שינוי, Covid-19 והפסד.

זה סוף השבוע של שבוע 7 של עבודה מהבית כמו שאני עושה בדרך כלל במהלך סוף השבוע אני משתמש זמן לסדר כמה דברים במחשב שלי. השבועות האחרונים הביאו בחזרה המון נוסטלגיה. חברי הצוות לשעבר יש לו את הזמן כדי לסרוק תמונות ישנות פורסם אותם באינטרנט, עמיתים לשעבר ויש לכיתה חפורים קופסת תצלומים ישנים ושיתפו אותם, ספורטאים לשעבר כבר סריקת תמונות ישנות. כולנו עשינו חיים משוגעים להביט אחורה על חיינו, לחשוב על מסע החיים שלנו, מחדש את הזיכרונות מחדש קשר עם חברים מהעבר.

עבורי, זה כבר תקופה מעניינת. עזבתי Aspire אחרי שש וחצי שנים כדי להתחיל תפקיד חדש של מנכ”ל מחקר ותמיכה מדעית Aspetar ב -1 במרץ בתוך כמה ימים היינו צריכים להתחיל לעבוד מהבית בשל COVID-19. מנסה לבנות קשרים ולפתח היחידה הוא בפירוש אתגר מאחורי מסך מחשב ומשהו הדורשים הרבה סבלנות ולמידה מהירה. עם זאת, עד כה אני מופתע החוסן של הקבוצה שלי ואת התמיכה של עמיתיי ואני מצפה חזרתנו “נורמלי” בתקווה בקרוב. אז, המסע שלי ממשיך בקטאר תורם לחזון של Aspire האזור להפוך עולם מוביל המון תחום הספורט וספורט לרפואה.

ההתפשטות של קורונה יש להבין את “הקפאת” של כל פעילויות הספורט יש למזער את חופש התנועה של כולם. זהו אתגר בלתי רגיל עבור עולמנו ואחד כי לצערנו יעזוב צלקות אשר ייקח הרבה זמן כדי לרפא. כקהילה מדעית, מומים חדשים מזויף, טענות מדעיות מפוקפקות ומידע מוטעה מועיל, פעלנו במהירות פתחנו שירות לספק הוכחה מדעית ספורטאים ומאמנים. אנחנו עובדים על זה על בסיס יומי גם עם משתפי פעולה חיצוניים. אני חושב שזה הוא משאב חריגים אשר גדל מדי יום. כתבנו פוסט בבלוג על זה שפרסם בעיתון הבריטי לרפואת ספורט. הקישור לדף הראשי של ראיות COVID-19 עבור שירות ספורטאים הוא כאן. יצרנו המון אינפוגרפיקה / קטעי וידאו קצרים ושאלות ספורטאים ענו. אם תלחץ על האינפוגרפיקה מתחתיך תוכל להוריד אותו ולשתף אותו. עשינו גם את המידע זמין בהרבה שפות כאן, ותמיד מנסים למצוא שיתוף פעולה באמצעות פלטפורמה פתוחה המדע. כול מקווים שמידע זה יהיה בעל ערך עבור קהילת הספורט ברחבי העולם ואנו מתכננים להשתמש בפלטפורמה זו עבור נושאים שונים בעתיד.

Aspetar COVID-19 אינפוגרפיקה

בעוד כל זה קורה, בוקר אחד קיבלתי את החדשות העצובות על עמיתו וידידו לשעבר שלי ניל שחור נפטר בבריטניה. פגשתי ניל לחודשים הראשון בזמן האחדות לאחר הצטרפותו העמותה האולימפית הבריטי בשנת 2005. ניל היה פיזיותרפיסט חריג בזמן והתקדמתי לאורך השנים לתפקידים של ראש מדע ספורט ומנהל ביצועים מכן האתלטיקה בבריטניה. עבדתי עם ניל באירועים גדולים כהכנה אותם היה הרבה פגישות ונסיעות גם אחרי שעזבתי בבריטניה. בפעם האחרונה שראיתי ניל, זה היה כאן במהלך אליפות העולם דוחא.

ניל היה פיזיותרפיסט טוב במיוחד, אבל הרבה מכל, הוא היה מישהו תמיד לרצות לתמוך ספורטאים. הוא עשה הרבה למען קהילת האתלטיקה, כי הוא תמיד דואג הספורטאים. הוגה דעות מאוד פרגמטית, היה לו ידע עמוק על אתלטיקה ועולם הספורט גבוהה ביצועים והיה אחד הבודדים שיש הזדמנות לחיות בה בתפקידים שונים (הוא היה ספורטאי מכובד יפה מדי!). אני תמיד נהנה מריצה בצ’אט עם ניל אלא גם עובד יחד בקבוצות עבודה, מדבר / מתלבט בסמינרים, ומפטפטים באירועים חברתיים. ידעתי שאני יכול תמיד ללמוד משהו מן ניל, אני תמיד יכול לבקש ממנו המלצות וידעתי תמיד הייתי מקבל משוב כנה ממנו כמו גם כיבוד דיעה. מתמזל מזלי לפגוש אותך ניל, ואני מקווה שאני אפגוש הרבה יותר אנשים כמוך בעתיד, לנוח בשלום.

שתף זאת:
LinkedIn.
טוויטר
פינטרסט
Whatsapp.
אימייל
הדפס
פייסבוק
טאמבלר

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

חזור אל ספורט במהלך ואחרי COVID-19. זה לא כל כך 19 simple.May, 2020In “המדע והספורט”
שנה חדשה, עדיין עם מגיפה, בחורף אולימפיאדת moreFebruary 5, 2022In “מדע והספורט”
עשרים שנה מן paperMay 5 הראשונה, 2018In “המדע והספורט”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *