נשרפו, חוץ מזה רק המרחק שלך.

מגניב מאוד

הכי פופולארי

Swim Goggles FORM חכם, מעקב גופני בריכה, מים פתוחים, כמו גם ספא Swim עם שקופה …

סדרת 6 אפל שעונים (GPS, 40mm) – אזור המצב אלומיניום אפור עם להקת ספורט שחור

Garmin Swim 2, GPS שחי Smartwatch עבור ברכה וכן מים פתוח, קצב לב מתחת למים, רשום …

בדוק את המחיר העדכני ביותר

בדוק את המחיר העדכני ביותר

בדוק את המחיר העדכני ביותר

מגניב מאוד

Swim Goggles FORM חכם, מעקב גופני בריכה, מים פתוחים, כמו גם ספא Swim עם שקופה …

בדוק את המחיר העדכני ביותר

הכי פופולארי

סדרת 6 אפל שעונים (GPS, 40mm) – אזור המצב אלומיניום אפור עם להקת ספורט שחור

בדוק את המחיר העדכני ביותר

Garmin Swim 2, GPS שחי Smartwatch עבור ברכה וכן מים פתוח, קצב לב מתחת למים, רשום …

בדוק את המחיר העדכני ביותר

ציוד שחייה נוסף
ברגע שיש לך את הבסיס, יש מידה רבה של פריטים אחרים שעשויות להועיל לך, כמו גם ניסיון השחייה שלך. בהתאם לסוג של שחייה, כולל כמה סנפירים, בפנל, מצוף משיכה, מטקות, כמו גם שנורקל.
קח קצת זמן, כמו גם לעשות קצת מחקר כדי להבין מה הילוך לשחות עדיף לאימוני לשחות שלך לירידה במשקל!
3 לשחות אימונים לירידה במשקל

עכשיו, לאחר שסקרנו את כל היסודות, אתה חייב להיות רעיון נהדר למדי של איפה אתה השחייה נהיים גם מה עליך. עכשיו, בואו נדבר על כמה אימונים לשחות נהדרים לירידה במשקל. בעוד כל אימון יהיה שונה המבוססת על איפה אתה שוחה כמו גם לגבי ההתקנים שבהם הציעו לך, אנחנו אלה בסגנון להיות למתחילים!
אם האימונים הללו להיראות מפחידים, יש לזכור כי אתה תמיד יכול לבצע התאמות. ניתן לשלב הרבה יותר לנוח כמו שאתה דרישה זה, או שאתה יכול אפילו לנצל מצוף, סנפירים, או בפאנל אם אתה מרגיש צורך. תעשה מה שאתה מרגיש הוא הכי טוב בשבילך, כמו גם עבודה בשיטה שלך למעלה!
אמון 1: בעיטה העלייה לזמן
אימון זה ייקח 20 דקות. המושלם של זה עבור מישהו, אם יש לך להשיג גישה אל ברכה מנחה. למרות שזה מזכיר בפנל, אתה יכול להחליף אותו במהירות עבור גאדג’ט או כלום ציפה אחד יותר בכלל!
חממי: 2 דקות או 50 דשא לשחות
אמון: בעיטה 2 דקות (או 50 מטר) עם Kickboard
שאר: 20-30 שניותחזור על המחזור במשך 18 דקות

אימון 2: חופשי
במקום להתמקד בזמן, אימון זה יתמקד בחצרות, כמו גם אנו מבססים אותו על 25 ביליארד הדשא, אבל כמובן, אתה יכול להשיג את זה בבריכה בגודל שונה! לא להיכשל לזכור כדי להכיל אם אתה דרישה עזרה נוספת!
להתחמם: 50 lachstroke הדשא
אמון: 6 x 50 דשא חופשי לשחות
שאר: 30 שניות לאחר כל 50 דשא לשחות

אימון 3: משיכות שונות
האימון האחרון שלנו מתמקד הרבה יותר על משיכות שונות שאתה יכול לעשות. אז, אתה תהיה עובד שרירים שונים, כמו גם שינוי דברים! אנחנו עדיין ישתמש בריכת דשא סטנדרטית עבור הקפות עבור זה, אבל אתה יכול לשנות במהירות כי כדי להתאים את האווירה אתה שוחה!
להתחמם: 150 מטרים נפרף בעיטה עם הלוח
אמון: 50 דשא חופשי
30 מנוחה שנייה
50 Lawn Lachstroke.
30 מנוחה שנייה
50 דשא חזה
1 דקות מנוחה
חזור על מחזור 4 פעמים

בְּטִיחוּת
כמו בכל סוג של סוגים של אמון, אתה חייב לקחת את הביטחון בחשבון! אם אתה חדש לשחות או לעבוד באופן כללי, זה תמיד השיטה הטובה ביותר להתייעץ עם הרופא שלך לפני עושה משהו חדש!
באשר לביטחון עם שחייה בפרט, אף פעם לא לשחות הקפות ללא מציל או לפחות אדם אחד להיות נוכח.
לעטוף
שחייה היא באמת תרגיל מדהים עבור בריאות כללית ובריאות, כמו גם לאבד משקל. אם אתה אף פעם לא swum הקפות לפני, לקחת את זה איטית כמו גם להיות סבלני. זה ייקח זמן לפתח את סיבולת השחייה שלך. אם אתה דורש עזרה האימונים לעיל, להרגיש חינם לנצל סנפירים או מצוף למשוך. הדבר המכריע הוא ליהנות עם אמון לשחות שלך! אנו מקווים שתיהנה אימונים לעיל לשחות שלנו עבור ירידה במשקל, כמו גם יכול לנצל אותם כדי לסיים להיות הרבה יותר בריא לך!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *