פרופסור לחקיקת ספורט משחרר ספר חדש על שייט בגרנד קניון

ג’ים מוס, פרופסור לחקיקת ספורט בקולורדו, הוציא ספר חדש, תחת הכותרת Bathing The Grand Canyon: “How” לסירות אישיות, אשר “יסייעו” הפוך את עבודתך לטיול לכל החיים.

קנו את הספר על ידי מעבר לכאן.

“נהר הקולורדו הזורם עם הגרנד קניון הוא אחד המיקומים המדהימים בעולם על כדור הארץ. רפטינג כמו גם קיאקים במורד הנהר הוא טיול המים של פעם בחיים. בין אם אתם מנסים לקבל היתר או שכבר יש לכם אישור אחד, ספר חדש זה יקל על תכנון טיול ג’רזי קרוז אזול נהר הגרנד קניון שלכם.

אתה רוצה את זה כשחוויה של פעם בחיים תהיה כל מה ששמעת וגם חלמת עליו במשך שנים. שייט בגרנד קניון יסייע להגשים את החלומות האלה.

25 שנות עבודה על טיולים תעשייתיים בגרנד קניון כמו גם טיולים אישיים, או כאשר שירות הפארק מתקשר אליהם טיולי נהר לא מסחריים, סייע לי לאסוף את הטוב ביותר משני העולמות. נוסף על כך עבדתי טיולי נהר להרבה עסקים ברחבי המזרח כמו גם במערב. עשרים וחמש שנים רפטינג במערב, 1000 של ימי נהר כמו גם המון טיולים תעשייתיים כמו גם טיולים אישיים סיפקו לי את ההזדמנות לבחור את הטוב מכל העבודות לחיבור ספר זה כמו גם להפוך את הטיול שלך למיוחד.

ספר חדש זה יקל על תכנון טיול נהר הגרנד קניון שלך.

ספר זה יהיה

תכנן לחבר את הטיול שלך

בחר את החברים האידיאליים לרדת איתך בנהר.

עזור לך להבין את המכשירים לקחת או שאתה שוכר ממגוון אאוטפיט

דע איזה ציוד אתה דרישה להביא איתך כדי להפוך את הטיול לפשוט יותר כמו גם טוב יותר

תן לך הרבה יותר זמן להתענג על הגרנד קניון

חוסך לך זמן

חסוך לך כסף

הראה לך את כל הבחירות שיש לך בתכנון כמו גם לנהל את הטיול שלך

לעזור לך להעביר את כישורי טיול הנהר שלך לטיול גרנד קניון

שייט בגרנד קניון דן במדיניות טיול הנהר הלא-מסחרי, כמו גם מדוע וכן בדיוק כיצד נהר הפארק הלאומי גרנד קניון, אוכף את הכללים. על ידי הבנה כמו גם הבנת ההנמקה להנחיות תהיה לך ניסיון טוב בהרבה עם ריינג’רס שירותים לאומיים.

ספר זה מלא ב:

רעיונות בדיוק כיצד לתכנן כמו גם מה לא לתכנן את טיול הנהר האישי שלך.

כיצד לבחור אילו ארוחות יעבדו עבור הקבוצה שלך כמו גם טיול

רעיונות בדיוק כיצד להתארגן

הטיול שלך

צוותי אזור המטבח שלך

התפריט שלך

התפריט שלך על סמך לוח הזמנים שלך

הסירה שלך

איך להתוקן במהירות בבוקר

איך להתרחק במהירות בערב

איך לתכנן, מראש

12 פרקי רעיונות, חוסכים זמן, מכשירים כמו גם ציוד להביא כמו גם לא להביא. השיטה הטובה ביותר לארגן את הטיול שלך כמו גם השיטה הטובה ביותר לשמוח את כולם. 150 עמודים של טיפים, טכניקות כמו גם מושגים כדי לשמור על ליהנות מהטיול כמו גם לא להתעצבן על זה. שני פרקים על משאבים, קישורים כמו גם טרמינולוגיה כדי לסייע לך בסופו של דבר להיות המומחה Grand Canyon Personal Booth.

אתה רוצה ג’רזי מונקו לנהל את הגרנד קניון.

מתכנן את הטיול שלך: ארגון האנשים שלך

מה להוריד את הנהר: דברים

אוכל כמו גם הכנת מזון לפני טיול

דברים לעשות לפני שתתחיל בטיול שלך

רעיונות על אריזה כמו גם חבלול

על הנהר

ימים מיוחדים על הנהר

להגיע לסוף הטיול שלך

רמז הצעות וטריקים

נימוסי נהר

ספרים, אתרים והפניות

נִספָּח

מילון מונחים: מונחים ומינוח גרנד קניון

רפטינג ג’רזי סרזו אוסקה לבן כמו גם קיאקים את המפלים האגדיים, קרן, גרניט, קריסטל כמו גם לבה הם מה שחלומותיך מתרכזים, האם אתה מספיק נהדר, האם אוכל לעשות את זה, כמה כיף אני הולך להיות? ספר זה יראה לך בדיוק איך לטון בסירות שלך, כמו גם להציע עם הבעיות ולכן הפעלת המפלים היא לא המשיכה להתעדכן בכל הלילה.

לנהר הקולורדו יש הרבה יותר הרבה מה להציע מאשר סתם לבנים נהדרות. נופים המוצעים רק בטיול נהר כמו גן העדן של ויסי, מערת הקיר האדום, תהום האלפים כמו גם מפלי צבי קריק הם רק מעטים.

לא משנה אם אתה מציית לספר זה למכתב, או שאתה מציץ אליו בכמה רעיונות חדשים, שייט בגרנד קניון יסייע לך להתענג על הקניון, לראות אותו שינוי בחייהם של האנשים שאתה צף במורד הנהר איתם כמו גם התפעל מה זה עשה לך כשאתה חוזר הביתה. ”

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *