תוכנית האימונים הטובה ביותר של חצי מרתון

היי כמו גם מרוצה ביום שני!

ריצה: הבוקר רצתי 6 מיילים קלים, בלי מוזיקה. זה הרגיש נהדר רק להכות את זה
הסרטונים החדשים ביותר שלי

מסיכת פנים לריצה או הליכה מחוץ לטיפים
הצעות מסכת פנים לריצה או הליכה החוצה במהלך התפרצות נגיף הקורונאווי. האם אתה צריך ללבוש עסקה עם מסכה כמו גם הבחירות הטובות ביותר עבור רצים.

עוד סירטונים

0 שניות של 7 דקות, 15 שניות

הבא בתור
יום אימוני מרתון 4
01:21

לחיות
00:00
08:21
07:15

לאכול: אתמול בערב היה לי תות מכוסה שוקולד לעבר אמי כמו גם העולם נראה קצת יותר בהיר.

כל שבוע אני מקבל מיילים כמו גם הערות שואלות על אימוני חצי מרתון …

אני רץ עכשיו XYZ MILES, האם אוכל לרוץ חצי מרתון?

כמה זמן אני צריך להתאמן לחצי מרתון?

מה תוכנית האימונים המועדפת עליך על חצי מרתון?

אם אני רץ 13 מיילים האם אוכל לאכול 13 סופגניות? (כן.)

אני לא עושה שום טריק על האמת שחצי מרתונים הם המרחק המועדף עלי מכל הזמנים אז אני אוהב לדבר (או לבלוג) עליהם. ג’רזי סטאד רן היי 13 שער חצי מרתון לשנת 2013!

שמי מוניקה כמו גם אני מכורה לחצי מרתונים …

שלח עזרה.

או GU.

בכל אופן – זה אחד המיילים שקיבלתי השבוע שהאמנתי שאגיב על כל הכיתה …

היי מוניקה,

עֶזרָה! מעולם לא רצתי חצי. אפילו כשאני בוחר לרוץ את המרחק הכי רחוק שאני בדרך כלל עושה הוא אולי 10 ק”מ (קנדי עצלן שלא יתגייר עבורך קילומטרים) כמו גם זה נדיר. אני רץ אולי 3 פעמים בשבוע. תלוי במזג האוויר. שהייתה בסדר עונת החורף שעברה אולם בעונת החורף הזו טורונטו הייתה בצד הצונן יותר כמו שקיבלנו שלג. זה מרץ כמו גם הגרוע מכל זה נגמר, הזמן שאיבדתי סביר להניח שאני לא יכול לחזור. עם זאת אני חושב לנהל את המחצית הראשונה שלי ב -26 במאי, כמו גם לאוהב כמה עצות אימונים.

אנא

ראשית אם אתה יכול לרוץ 10K, או 6.2 מיילים למבקרים האמריקאים שלי (מערכת מדד DARN), אתה יכול להתאמן לחצי מרתון. אתה תוכל לספק לעצמך כ 12-16 שבועות כדי להתכונן לרוץ 13.1 מיילים עם זאת אתה יכול לעשות את זה!

עוד ביום בו הייתי רק קצת ג’יגולו חיפשתי ג’רזי ברצלונה ב- Internets High כמו גם נמוך לתוכנית האימונים הטובה ביותר של חצי מרתון.

אחרי שניהלתי חצי מרי או עשרים, הגעתי להכיר בתוכנית האימונים הטובה ביותר של חצי מרתון תלויה ביכולת / היעדים הנוכחיים שלך / זמן פנוי לחלוטין / העדפות. לכן, סביר להניח שאתה רוצה לבדוק כמה תוכניות כמו גם להבין מה תואם לחייך. זה די כמו היכרויות – אתה צריך לנסות כמה סוגים לפני שאתה הולך למרחק המלא עם אחד. Rrrright

הרבים מנוסים כמו גם תכניות אימונים אמיתיות / בולטות / מכובדות של חצי מרתון הן:

תוכניות האימונים של חצי מרתון של האל היגדון

אם אתה אוהב את טכניקת הריצה/ההליכה בדוק את ג’ף גאלווי

התוכניות הללו הן בחינם.

ל- RunnerWorld יש תוכנית מאמנים חכמה שהיא הרבה יותר מותאמת אישית, אולם עולה $$$ (או $$$ אה, לחברי הקנדים). <-אני לא כמו עם התוכניות שלהם. מאמן החברים שלי סטיב מספק תכניות אימונים מקוונות לחצי מרתונים / מרתונים כמו גם טריאתלון. (אני מאמין להכות אותו לתוכנית אימונים 'אמיתית' למרתון מלא השנה. נראה אם ​​אני קם ממושמע יום אחד.) עכשיו כשגילית את 'זה' - היצמד עם זה. לכולנו יש ימים שבהם אנו מטילים ספק בתוכנית ההדרכה שלנו (והיכולות שלנו). לפחות עבור המירוץ הראשון שלך מקדיש לתכנית מוגדרת ככל שתוכל בלי להיות נוקשה כמו גם משגעת את עצמך. מחשבות אימון אחרות של חצי מרתון: 1. אינך דורש לרוץ את 13 המיילים המלאים לפני המירוץ - תוכניות אימונים רבות פשוט תלך עד 10 מיילים לערך. לאחר מכן, קיצצתם כמה שבועות לנוח (או להתחדד) לפני המירוץ, כמו גם מופיעים עם 'רגליים טריות' כדי להפיל את הקילומטראז '. אני מבין שזה נראה מפחיד להאמין, אולם האנשים שהלחינו את התוכניות הם מומחים אז פשוט סומכים על כך שהאדרנלין שלך יביא אותך לקו השטח ביום המירוץ. 2. ריצה צפויה להיות כיף, תחביב. גלה תוכנית אימונים כמו גם מירוץ כמו גם זכור להתייחס אליה כמו לבילוי לא עבודה. אני לא לוקח שום דבר לרוץ טוב ברצינות. 3. במחצית הראשונה שלך הייתי פשוט מתמקד בהשלמת לא על זמנך. כמו גם תענוג בזה! אתה מקבל רק מירוץ אחד ראשון מאוד! נ.ב. - אם אתה אזורי ב- SOCAL אתה יכול להצטרף לרצים Sole Group Group. הם מתאמנים לחצי מרתון לונג ביץ '(או מלאים) באוקטובר. סביר להניח שאנהל עם הקבוצה שלהם הרבה מאז שאני אוהב את זה! שאלה: רצים - מה תוכנית האימונים המועדפת עליך? כל סוג של הצעות שימושיות לשתף? שלח לי את חוברת העבודה להציל שיתוף הוא אכפתיות! לַחֲלוֹקצִיוּץ פִּין לַחֲלוֹק דוֹאַר לַחֲלוֹק המשך לבחור באלה: תוצאות חצי מרתון של OC כמו גם 13 הדגשים המובילים תוצאות חצי מרתון של OC כמו גם 13 הדגשים המובילים מרתון OC כמו גם תוצאות מירוץ חצי מרתון. אזור אורנג 'מחדש כמו גם החלקים הטובים ביותר בריצה של 13.1 קילומטר. שיעורי הנחה עבור אחרים חצי מרתון מירוץ שגרתי וידאו חצי מרתון מירוץ שגרתי וידאו שגרת בוקר של חצי מרתון ליום המירוץ. מראש צעדים מקדים לחצי מרתון פנטסטי, מירוץ 5K, 10K. מה שאני אוכל, הציוד כמה זמן צריך להתאמן לחצי מרתון או מרתון מלא - שאלות ותשובות כמה זמן צריך להתאמן לחצי מרתון או מרתון מלא - שאלות ותשובות דאגות ריצות חדשות מקופסת הסיפורים של אינסטגרם @runeaTrepeat! היום אנחנו מדברים על אימון חדש של Runner עבור Th תוכנית אימונים של מרתון OC כמו גם קוד שיעור הנחה של מירוץ תוכנית אימונים של מרתון OC כמו גם קוד שיעור הנחה של מירוץ מרתון כמו גם תוכנית אימונים של חצי מרתון ביניים כדי לקבל מהיר יותר או יחסי ציבור. לרצים עם יעד זמן. סיבולת טריינטי חצי מרתון בתכנית אימונים של 10 שבועות כמו גם רישום אריזת מירוץ וכן טיפים חצי מרתון בתכנית אימונים של 10 שבועות כמו גם רישום אריזת מירוץ וכן טיפים תוכנית אימונים של חצי מרתון. שגרת חצי מרתון חינם של 10 שבועות עם ריצה כמו ג’רזי נבחרת נבחרת קוריאה בכדורגל גם ימי מתיחה. אריזת יום המירוץ רשימה

הצעות מרתון ראשונות מאוד והרבה יותר שאלות ותשובות מאפריל

הצעות מרתון ראשונות מאוד והרבה יותר שאלות ותשובות מאפריל

חששות חדשים כמו גם תשובות. הצעות מרתון ראשונות מאוד – הרגע האחרון לפני המירוץ. הציטוטים המועדפים עלי מספרים כמו גם mov

⚡ מאת Shareaholic

ו

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *