3 היתרונות של רכיבה על אופניים מקורה

זה רשמית החורף, לפחות כאן בחצי הכדור הצפוני. זה מציין ימים קצרים יותר וטמפרטורות קרות יותר. התוצאה: פחות שעות אור יום לרכיבה ותנאים כה קפואים שלעתים קרובות פשוט קר מכדי להתאמן בחוץ. תוסיפו לתנועה הכבדה הזו ולקרח ושלג פוטנציאליים, ותגיעו במהירות למסקנה אחת: בחורף, אימונים מקורה הם לרוב הפיתרון התפקודי היחיד.

רכיבה על אופניים מקורה חמה ובטוחה. יש אור ותוכלו לבחור בין ליהנות מסרטון ולהאזנה למנגינות האהובות עליכם. אודה שכשהייתי מאמנים צעירים בבית ג’רזי פיינורד היו מעולם לא הבחירה הראשונה שלי, אך ככל שחלף הזמן, הטכנולוגיה השתפרה באופן דרמטי. מאמנים חכמים מציעים רמות התנגדות שונות, ושיעורי ספינינג ותוכניות אינטראקטיביות שומרים על דעתך בעבדה במהלך נסיעה מקורה. כשמדובר בזה, רכיבה על אופניים מקורה הפכה להרבה יותר מספקת (ומאפשרת לך לקצור יתרונות רבים יותר) ממה שהיה בימים עברו. להלן שלושה יתרונות של אופניים מקורה:

1. אתה שורף הרבה יותר קלוריות (בפחות זמן)
על מאמן ביתי, אתה דווש כל הזמן מכיוון שאין רמזורים או שלטי עצירה. אין גם ירידות שבהן תוכלו לחוף, כפי שאתם עשויים במהלך חלק בירידה של נסיעה בכביש. זה הופך את ג’רזי אינטר מילאנו הרכיבה בבית הרבה יותר ליעילה כאשר היא נוגעת לשרוף קלוריות. אתה יכול לשרוף הרבה יותר קלוריות על מאמן ביתי מאשר לצאת בדרך באותה תקופה באותה רמה של עוצמה.

2. אתה משפר את מכת הדוושה שלך
אימונים בתוך הבית היא דרך נהדרת לשפר את מכת הדוושה שלך. בהתחשב בכך שאתה בקושי יוצא מהאוכף, ונמנע מקטעי השטח החיצוניים במעלה הגבעה שמאלצים אותך באופן טבעי לצאת מהמושב שלך, אתה דווש כמעט כל הזמן. הצורך לחזור על אותה תנועה – איזון בין דחיפת הדוושה כלפי מטה ברגל אחת בו זמנית אתה מושך את הדוושה ברגל השנייה שלך – יוצר דפוס תנועה טבוע המאפשר לך לתרגל באופן טבעי ולהחליק את השבץ שלך. קיום התנועה החיונית הזו ששולטה בחודשי החורף תעשה טיולי חוץ הרבה יותר קלים באביב. ברגע שתחזור לכביש, גופך יזכור את אותו הדבר

3. אתה יוצר רגע הניתן ללמד
תדהמו כמה גדול השפעה על התרגול הבריא שלכם על אחרים על אחרים. במקרה שלי, רכיבה על אופניים בתוך הבית נותנת לי הזדמנות להראות לילדים שלי מה אבא עושה למחייתו. לראות אותי רכיבה על אופניים תמיד מעוררים אותם לקפוץ על המאמן ולנסות לרכוב על האופניים שלי. לפעמים, בשביל הכיף, אני מניח את האופניים שלהם למאמן הבית. אני אוהב להיות מעורב במשפחתי; אפילו אשתי מצטרפת. אין מצב שהיא תרכוב בלייקרה בקבוצה על הכביש, אבל, בפרטיות הבית שלנו, הצלחנו לענג לרכיבה על אופניים מקורה כמשפחה.

רוב האנשים לא בילו שעות רבות על מאמנים מקורה, ולכן המטרה לא צריכה להיות לבנות את הסיבולת שלך או לבסס מיילים. במקום זאת, התמקדו במכת הדוושה שלכם, קצת בעוצמה, והדרכת גופכם להתאמה. מציאת דרכים מעניינות לשמור על רכיבה על אופניים חזקה בחורף מעידה על כך שתרגיש את היתרונות ברגע שהאביב יגיע.

מידע זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו מיועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אסור לך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני שינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר חדשה.

ג’נס וויגט

שגריר Fitbit Jens Voigt ג’רזי אתלטיקו מדריד הוא רוכב אופניים מקצועי לשעבר המשמש כיום כמומחה צוות למירוצי Trek Factory. ג’נס מחבק כאב וחיים ליד המוטו: “תשתוק רגליים!” פעם הוא רכב על 20 ק”מ בטיול דה פראנס על אופני ילד. לג’נס יש שישה (כן, שישה!) ילדים ומתגוררים בגרמניה.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *