מדע ספורט מעלות כמו גם מדעי הספורט באליטה ספורט: מצב של ציפיות נקוע?

אני רק לאחרונה קורא פוסט מרתק שנכתב על ידי מחברי של מדעני ספורט (מעולה) בלוג על קוצר ראייה של מדעי הספורט, כמו גם קיבל החלטה כי זה היה בערך זמן הרכבה משהו על מדע ספורט מעלות , מדע הספורט באקדמיה, כמו גם מדעי הספורט באליטה ספורט המבוסס על דיונים רבים יש לי עם עמיתים ברחבי העולם בנושאים אלה.

מה אני המטרה לעשות עם הודעה זו היא לעורר דיון, כמו גם לנסות לגלות הרבה יותר על הנסיבות במדינות שונות, כמו גם בדרך כלל מדברים בדיוק איך אנשים מרגישים על זה.

לפני שתיכנס לתוך “בשר” של המאמר, אני רוצה לתאר כמה דברים מאוד, אשר באופן אידיאלי יהיה לנקות, כמו גם לתאר (ופעולה לסייע להצדיק) מה אני יוצר הבא.

אני כבר בר מזל, כמו גם לאפשר לי לציין גם חכם מספיק, בעיסוק שלי להיות “חשוף” ל 3 מערכות אקדמיות מגוונות (רכשתי תארים באיטליה, ארה”ב, כמו גם הונגריה), כמו גם 4 מסלולי כיבוש ראשוניים: מחקר אקדמי, משימות מדע ספורט עם ספורטאים עלית, מחקר משומש בהגדרות ספורט עלית, מחקר מחקר עבור ישויות תעשייתיות. אז, אני מאמין שאני די הרבה מורה המשתמשת במעיל מעבדה או מדען המשתמשת בחליפת מסלול … .. עכשיו לך להחליט.

מדע הספורט הוא מקצוע חדש למדי, התקדמו מהפקולטות הישנות של חינוך גופני שמטרתו לחנך אנשים להשתלב בחינוך הגופני, כמו גם עבודות מסוג אימון. בהרבה מדינות (בעיקר בלוק המזרחי באירופה), מדעי הספורט עדיין מאפשרים התקדמות כמו רמת הדוקטורט בספורטיות מסוימות (Ph.D. בספורט פרויקטים מסוימים) עם דגש על אימון, כמו גם מחקר הקשור לאימון . בהרבה מדינות “מערביות”, תואר מדעי הספורט משמשים עם מגוון של אפשרויות, בדרך כלל מתמקדות בפיזיולוגיה, ביומכניקה, ביוכימיה וכן בכלל, בתוכניות הביולוגיות הבינוניות.

ספורט מדעי החינוך
בהרבה מדינות מזרח אירופה (ובאיטליה כשהייתי סטודנט), לקבל גישה לתואר מדעי הספורט התבססה על כניסה “בחירה” מאופיינת סדרה של בדיקות פיזיות, כמו גם תחרויות (קפיצות אנכיות, , ספרינט וכו ‘), הקרנה רפואית מלאה, כמו גם כמה בדיקות “חינוכיות” גנריות. המטרה של טכניקה כזו היתה לבחור רק חניכים בצורת מספיק כדי לעמוד סדרה מפרך של פעילויות פונקציונליות נעשה כמו גם חניכים עם רקע ספורטיבי חזק אשר לאחר מכן היו מסוגלים בסופו של דבר להיות מאמנים בספורט שלהם בהתאמה. אז הבחירה, היה די הרבה disallowing “לא ספורטאים” לסיים להיות מדענים ספורט. Coursework היה שילוב של תוכניות “מעשיות” (כלומר, משחקים, התעמלות וכו ‘) יחד עם “עמודי התיאורטיות” (כלומר אנטומיה, פיזיולוגיה, ביומכניקה וכו’). לדעתי, איזו טכניקה כזו הבינה היתה ייצור סדרתי של מאמנים גדולים, כמו גם מורים גופניים גדולים, עם מעט מאוד סיכויים לטפח מחקר מבוסס (או מבוסס ראיות לומר?) מנטליות.

להיפך, אני עובד במערכת הבריטית שבה אין שום אלמנט פונקציונלי בספורט, כמו גם כל הקורסים מיועדים לאימונים צעירים פיזיולוגיה סטודנטים. שלא לדבר על היעדר הכולל של תהליך בחירה בודק את היכולות הפיזיות של התלמידים. מערכת זו היא בטוחה למדי בפיתוח מדענים גדולים ו / או אנשים מסוגלים להבין את הפיזיולוגיה האנושית, כמו גם איך בני האדם להגיב על מתפתחים שונים של פעילות גופנית, בכל זאת מה שאני נתקל מדי יום הוא חוסר היכולת המוחלטת כדי לרשום כל סוג סוג של תרגיל בסוג מובנה, כמו גם משמעותי לא רק עבור ספורטאים עילית עם זאת גם עבור האוכלוסיות הכלליות. כעניין של עובדה, מעט מאוד אוניברסיטאות (אם כל סוג של בכלל) בבריטניה באמת להפעיל תוכנית מלאה, כמו גם תסתכל תרגיל מרשם. אז, בעוד הרבה מוסדות הם להוטים לקדם “ספורט מדע” תוכניות לצייר תלמידים, מעט מאוד באמת להכין חניכים עבור “העולם האמיתי”.

מְצִיאוּת

“העולם האמיתי” במונחים מדעי הספורט הוא בדרישה לספורט מדענים מסוגל להיות גדול להבין של המדע, כמו גם מסוגל לספק, פונקציונלי, כמו גם אפשרויות משמעותי לצוות האימון. לדעתי, מדעני ספורט חייבים להיות באמת מסוגל להסיע את תוכנית האימון להיות הרבה יותר מאשר רק “תפקיד תמיכה”. כפי שצוין על ידי עמיתים שלי בלוג מדעני ספורט, עבור מדען ספורט כדי להיות מסוגל לעשות אפקט אמיתי הוא לא על ביצוע בדיקות מקסימום VO2, כמו גם כמה דוגמאות לקטט במעבדה. הרבה יותר שיטות בסופו של דבר להיות הרבה יותר, כמו גם הרבה יותר ofppered להילקח לשדה, כמו גם חדשנות משתנה את המשימה שלנו בצורה עצומה, בכל זאת מה אנחנו דרישה עדיין לזכור היא כי רעש טכניקה מדעית צריך להיות מנוצל לקנות להקים “ראיות מבוססות” אימון. Bioengineering הוא גם מתעוררים כמו גם מדעני ספורט הדרישה להיות מודעים היתרונות, כמו גם מגבלות של טכנולוגיות שונות בנוסף כדי להיות מסוגל סגנון, כמו גם ליצור אפשרויות מותאמות אישית עבור מאמנים כמו גם ספורטאים במונחים של חומרה כמו גם תוכנה. לאחר מכן לא פחות, הבנה מוצקה של נתונים סטטיסטיים, כמו גם את היכולת לנצל פחות טכניקות סטטיסטיות מסורתיות כדי להבין תצפיות בודדות יחיד, כמו גם את הביצועים חיזוי הולך להיות מה שנדרש כדי באמת להשפיע שם.

אקדמיה, כמו גם מדע הספורט

אני מאמין מאוד כי הרבה אוניברסיטאות לייצר בחניכים את האשליה שהם באמת יכולים לעבוד באליטה ספורט יום אחד לאחר השלמת סטודנט לתואר ראשון כמו גם תואר ראשון. זה לא המצב למרבה הצער, שכן גם הרבה מוסדות חניכים לא “חשופים” לנושאים המתאימים, חוויה פונקציונלית מתאימה, כמו גם אנשים מתאימים עם ניסיון פונקציונלי בהגדרות אלה. כמו גם המון מוסדות בבריטניה באמצעות מדע ספורט מעלות, חניכים הם הרצאות על ידי אנשים שמעולם לא עבד בספורט (בכל סוג של רמה) ו / או מעולם לא היה פונקציה ניכרת בספורט האליטה. יתר על כן, הרבה של נושאים, הספרות, כמו גם את התוכניות הפונקציונליות שהוצעו לחניכים בבריטניה להכין אותם עבור הרבה דברים, אבל לא עבור ספורט האליטה. אבל לא פחות, הרבה פעילויות מחקר המחקר שנערך במוסדות שונים הם ללא שימוש במדעני ספורט העובדים ברמת האליטה. אז, לדעתי, אני מגלה לא ראוי כי הרבה מוסדות בבריטניה לנצל את המונח מדעי הספורט בתואר שלהם כותרות כמו הטרמינולוגיה הנכונה חייבת להיות מדע לממש.

נסיבות דומות כבר מודגשת בארה”ב על ידי חבריי, כמו גם חברים פרופ ‘מייק סטון, הוצאות חולות כמו גם מאג אבן. במאמרם, שכותרתו “נפילת מדעי הספורט בארצות הברית”, הם הסבירו את אותן בעיות שאני מספקת כאן.

מידה מסוימת של סנוביות אקדמיות כמו כן קיימת כאשר היא נוגעת למחקר מדעי הספורט.

מדעני ספורט העובדים באקדמיה מונעים על ידי הדרישה לפרסום את לימודיהם בכתבי עת היבט גבוהים, כמו גם כיום נדרשים כדי לחפש מימון עבור סכומים גדולים כדי להיות מסוגל להתפתחות הקריירה שלהם. זה, לדעתי, יש מונע כמה מוחות גדולים מאוד מן ביצוע אפקט משמעותי בספורט, כמו גם יש בשיטה מסוימת הסנה את האינטרס של מחקר המחקר משרות לקראת מחקרים שנוצרו כדי להיות פורסם בכתב יומן גדול ולכן מחקר עבודה מסוגל כדי לסייע למאמנים כמו גם ספורטאים.

מצד שני, מדעני ספורט העובדים בספורט האליטה אינם מונעים על ידי הדרישה לפרסום ממצאי המחקר שלהם (רוב מה שנעשה ברמה גבוהה מאוד מכוסה על ידי הסכמי סודיות, כמו גם צריך להיות “סוד” כדי להבטיח פוטנציאליים יתרונות תחרותיים), כמו גם הם נשפטים גרידא על ידי ההשפעה שהם עושים בספורט.

הבדל זה בטכניקה הבין קומפלקס עליונות אקדמאים ספציפיים אשר רואים את מדעני הספורט עובדים בתחום כמו “לא מדענים” רק מאז הם לא לפרסם על אפקט גבוה על כתבי עת היבט ו / או לא להציג שיעור ריבית בסוג היסוד של מחקר.

מצד שני, כמו גם זה פוטנציאלי אפילו יותר גרוע, כמה מדעני ספורט העובדים בתחום הקימו נחיתות קומפלקס כלפי כמה אקדמאים להאמין כי מה שהם עושים הוא לא גדול כמו העבודה המדעית שפורסמה בכתבי עת מכובדים היטב.

למרבה הצער, חדרי מדע ספורט הם אלה לאבד יחד עם ספורטאים, כמו גם מאמנים. מוסדות אקדמיים מוכנים לספק לחינוך למדעני ספורט חייבים לבצע לנצל במוחות אקדמיים העובדים יחד עם אנשי מקצוע עילית המספקים מגוון רחב של פעילויות מחקר וכן הזדמנויות אקדמיות. יתר על כן, ספורט חייב לנסות לעסוק עם מגוון של מומחים, מסופק כי הם יכולים להוסיף ערך.

פתרונות?

אז, איפה הפתרון? אני מאמין כי מדעני ספורט העובדים בספורט האליטה חייבים להיות הודיע ​​על ידי קורסים לתואר שני מבוסס בתעשייה. Ph.Ds במימון גופי ספורט בשיתוף עם מוסדות אקדמיים עם החניכים המבוססים על הגדרת ספורט. העיצוב הוא די דומה למה המכון האוסטרלי של ספורט כבר מציע בשנים האחרונות. זה יאפשר חניך להיות נתון לתמיכה אקדמית כמו גם קשיחות בעת עבודה בהגדרה משומשת, הקמת עבודה מדעית כדי לסייע למורה ו / או ספורט.

מדעני ספורט לא עובדים בספורטבמחקר מחקר שנכתב חייב להיות מונח “מדענים תרגיל או תרגיל physiologists” כמו גם את חייב לאבד את המונח “ספורט” בתיאור המשימות שלהם.

ספורטאים עלית, כמו גם מאמנים עשויים להפיק תועלת הרבה מתוך מגוון של אנשי מקצוע בתחומים שונים אספקת ייעוץ, עם זאת הרבה של כל, הם עשויים להפיק תועלת מיחידים שיכולים להוסיף ערך למה שהם עושים על בסיס כל יום מנסה למזער את טכניקה אמפירית לאימונים, כמו גם להקים גישה “מבוסס ראיות”.

כתבי עת מדעיים חייבים להיות הרבה יותר נפתחים ללימודי “יישומיים”, כמו גם למדעיית המצב על שחקני עילית.

יש מימון מוגבל עבור מחקר האליטה ספורט. עם זאת, הרבה מתן חברות מציעים כספים כדי לנסות להגיב על מחקר מסוים חששות לטובת האוכלוסייה הכללית. הרבה נושאים או מחקרים תחומי לימוד במימון צדקה, חברות מימון, כמו גם ישויות תעשייתיות הם המתאימים מאוד לספורטאים העילית, כמו גם לנצל אתלטים כנושאים ללימודים. מצב שאני מציע דומה למחקרי שטח. הרבה תגליות המיוצרות על ידי מחקר לימוד עבודה הקשורים לתוכנית האזור היו מועילים ביותר עבור האוכלוסייה הכללית.

לבסוף, כמו גם הרבה ישויות תעשייתיות יצירת מוצרים עבור אספקת שוק הספורט מוגבל מימון מחקר המחקר שעשוי להפיק תועלת המוצרים שלהם. רק הנעליים הענקיות, כמו גם מקבלי בגדים להקדיש כספים, כמו גם עובדים לחקר מחקר פעילויות שנערכו גם עם ספורטאים עלית עם המטרה לא רק כדי “לאמת” את האפקטיביות של המוצרים שלהם, עם זאת, כדי להקים מוצרים טובים יותר עבור הצרכן האופייני. טכניקה זו היא ראוי לשבח כמו גם לצערתי לא נענתה על ידי העסק יצירת מכשירי כושר גופני ו / או תוספי תזונה אשר נראה הרבה יותר לחשוב על למקסם רווחים מפרסומת, כמו גם unsubstantiated מכריז אלא השקעה במחקר. לאחרונה לא פחות, חברות מזון אמיתי, כאשר הם הולכים להשקיע במחקר מחקר המציג את היתרונות של מזון אמיתי על פעילות גופנית, כמו גם בסופו של דבר על הביצועים?

שתף זאת:
LinkedIn.
טוויטר
פינטרסט
Whatsapp.
אימייל
הדפס
פייסבוק
טאמבלר

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

ראש השנה, עדיין עם מגיפה, אולימפיאדת החורף, כמו גם עוד, 2022in “מדע ספורט”
אתה לא יכול להיות רציני! 6 דצמבר, 2011in “ספורטאים”
4 שנים במדדג’ון 9, 2017in “החיים בדוחה”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *