איך להיות מדריך יוגה ב 5 צעדים פשוטים

וינסטון צ’רצ’יל אמר את זה הכי טוב … “אם אתה מוצא עבודה שאתה אוהב, לעולם לא תעבוד יום בחייך.” זה כל כך נכון. למרבה הצער, זו אינה המציאות במשך מספר נהדר מאיתנו. עבור מגוון רחב של סיבות, אנשים בסופו של הדבר שגרתי עבודות שהם לא מתלהבים, וזה עצוב. לחשוב על כל השעות האבודות. לחשוב על כל הזמן מבוזבז. עבור מורים ליוגה, לעומת זאת, זה פשוט לא המקרה.
דוגמאות אופייניות יותר מאשר לא, מדריכי יוגה להיכנס מקצוע ממקום של תשוקה ואהבה לתרגול. בבסיסה, יוגה היא חוויה טרנספורמטיבי עבור המון אנשים. יש לו כל כך הרבה יתרונות נפשיים ופיזיים כי הרבה אנשים לא יכולים לעזור אבל להתאהב בו אחרי שניסה את זה. זה ממש השתנה בחייהם של אנשים.
להסתיר תוכן
כיצד להפוך יוגה יוגה InstructorPractice
בחר הדרכה ליוגה
קבל החייאה ועזרה ראשונה מוסמך
קבל רשומים
קבל ביטוח

שכר מורה ליוגה
JobsWork מדריכת יוגה בסטודיו
צור סטודיו משלך
צור בא באופן מקוון
סדנאות יוגה הצעה
ספק שיעורים פרטיים

ואם אתה חושב על זה, בשלב מסוים בזמן, כל מורה ליוגה היה פשוט אדם מתורגל יוגה. אם זה היה הסגנון טבאטה, זרימה איטית, יוגה SUP, או כל מה שביניהם, הם ניסו את זה, פיתחה אהבה, ועשה את זה המקצוע של החיים שלהם.
אם יוגה השתנה בחייך חיוביים ואתה רוצה ללמוד הרבה יותר על להיות מורה ליוגה, הגעת למקום האידיאלי! אולי אתה מעוניין להיות מדריך לאחר לעזור? או אולי אתה רוצה להיות מולה בצד עושה משהו שאתה אוהב? או אולי אתה שוקל את זה בתור קריירה במשרה מלאה שלך? לא משנה הסיבות שלך לרצות ללמוד עוד, יש לנו כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל במסע שלך לקראת הפיכתו מורה ליוגה!
איך להיות מדריך יוגה

כדי להיות מורה ליוגה, ישנם כמה צעדים שעליך לנקוט כדי להשיג את החלום הזה. בעוד את הפעולות המפורטות להלן הם החישוקים הגדולים תצטרכו לקפוץ דרך, הם לא ומקיפים. תחשבו על זה סקירה של הדברים הכי הקריטיים שאתה צריך לעשות כדי להיות מורה.
תרגול יוגה
מכיוון שאתה נמצא בדף זה, יש לי הרגשה שאתה כבר לתרגל יוגה במידה מסוימת. אם אתה חושב על לקיחת צעדים כדי להפוך מורה ליוגה, המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לנסות כל מיני יוגה שונות. לנסות זרימה איטית, יוגה חמה, יוגה טבאטה בסגנון, יוגה SUP, ועוד. להשתתף בשיעורים שונים עם מדריכים שונים. לנסות קורסים מקוונים ב-אדם. לפתח תחושה של היוגה שאתה אוהב לפני המעבר לשלב הבא של בחירת תוכנית אימונים מורה ליוגה.
בחר הדרכה ליוגה
ברגע שלמדת הרבה יותר על עצמך כמו יוגי, אתה מוכן להרים תוכנית האימונים שלך. זה חיוני כדי לבחור תוכנית אימונים כי רשום יוגה Alliance. ברית יוגה היא עמותה שפועלת לעשות קורסי הכשרת יוגה בטוח כי הם באיכות גבוהה, בטוח, מכובדת. יש בו מעל 7000 בתי ספר יוגה רשום במסד הנתונים שלה לבחירה שמגיעים בכל מיני צורות וגדלים. חלק מהתוכניות יכול לקחת 10 שבועות, בעוד שאחרים יכולים לקחת 16. בתי ספר מסוימים הם כל מקוונות וחלקן לגמרי בעצמו. יש מגוון גדול, אבל לא משנה מה תבחר, לוודא כי הם מוסיפים אותו עם יוגה Alliance.
אם אתה רוצה להיות מאושר לחלוטין באינטרנט, יש הרבה רשימות באינטרנט כי יתעמקו תוכניות מסוימות ומה הם מציעים. לדוגמא, Mind הוא מאסטר מספק רשימה משמעותית למדי של תוכניות יוגה באינטרנט 10 העליון שלהם, עם הפרקטיקה שלי ויניאסה להיות בחלק העליון.
אם אתה רוצה להיות מאושר באופן אישי, ברית יוגה מציעה כלי חיפוש שבו אתה יכול להזין את המיקום שבו לחיות ולמצוא ספר הסמכת יוגה קרוב אל. משם, אתה תמצא כל מיני אפשרויות, כמו גם. בתי ספר מסוימים מציעים אפשרויות היברידיות עם מודולים מקוונים. בתי ספר מסוימים מציעים הסמכה במשרה חלקית שבו אתה יכול ללכת על לילות ו / או בסופי שבוע, בעוד שאחרים הם הרבה יותר של סגנון נסיגה שבו אתה להפיל את הכל בבת אחת.
קח את הזמן הכי עם הצעד הזה על איך להיות מורה ליוגה. האם חלק בדיקה נאותה, לחקור ספר פוטנציאל, להתחבר עם מדריכי יוגה באזור שלך וללכת על מה החוויות שלהם היו, ולמצוא את הספר כי הוא הכי טוב בשבילך. אם אתה הולך לבצע השקעה כזאת, זה חיוני כדי ליידע את עצמך כמה שיותר לפני קבלת החלטה כזו גדולה!
קבל החייאה ועזרה ראשונה מוסמך
זה חיוני עבור כל אדם אשר מתכננת לעבוד בעולם הכושר כדי להיות מאומן כראוי למקרי חירום. בעוד כולם מקווה שהם לא יצטרכו להשתמש במיומנויות אלה, זה הכרחי כדי להכין את עצמך למקרה. כמו כן, חשוב לציין כי רוב חדרי הכושר או בסטודיו דורשים זו של כל מאמן או מורה לפני שהם יכולים להשתמש ברווחים שלהם.
קבל רשומים
כמו שאמרתי לעיל, כאשר אתה בוחר יותוכנית אימוני ur, זה חיוני כדי לבחור אחד רשום ברית יוגה כי ברגע שסיימת את 200+ שעות של אימונים, אתה צריך להגיש בקשה ולהירשם איתם כדי להיות מוסמך באופן רשמי. נכון אידיאלי עכשיו, זהו דמי רישום 50 $ ולאחר מכן תשלום שנתי 65 $ כדי להתעדכן הרישום שלך. אם ברצונך לשדרג את חברותך, לעומת זאת, ייתכנו כמה עמלות נוספות.
קבל ביטוח
זה יכול להיות משהו שאתה לא שקלת גם, אבל שיש ביטוח יוגה הוא חיוני אם אתה רוצה לתרגל יוגה באופן מקצועי. כמו עם כול כיתת כושר, ישנם סיכונים טמון של פציעות ודברים אחרים שהופכים אותו חיוני כדי להיות מכוסה. בדיוק כמו עם קבלת הסמכה ב- החייאה ועזרה ראשונה, מקבל ביטוח הוא אחד מאותם דברים שאתה מקווה שלעולם לא תצטרך, אבל תוכלו בהחלט רוצה להיות.
נוסף על כך, זה רק סביב 150 $ עד 400 $ דולרים בשנה. אמנם זה אולי נשמע גדול, זה באמת לא כל כך הרבה בתוכנית הגדולה של הדברים ברגע שאתה לקרוא בהמשך על כמה כסף אתה יכול לעשות עם המקצוע הזה!
ברגע שיש לך הניסיון, ההסמכה, הרישום, והביטוח שלך, אתה מוכן למצוא את הנישה שלך ולהתחיל ללמד!
שכר מורה ליוגה

עכשיו שיש לנו הבנה טובה יותר של איך להיות מורה ליוגה, בואו נלך על המקצוע עצמו. את הראשון, אתה עשוי לתהות אם זה שווה את זה מבחינה כלכלית להמשיך. אני מתכוון, אתה חייב לשלם עבור השיעורים, רישומים, וביטוח. זה חיוני כדי לדעת כמה כסף אתה יכול לעשות.
תאמינו או לא, השכר החציוני עבור המורים ליוגה בארצות הברית הוא קצת יותר מ 60,000 $ בשנה, עם אידיאל השכר לשעת עבודה תחת 30 $. זה חיוני כדי להבין כי מספר זה יכול להשתנות לפי מספר עצום של גורמים. המיקום, הניסיון שלך, איפה וכמה אתה עובד יכול להשפיע על הסכום שאתה יכול להרוויח כמו מורה ליוגה.
כמובן, אם אתה רודף הסמכת יוגה שלך כמו הרבה יותר של הזדמנות במשרה חלקית, אז אתה תעשה הרבה פחות מאשר אם אתם מתכננים לעשות את זה מאמץ במשרה מלאה.
דרוש מורה ליוגה

דבר נוסף שישפיע שכרך הוא סוג של עבודה, כי אתה רודף ברגע שיש לך הסמכה שלך. אפילו בגדר “מורה ליוגה”, יש הרבה כל כך של אפשרויות של איך אתה יכול להשתמש הכישורים שלך ואת קבוצת כישורים. הנה כמה אפשרויות …
לעבוד בסטודיו
העבודה הבולטת ביותר כמדריכת יוגה היא עבודה בסטודיו או בחדר כושר כמדריך שלהם. גם השכר גבוה כנראה הרבה יותר יציב כמו הלקוחות כבר יהיו חברים, וזה יהיה קל יותר לגרום לאנשים לתוך השיעורים שלך.
צור סטודיו משלך
אם יש לכם רעיון נישת יוגה חדשה או שאתה פשוט רוצה להיות בוס של עצמך, אתה תמיד יכול להתחיל בסטודיו משלך. זה ללא ספק יהיה הרבה הרבה יותר עבודה בחזית מאשר לעבוד פשוט עבור סטודיו הוקם כבר, אבל זה יכול לספק הרבה יותר בתמורה בטווח הארוך.
צור בא באופן מקוון
אולי אתה רוצה להשתמש ההסמכה שלך לאחרים עזרה ברחבי העולם? אתה תמיד יכול להקליט שיעורים משלך, ליצור קורס יוגה, או להשתמש במדיה החברתיים כדי ליצור הבא באינטרנט. בגלל COVID, הרבה יותר והרבה יותר אנשים עובדים מתוך מהבית, אז זה רק הגיוני כי המציע שיעורי יוגה באינטרנט יהיה דרך נהדרת ליצור הכנסה כלשהי ברגע שאתה מקבל בא.
סדנאות יוגה הצעה
אם אתה גר במקום נחשק או שאתה רוצה משהו הרבה קצת יותר בזבזני כמו מורה ליוגה, אתה יכול תמיד לפתח, לארגן, ונסיגות יוגה מבצע עבור לקוחות.
ספק שיעורים פרטיים
אולי אתה רוצה חוויה לבנות או פשוט לעבוד עם אנשים הרבה יותר על בסיס סולם קטן? ובכן, אז אתה תמיד יכול להציע שיעורי קבוצה פרטיים או קטנים. זו עוד דרך נהדרת להשיג ביטחון ולקבל חוויה הרבה יותר לפני רודף בפועל משלך או מנסה להשיג עבודה בחדר כושר.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *