Sup יוגה – מה זה & 7 היתרונות שלה מדהים

עם Uptick ב Hunding העלייה בשנים האחרונות, עוד כיף ותחביב חדש כבר עלייה … Sup יוגה. זה מאתגר, וזה דרך נהדרת לצאת החוצה ולקבל אימון יוצא דופן פנימה.
במאמר זה, אנחנו הולכים לחקור כמה יתרונות יוצאי דופן של יוגה sup יחד עם מה שאתה צריך לעשות את זה בעצמך! אנחנו מדברים בוחרים למעלה עבור לוחות ההנעה, המלצות יוגה Sup, יוגה פופולרי נע כדי לנסות ועוד.
תוכן מסתתר
מה זה יוגה sup?
7 יתרונות של צורת Yoganew Sup של אימון קרוס
עוסקת בשרירים חדשים
תרגול בחצא
משפר את ההתמקדות
מפחית מתח
משפר את המאזן
משפר טכניקות

Sup יוגה tipsfind שקט מים
למצוא שפע של שטח
יש לך ראש פתוח
קח את הזמן
להתחיל פשוט

הטוב ביותר sup יוגה ההנעה boardsaqua בתוספת מתנפחים sup
חיים סלוונט מתנפחים sup
איים סיירת נוקשה sup

Sup יוגה Gearsup.
אונקים
רצועה

שריקה חירום
לְעַגֵן

מה ללבוש? בגדי ים
משמר פריחה
יוגה ביגוד

Sup יוגה Posesseated Pose
יושבים טוויסטים
תנוחה של הילד
חתול ופרה
כלב כלפי מטה
כלפי מעלה מול כלבים
קֶרֶשׁ

מה זה יוגה sup?
Sup יוגה היא שילוב של שני דברים: לעמוד על העלייה למטוס (SUP) ויוגה. כן, קראת את זה נכון. בעיקרו של דבר, אתה עושה תרגול יוגה באמצע הגוף של מים על לוח ההנעה לעמוד.
אנשים רבים נהנים בהשתתפות שיעורי יוגה Sup עם מדריך מתן הדרכה ותמיכה, בעוד אחרים פשוט ליהנות בשלווה השקטה לעשות את זה בעצמם או עם חבר. כך או כך, צורה מאתגרת זו של יוגה יש כמה יתרונות נהדרים, ולכן כל כך הרבה אנשים מצטרפים על ההרפתקה!
7 יתרונות של יוגה sup

יש הרבה יתרונות של יוגה SUP. כמה מהם פיזיים, חלקם נפשיים, וחלקם עשויים להיות יוצאי דופן לגמרי לך! אמנם זה לא רשימה מפורטת של כל היתרונות יוצאי דופן, אלה הם רק כמה מועדפים שלנו …
צורה חדשה של אימון קרוס
כמו מישהו שהוא נלהב לגבי כושר, אני אוהב למצוא דרכים חדשות ומהנה לממש. קרוס אימון יש כל כך הרבה יתרונות עבור הגוף שלך ואת המסע כושר שלך. החלפת השגרה שלך ושינוי האימון שלך אתגרים את הגוף שלך בדרכים חדשות, תוך שימוש בשרירים חדשים תוך מנוחה אחרים המשמשים הרבה יותר בתדירות גבוהה.
Sup יוגה היא צורה משמעותית של אימון קרוס כי זה משהו ייחודי לחלוטין. זה דורש הרבה איזון להתמקד. זה יהיה לאתגר אותך בדרכים חדשות תוך כדי לעזור לך להמשיך לשפר את הכושר שלך ואת ההתאוששות!
עוסקת בשרירים חדשים
כי זה צורה חדשה לחלוטין של אימון קרוס, תוכלו להשתמש ולעסוק שרירים חדשים. גם אם עשית יוגה לפני כן, מעולם לא עשית את זה על לוח ההנעה. כלב כלב כלב כלב הוא לא רק על הפעלת הרגליים שלך למתוח את הגב כמו זה על הקרקע. זה עכשיו יהיה כלול לעסוק הליבה שלך להתמקד באיזון. כל תנוחה בזרימת היוגה שלך יהיה הרבה יותר סביר לעסוק אפילו הרבה יותר שרירים כאשר אתה על המים.
אז, אם אתה מחפש משהו שייתן לך הרבה יותר של אתגר מאשר יוגה סטנדרטית מבלי לנסות הרבה יותר מתקדם מהלכים, אתה חייב בהחלט לתת יוגה sup לנסות!
תרגול בחצא
לקחת חלק ביוגה Sup יהיה לגמרי לאתגר את הכוח הנפשי שלך על ידי מתן לך להתאמן שיש חצץ. טבעו על ידי אנג’לה Duckworth, חצץ הוא בעצם התמדה כאשר הדברים קשה.
אין באמת ציפוי סוכר זה, יוגה sup עשוי להיות כיף, אבל זה יכול להיות קשה! רוב הסיכויים, הניסיון הראשון שלך יהיה נפגשו עם הרבה wobbles פוטנציאלי כמה זמן מים. כי זה משהו חדש שקשה, זה יאפשר לך לתרגל סבלנות ולהמשיך לעבוד קשה כדי לשלוט על תנוחות ומהלכים.
בחיי היומיום שלנו, קשה למצוא דברים חדשים. אנחנו בדרך כלל מקל על הפעילויות ואת עבודות שאנחנו שואפים, משאירים מקום קטן עבור דברים חדשים. Sup יוגה עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי לנסות משהו חדש ולעבוד על חצץ שלך!
משפר את ההתמקדות
כאמור, יוגה sup יכול להיות קשה. עבור כמה יוגה לבד הוא מאתגר, אבל עושה את זה במים פתוחים על לוח ההנעה רק מביא אלמנט לא מוכר לחלוטין. בגלל זה, זה דורש עסקה נהדרת של התמקדות ותזונה. כל תנוחה שתנסה וכל תנועה קטנה שהגוף שלך צריך להיות מכוון. אחד קטן wiggle בכיוון הלא נכון ואתה יכול להגיע מדהים במים! בגלל זה, Sup יוגה היא דרך נהדרת לעבוד על המיקוד שלך.
מפחית מתח
רוב צורות האימונים משמשים ירידה חרדה. הם עוזרים לשחרר אנדורפינים ולהאט את שחרור הורמוני חרדה. כאשר אתה זוג אימון סטנדרטי עם יוגה, אשר מתמקדת בנשימה, זה אפילו טוב יותר!
אמנם אתה יכול להיות ממוקד להפליא ברגע ואתה יכול אפילו להרגיש קצת מתוסכל אם אתה לא יכול ממש לקבל את התנוחה שלך בהתחלה, בקרוב תוכלו להבין את החרדה מופחת מן הפעילות.
משפר את המאזן
לעמוד בהנחת העלייה לשפר את ב שלךהארכת ויוגה על הקרקע תשפר את יתרתך. אז, כאשר אתה משלב את שתי פעילויות לתוך אחד … זה יהיה מאוד לשפר את היתרה שלך! ללא שם: רק לחשוב על זה … ללא שם: אתה איזון הגוף שלך על המים. מים הם ציפה ומהלכים אפילו בשלווה ביותר של מצבים. אתה מנסה למקם את עצמך לתוך עמדות יוגה שונים, אשר גם דורש כמות מסוימת של איזון בכל יום. זה כמעט הולך בלי להזכיר, אבל זה חיוני לדעת שאם אתה עובד ב Sup יוגה בעקביות, אתה הולך לראות צעדים יוצאי דופן במאזן שלך.
משפר טכניקות
אחרון, תועלת אחת יוצאת דופן לעשות יוגה sup היא כי זה הולך לשפר את התרגול שלך יוגה על הקרקע. אם אתה יכול לשלוט בכל צעד יוגה באמצע המים על לעמוד הלוח ההנעה, זה יהיה משב רוח כאשר אתה עושה את זה בפועל היומיום שלך.
אם יוגה היא משהו שאתה נהנה ואתה רוצה להמשיך לשפר את הטכניקות שלך, אתה חייב בהחלט לקחת את זה למים. אתה תהיה מופתע איך בקלות דברים יבואו אליך על הקרקע ברגע שאתה עושה!
Sup יוגה טיפים

עכשיו שאתה יודע את כל היתרונות הבולטים של יוגה Sup, אני בטוח שאתה מוכן לקפוץ אידיאלי לתוך זה! אבל לפני שאתה עושה, הנה עצות העליון שלנו שיש את הטוב ביותר יוגה חוויה יוגה ..
למצוא מים רגועים
כפי שאמרתי בעבר, Sup יוגה הוא מאתגר. איזון על מים הוא מאתגר (אפילו לפני שאתה מוסיף זרימת יוגה), אז זה חיוני למצוא מים רגועים בפועל שלך. אמנם יש אנשים שעושים יוגה sup בים, זה יהיה טוב יותר למצוא אגם רגוע או גוף של מים שבו אין הרבה תנועה. המלכים הרגועים הם, כך עדיף להתמקד שלך יכול להיות על המהלכים שלך ואת התרגול שלך.
למצוא שפע של שטח
ברגע שמצאת מים רגועים יחסית עבור תרגול יוגה sup שלך, ודא שאתה היקף את המיקום שהוא לא צפוף. את הרבה יותר מקום אתה צריך צעד ולתרגל בחופשיות, כך אתה תהיה טוב יותר. סירות, Kayakers, פריורים אחרים ההנעה לא יכול רק לשמש הסחת דעת, אבל הם יכולים גם להפוך את חוויית יוגה Sup שלך פחות בטוח. הדבר האחרון שאתה רוצה לקרות הוא ליפול לנחות על מישהו או משהו. אז, לפני שתתחיל, ודא שיש לך הרבה מקום לעצמך.
יש לך ראש פתוח
זה הולך יחד עם תועלת אחת שהזכרתי על פיתוח ותרגול חצץ. אם אתה נכנס לחוויה זו מצפה להיות נהדר או שאתה הולך מסמר כל תנוחת יוגה, אתה בטח נאבק עוד יותר. במקום זאת, לחבק את המאבק ואת הטכניקה ניסיון זה עם ראש פתוח! אתה רק יכול להפתיע את עצמך כמה כיף זה יכול להיות לאתגר את עצמך עם משהו חדש!
קח את הזמן
ברגע שיש לך את החלל שלך מוכן המוח שלך פתוח, הגיע הזמן להתחיל! כאשר אתה מתחיל תרגול יוגה sup שלך, לקחת את הזמן שלך. צעד לאט. ליהנות בחוויה ולא למהר. ממהר רק לגרום לך ליפול או פוטנציאל להיפגע. תקשיב לגוף שלך ולקחת את הזמן שלך כמו שאתה מסתגל לחוויה חדשה זו!
להתחיל פשוט
בנוסף לנוע לאט, להתחיל בפשטות. אם אתה בכיתה יוגה Sup, המדריך שלך ישתמש הניסיון שלו / שלה בתחום כדי להדריך אותך, אבל אם אתה יוצא לנסות את זה בעצמך, לא לנשוך הרבה יותר ממה שאתה יכול ללעוס. התחל עם התנוחות הבסיסיות והבסיסיות ביותר. התחל עם התנוחות כי קל יותר לאזן עם חתול ופרה או כלב כלב כלפי.
הטוב ביותר Sup יוגה לוחות ההנעה
אם אתה רוצה לרכוש ADDLEOBOD עבור SUP יוגה, יש כמה דברים לשקול. הדבר המכריע ביותר שאתה חייב לחפש הוא יציבות. בדרך כלל, את רחב יותר sup, הרבה יותר יציב זה. אז, זה חייב להיות הדבר הראשון שיש להביא בחשבון.
דבר נוסף שיש להביא בחשבון כאשר מחפשים את הלוח הטוב ביותר עבור יוגה היא עובי. כמו עם רוחב, עובי הלוח יעזור יציבות.
בגלל היציבות היא מכרעת עם יוגה ועם המשוט על העלייה למתחילים, הקפד לבדוק את הרשימה שלנו של 7 לוחות ההנעה הטוב ביותר למתחילים. שם, תוכלו למצוא תיאורים מעמיקים הרבה יותר היבטים של לוחות ומה לחפש. אבל, כדי לשמור על דברים קצר היום, הנה שלוש אפשרויות נהדרות של לוחות עבור יוגה sup …
אקווה בתוספת מתנפחים sup
חלקם עשויים להיות ספקנים להשתמש מתנפחים sup עבור יוגה, אבל זה בעצם מועדף על ידי רבים. זה מעשי. אתה יכול לאחסן אותו ולהעביר אותו בקלות. זה קל. וזה לוח מסוים גדול ומגיע עם כל מה שאתה צריך!

אקווה פלוס 11ft33inx6in מתנפחים sup עבור כל רמות מיומנות לעמוד הלוח ההנעה, מתכוונן … 1 שנה אחריות על חומרים.חום לוחות ההנעה, הלוח ההנעה, לוח ההנעה מתנפחים, לעמוד הלוח ההנעה, Aqua בתוספת לוח ההנעה מתנפחים, inflatalbe sup, המשוט לוחות, משוט סטנדאוט …
עיצוב נוקשה: זה מרגיש דומה מאוד ללוח קשה. הלוח עשוי גבוה כיתה צבא אולטרה אור PVC ירידה תפר בד. נבנה עם שכבת PVC נוספים של מסילות הלוח הם מאוד …
Ultra Portable: מנופח זה רק 1 רגל קוטר על ידי 38 “. גודל מנופח: 11’x33” x6 “thick. 20.3lbs משקל, capactiy המרבי הוא עד 350lbs, יציבה נהדרת עבור כל רמות מיומנות ותנאים.
תכונות Deck: מתיחת חריץ יהלום נוחות 5 מ”מ לאחיזה. 11pcs של 316 נירוסטה D-טבעות ו באנג’י על הסיפון הקדמי לאחסון.
חבילה שלמה: לוח, הנעת אלומיניום מתכוונן, תרמיל נסיעות וויאג’ר ISUP, לשאת רצועה, רצועה מתקפלת, שקית Waterproof, משאבת פעולת סנפיר נשלפת, כפול: בשלב ה -1 של …

בדוק את המחיר העדכני ביותר

חיים סלוונט מתנפחים sup
זוהי אפשרות נוספת SUP מתנפחת מעולה. זה 6 אינץ עבה, כך שאתה יכול לסמוך על היציבות של אחד זה! מעל דומה לזה, זה גם מגיע עם רצועה, לשאוב לנפח, ועוד הרבה יותר.
מְכִירָה

מתנפחים SereneLife Stand Up Paddle Board (6 אינץ ‘עבה) עם פרימיום ואביזרים CarryBag | … עיצוב SUP גבוה – Serene החיים לעמוד בלוח שכשוך הוא 10’ ארוך ומספק 32” של רוחב הסיפון עבור יציבות משופרת ואיזון תוך עמידה
SUPERIOR תמרון – לוח העזרה תחתון המשולשת סנפירי פנל לשפר את מהירות הכוללת, טיפול היגוי לשימוש קל על ידי ילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד
החלקה הסיפון העליון SOFT – נהדר למתחילים, paddleboard שלנו נעשית ללמידה מוקדם בפחות תאונות או פציעות חייב לך ליפול-קורה לכולנו!
מתנפחים & נייד – קח paddleboard שלך איתך לכל מקום שאתה הולך! זה במהירות התנפחות או מתפחס לאחסון קל, מה שהופך אותו אופטימלי עבור האגם, נהר או האוקיינוס.
KIT PADDLEBOARD השלם – כול SereneLife Paddle Board מגיע גם עם יסודות שכשוך, כוללים רצועת בטיחות שרוול קרסול מפותלת, פדאל משוט, משאבת אוויר ידנית, ערכת אבזר תיקון תיקון, ו …

בדוק את המחיר העדכני ביותר

איים סיירת נוקשה sup
אם אתה המבקשים SUP נוקשה עבור יוגה, אז Cruiser Isle זה הוא בחירה מעולה. יש לה ביקורות נהדרות, הוא 32 אינץ ‘גדול 4.5 אינץ’ עבה!

Cruiser Isle Stand Up Paddle Board & SUP Bundle – לוח קשיח עם Lightweight קצף Core ו- Soft, … סביב כל עיצוב SUP קלאסי: קשיחה ויציבה עבור רוכבים בכל רמות המיומנות. הטוב ביותר עבור פעילויות כמו שכשוך במים שקטים, יוגה, דיג, ועוד. בנייה זו הופכת וכדומה Cruiser הנוקשה …
בנייה מחוספסת עם SOFT TOP הנוח: Ultra-עמיד סיפון רך העליון עם ריפוד עור תנין עבור נוחות אחיזה. EPS יצוק קצף ליבה עם stringers עץ כפול עבור חוזק קשיח, אבל …
כולל BUNDLE אביזר מלא: כל הלוח ההנעה מגיע עם כל הציוד שאתה צריך לעלות על פני המים. כולל משוט SUP מתכווננת היברידי פחמן עם להב ניילון, 8’ רצועת סליל, ניילון …
SPECS SIZE: 10’5” מודל שוקל 24 קילו היציבות מבטיחה עמדה גדולה לדיג, יוגה, ופעילויות למשפחה עד 235 קיבולת משקל ק”ג…
מדוע חנות Isle? נולד וגדל על המים בסן דייגו, קליפורניה בהתחשב בכך 2004. צוות שלנו מחוייב להביא לך את לוחות הנעת איכות הטובות ביותר שתוכננו ונבדקו על ידי אנשים לגלוש הנעה …

בדוק את המחיר העדכני ביותר

ציוד יוגה SUP

אתה עשוי לתהות מה עליך להיות בעל ניסיון יוגה SUP נעים ובטוח? הנה מה שיש לנו עד כה …
מה ניש
כמובן, תצטרך לעמוד בלוח הנעה. אם אתה לא מוכן להשקיע אחד עבור עצמך באמצעות הרשימה שלעיל, אתה תמיד יכול למצוא מקום לשכור אחד. הרבה יותר סביר, אם אתה הולך לים או גוף גדול של מים, תמצא סטנד אפ שכירות לוח הנעה.
אונקים
לאחר משוטים עשוי להיות עוד דבר שאתה צריך זה נראה מובן מאליו, אבל אנחנו לא יכולים לעזוב את זה! למרות שאתה לא יכול להיות שכשוך במהלך שיעור יוגה SUP שלך, אתה הולך צריך אותם כדי לצאת למים ואז בחזרה על הקרקע.
רצועה
אם אתה הולך לעשות יוגה SUP, זה גם מומלץ כי יש לך רצועה. זהו לא סוג כי שימושי כלב מחמד. זהו סוג שהולך סביב הקרסול שלך מצרף לך הלוח שלך. אם אתה נופל, אתה רוצה לוודא שאתה להישאר קרוב הלוח שלך. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא עבור אותו חומקות מבין אותך ואת הראש רחוק יותר ממה שאתה מרגיש שאתה בבטחה יכול לשחות.

גם אם אתה שחיין מצוין, הוא תמיד נוהג הכי טוב להביא ו / או ללבוש אדם

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *