50 של בלוגים כושר הטוב ביותר

אני לא בטוח אם אתה שם לב, אבל יש כל כך הרבה בלוגים כושר באינטרנט. בטח, אם יש לך נושא ספציפי שברצונך לגוגל, תוכל למצוא מאמר או שניים. אבל, אם אתה מחפש בלוג טוב להסתמך על ולבדוק שוב ושוב, זה יכול להיות מכריע.

אז, אנחנו כבר הידור את 50 בלוגים כושר הטוב ביותר לך לחקור. כן, 50! זה הרבה, אבל אנחנו יכולים להבטיח כי תמצא אחד שיתאים את הסגנון שלך של כושר ומה אתה מחפש בלוג כושר נהדר!
תוכן מסתתר
50 בלוגים כושר הטוב ביותר
בריאות
תחיה חזק
גארמי
Qualwell fit.
בלוג Myfitness
גוף הגוף הירוק
עצמי
העולם של רץ
Popsugar
פיטביט
כושר כושר
ריבוק
הבלוג של החוף
פָּעִיל
Nerd כושר
שבירת שריר
שריר וכוח
איש של רבים
אוֹמֶד
Skinnyms
Yogiapproved.
בכושר בנות תחתיות
קבל U בריא
טוני ג’נטילקורקור
נולד כושר
פשוט shredded.
עוגת גזר n.
12 דקות אתלט
Fitwirr
אהבה זיעה כושר
למעלה בלוג
ד”ר ג’ון רוסין
החיים המאוזנים
כושר כושר חזותי
אמנות חיים בריאים
Carmy
Active Active.
ספוט אותי אחי
ביצועים אנושיים מתקדמים
דפק למעלה כושר
חדר כושר חזק
עוגות כוח
לאכול אימון להתפלל
שבוע פעיל
יוגה אניטה
כושר בעיר
הצטרוף אמין
כי squat בוט
חדר כושר
קיאלה בעיר
כושר יומיומי כושר
אנדו

50 בלוגים כושר הטוב ביותר
בריאות

אם אי פעם הסתכלת על כל דבר בריאות או כושר קשורים, רוב הסיכויים שיש לך לרוץ על פני מאמר על הבלוג הבריאות. מ כושר גנרי לנושאים ספציפיים יותר כמו בריאות של נשים, יש לזה הכל.
תחיה חזק

עם מפתחות החברה שלהם לחיים בריאים להיות מתאימים, לאכול טוב יותר, ניהול משקל, ואת החיים טוב, הבלוג שלהם הודעות ליישב רק את זה.
גארמי

רוב האנשים בעולם כושר יודע Garmin עבור SmartWatches מדהים שלהם, יש להם גם הבלוג מדהים ואינפורמטיבי. בעוד Garmin הוא לא רק בלוג כושר, זה תוכן עבור כל הדברים כושר הוא Top-tier.
Qualwell fit.

שלא כמו Garmin, Fellwell Fit יש להתמקד אחד: כושר. בלוג זה יש תוכן נהדר, אבל דבר נוסף שעושה אותו להתבלט מעל השאר הם הכלים שלה. יש להם מחשבון מתכון תזונה, קלוריות שנשרפו על ידי כלי פעילות, מחשבון קצב, ועוד. כלים אלה הם באמת יקר עבור אלה רודף אורח חיים בריא בכושר!
בלוג Myfitness

ידוע עבור App קלוריות שלה ואת האפליקציה חישוב, MyfitnessPal הוא בתחתית השריון בבעלות כי מוקדש לספק למשתמשים שלה ואת הקוראים עם “כלים חזקים כי להקל על כל אחד לחיות חיים בריאים יותר …”
גוף הגוף הירוק

הגוף הנפש גרין מציע אימון, שיעורים, ותוספי המסתובבים סביב מוח בריא וגוף. אבל תוכלו למצוא גם שפע של הודעות בלוג כושר כדי לקדם נפש בריאה וגוף גם כן!
עצמי

ייתכן ששמעתי על עצמי כמו שזה מגזין נשים פופולרי פופולרי, אבל אתה לא יכול הבנתי כי יש להם גם תוכן בלוג מדהים לנשים כושר!
העולם של רץ

על ידי הכותרת של זה, אתה יודע שזה יסתובב הרבה על ריצה, אבל זה גם מכסה הרבה נושאים אחרים כושר, כולל: מציאת הילוך הנכון, באמצעות הדיאטה שלך כדי לדלק את הביצועים שלך, מניעת הפציעה.
Popsugar

Popsugar כושר יש את כל זה! מתוך חיים בריאים ותזונה לספורט ואפילו וידאו אימון, אם יש לך שאלה כושר, הם יכולים לענות על זה.
פיטביט

בלוג כושר זה הוא עוד ברשימה שעלולה להפתיע אותך! כולנו יודעים Fitbit עבור שעוני הכושר שלהם ואביזרים אשר השתנו לחלוטין איך אנשים לעבוד ולראות את התנועות שלהם. מה שאתה אולי לא הבנתי הוא יש לך די תוכן כושר מדי!
כושר כושר

אם כל הבלוג כושר יודע על מה הוא מדבר, זה אס. סיבה אחת שתדעו שאתה מקבל מידע מצוין היא כי הם למעשה מוסמך בעל שם עולמי עבור מאמנים אישיים ומדריכי כושר!
ריבוק

כן, ריבוק יש נעליים חריגות, אבל יש להם גם כמה כושר כושר יוצא מן הכלל הודעות!
הבלוג של החוף

מיליוני אנשים משתמשים בתוכניות של החוף כדי להשיג את מטרות הכושר שלהם, אבל יש להם גם בלוג שבו הם מפרסמים ייעוץ כושר, מתכונים, טיפים דיאטה, ועוד.
פָּעִיל

פעיל הוא לא רק אתר מדהים שבו אתה יכול להירשם למרוץ הבא שלך. אתה יכול גם למצוא מאמרים עם מצביעים כושר, מדריכי הידרציה, ילד ומשפחה נושאים הקשורים.
Nerd כושר

אין שום דבר nerdy על מקבל את החיים שלך יחד ולהשיג את מטרות הכושר שלך, אבל Nerd כושר הוא בלוג ייחודי האתר המוסיף קצת כיף שלך כל יום מאמרים כושר.
שבירת שריר

אם אתה על כל הדברים בניין שריר וכוח טהור, אז זה הבלוג כושר בשבילך!
שריר וכוח

אתר שריר וכוח הוא באמת ידידותי למשתמש יש מאמרים מאורגן על ידי נושא. עם 12 נושאים שונים כדי לחקור, תצטרך ללחוץ כדי לראות את כולם, אבל הם מכסים בניין שריר, טיפים הדרכה, ראיונות אתלט ועוד.
איש של רבים

איש של רבים הוא אתר המיועד לגמרי כלפי גברים (כפי שאתה יכול כנראה לספר משמו)! יש להם שפע של כושר וכושר הקשורים מאמרים עבור החבר ‘ה.
אוֹמֶד

יחד עם מאמרים בכושר אינפורמטיבי, OpenFit מציעה גם שיעורים הזרמים חיים, תוכניות תזונה, ותוספי כדי לעזור לך ואת המסע שלך לבריאות וכושר.
Skinnyms

אישית, אני באמת מתרשם עם הבלוג הזה. אתה יכול להגיד כי זה גם להרכיב יחד מאורגן עם המון תוכן. המתכונים נראים טעימים, ויש כל כך הרבה אתגרים כושר ותוכניות ללמוד.
Yogiapproved.
אמנם אתה יכול למצוא יותר מאשר רק מידע על יוגה על הבלוג הזה כושר, הם בהחלט מיועדים אותו לקהל ממוקד יוגה. אם אתה אוהב יוגה, אתה תאהב את הבלוג הזה!
בכושר בנות תחתיות

אתה לא רק אוהב לשחק טוב על מילים עבור כותרת הבלוג? אני יודע שאני עושה! הם גם להתאים mamas bottomed, בכושר bottomed אוכל, ולהתאים zen תחתית!
קבל U בריא

הסיסמה היא “אנחנו רוצים מה U רוצה” והם נותנים דוגמאות כגון, “מצא דברים את העבודות” ו “נראה צעיר עשר שנים.” בעיקרו של דבר, הם התמקדו הבלוג הזה על עוזר לך למצוא את מה שאתה מחפש כושר ורווחה.
טוני ג’נטילקורקור

על הבלוג הזה יש הרבה הודעות עם הרבה מגוון! הכתיבה היא כיף מזדמנים, מה שהופך אותו קל ורחב לקרוא!
נולד כושר

נולד כושר יש רעיון מעניין ואינפורמטיבי באמת! כמו אתר האינטרנט שלהם מפרסם, הם ראיינו מומחים כושר העליון, ואז לעבות את המידע לתוך מאמרים קריא בקלות. הם מבוססי מדע והתמודד האמיתי!
פשוט shredded.

זה עוד אחד נהדר עבור אלה שאפתן להיות בבניין הגוף, שריר וזירה כוח!
עוגת גזר n.

הפעלה על ידי מאמן תזונה מוסמך ומתרגל תזונה אבחון פונקציונלי אשר נגד תרבות התרסקות, האתר מציע יותר מאשר רק בלוג כושר עם אימון, תוכניות תזונה, Podcast. אתה יכול למצוא שפע של מידע מצוין עבור מסע כושר שלך!
12 דקות אתלט

הבלוג הזה הוא הכל על להיות יעיל עם הזמן שלך וללמוד כמה מהר, אימונים מרווח גבוה יכול לשנות את החיים שלך. יחד עם בלוגים נהדרים, יש להם גם ספר ידוע ויישום עם אמון כדי להפוך את בריאותך ואת הכוח!
Fitwirr

בעוד כמה בלוגים כושר אלה מיועדים לקהל מסוים, Fitwirr הוא מעוגל היטב עם משהו לכולם.
אהבה זיעה כושר

LSF הוא לא רק על כושר – זה גם יש הודעות על נסיעות וסגנון חיים. אם אתה נהנה ההודעות שלהם, אתה תמיד יכול להוריד את היישום שלהם גם!
למעלה בלוג

הבלוג של ביצועים האולטימטיבי הוא רק זה .. להשיג ביצועים האולטימטיבי הן נפשית ופיזית עם ההודעות שלהם, אימון ותוכניות.
ד”ר ג’ון רוסין

ד”ר רוסין יש למדי את המוניטין – לאחר שעבד עם ספורטאים מקצועיים להתאמן וללמד על מודל הכשרה ללא הכאב שלו. הוא על כל מקבל תוצאות תוך כדי טיפול בעצמך על ידי להישאר מעודכן במחקר האחרון עבור רפואה ספורט. אתה יכול לראות את זה weaved לתוך הודעות הבלוג שלו.
החיים המאוזנים

בעוד לא רק לנשים, החיים המאוזנים יש עסקה נהדרת של מידע ופוסטים על מציאת איזון באמהות ואשיות.
כושר כושר חזותי

Visual Impact כושר יש הרבה מאמרים על ירידה במשקל, אובדן שומן, והשגת הגוף האופטימלי שלך. המיקוד של האתר הוא טון שרירים יוצאי דופן ללא עודף גודל.
אמנות חיים בריאים

מאמרים באמנות של חיים בריאים מציעים מגוון של נושאים הקשורים כושר כולל יופי, בריאות, מזון ומתכונים, ועוד. תוכלו למצוא גם ביקורות עבור פריטים שונים בכל אחד הקטגוריות, וזה מעניין!
Carmy

עם יותר של דגש אורח חיים על נוגע אישי, זה בלוגר מבוסס קנדה מציעה כיף כושר בלוג הודעות!
Active Active.

עם מעל 50,000 עוקבים על שלהם pinterest, DIY פעיל יש די הקהל! הם מציעים מאמרים אינפורמטיבי והשראה, כמו גם בבית אימונים ומתכונים!
ספוט אותי אחי

כמו שם הבלוג כושר זה מציע, זה מושפע מאוד על ידי קהילת פיתוח גוף. אז, אם זה משהו שאתה מעוניין, בהחלט לתת את הבלוג הזה מראה!
ביצועים אנושיים מתקדמים

AHP כבר בהשתתפות כמה מגזינים משובצים כוכבים, כולל בריאות של גברים שריר וכושר. הם מארגנים הודעות על ידי קבוצות שרירים שונות להתמקד, אז זה מושלם אם אתה יודע מה אתה רוצה ללמוד יותר על לעבוד על!
דפק למעלה כושר

כמו “ספוט לי אחי”, הכותרת של הבלוג הזה אומר הכל! אם ניחשת שזה יהיה הכל על כושר במהלך ההריון, אתה תהיה נכונה!
חדר כושר חזק

חדר כושר חזק עוזר אנשים עסוקים לקבל חזקה ו fitter עם חדר כושר משלהם. המאמן האישי של הבלוג להשתמש בעקרון 80:20 כדי לקבל תוצאות ביעילות.
עוגות כוח

מנוהל על ידי kasey בראון, CPT שרוצה לעזור לנשים צעירות להרגיש מוסמך דרך בריאות וכושר, אתה יכול למצוא הרבה השראה ומידע.
לאכול אימון להתפלל

עם כותרת הבלוג כיף, איימי Darcy הוא בלוגר מבוסס אוסטרליה who מניות הודעות של חיות בריא דרך מציאת איזון להיות בכושר.
שבוע פעיל

הבלוג פעיל בשבוע הוא מקור השראה יוצא דופן למצוא כושר מעבר לקירות חדר כושר! עם מאמרים על רכיבה על אופניים, קמפינג, טיולים, ועוד, אתה תרגיש השראה לצאת ולתת להתאים!
יוגה אניטה

אם אתה מחפש את כל הדברים כושר יוגה, אתה בהחלט יכול למצוא אותו כאן! ניתן גם למצוא קורסים וספרים לקבלת מידע נוסף.
כושר בעיר

עוד בלוג כושר אוסטרלי, כושר בעיר מציעה מגוון מוצק של מידע על כל הדברים כושר יחד עם ביקורות, טיפים וחדשות.
הצטרוף אמין

הצטמן הנאמן יחלקו מידע על מקבל בכושר ובריא תוך כדי גם לעזור לך להיפטר מכל התירוצים שלך – ללא זמן לא כסף, אוואן מאמין שיש תמיד דרך להשתלב.
כי squat בוט

לא רק על השגת שריר ולעבוד בחדר הכושר, אתה יכול גם לבוא למקור זה עבור מאמרים על ריצה, אימון, ואכילה בריאה.
חדר כושר

כל הדברים כושר ניתן למצוא כאן! אתה יכול למצוא טיפים על שרירי בנייה, למידה תרגילים חדשים, וכל מה שביניהם.
קיאלה בעיר

Kayla הוא מדריך שיטה Barre לחיות בניו יורק אשר משתמש בלוג שלה כדי לשתף טיפים וטריקים כדי להשיג כושר ורווחה.
כושר יומיומי כושר

נוסדה על ידי אישה שהתגברה על בריאותה ועל מאבקי הכושר שלה. מטרתה היא לנשים ברחבי העולם לחיות אורח חיים בריא ולגלות אושר בגופם.
אנדו

בלוג זה הוא על כל סיבולת! ריצה, רכיבה על אופניים, וטיולים הם המיקוד שלהם!

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *