המדענים הראשיים ממשיכים להתעלם מהמדע על ידי קידום GMOS

מדענים ראשיים ממשיכים להתעלם מהמדע על ידי קידום GMOS
מאת איתן א. הוף, סופר כוח אדם

(NaturalNews) הרשויות בבריטניה פרסמו לאחרונה דו”ח שכותרתו Food Worldy World Worls, כמו גם חוזים עתידיים על חקלאות, מה שמרמז כי “טכנולוגיות חדשות” בחקלאות לא יוחרגו פשוט מטעמים כנים או מוסריים. עם זאת המדען הראשי של בריטניה לקח את השפה הזו כמו גם סוטה אותה לתמיכה באורגניזמים ששונו גנטית (GMOs), למרות האמת שדוח בעל מוניטין יותר שהונפק על ידי הערכה עולמית של הידע החקלאי, מדעי וחדשנות לקידום (IAASTD) מבטא את ההפך הנוגע לביוטכנולוגיה בחקלאות.

עם שחרורו הראשון של הדו”ח, התקשורת המיינסטרים בבריטניה השתוללה, ודיווחה באופן שגוי כי היא הוכיחה את הדרישה של GMOs להאכיל את העולם, כמו גם כי נטיעת “פרנקנקנופוס” היא השיטה היחידה לחקלאות לעבור את זה לאורך זמן הארוך. טווח. כמו גם מידדינגטון הצהיר בעצמו סדרה של הצהרות בורות כמו גם לא מדעיות, מה שמרמז כי GMOs יפתרו את סוגיות המים חסרות המים כמו גם הסלמות, כמו גם שהם “המפתח להישרדות אנושית”.

בגלל היותו “מדען ראשי”, נראה כי בדדינגטון יש מעט מאוד תפיסה במציאות, קל וחומר מדע בפועל. עשרים וחמש שנים של מחקר מחקרי GMO טרם יצר יבול יחיד עמיד בבצורת. זה גם לא הצליח ליצור יבול סובלני מלח, או כל סוג של יבול אחר שעולה על גידולים מסורתיים, לצורך העניין. עם ג’רזי נבחרת ערב הסעודית בכדורגל זאת, זה מוגבר בחומרי הדברה, כמו גם בניהול עסקים רב לאומי על פני חקלאות. עם זאת, אף אחת מהעובדות הללו לא עצרה את “המפקד” או את מקהלת התקשורת לפטור את דעותיהן הלא -סנסיות ג’רזי סביליה לגבי היתרונות לכאורה של GMOs.

הדבר היחיד שהדוח באמת ממחיש הוא ג’רזי פריז סן-ז’רמן האמת שמערכת המזון התעשייתית הנוכחית כמו גם הנטיות הביוטכנולוגיות שלה לוקחות אותנו בכיוון הלא נכון. זו הייתה גם המחשבה הסופית של דו”ח ה- IAASTD האמירה ביותר, המצביעה על החקלאות הקטנה והגוונת המתגוונת כתגובה האמיתית לבעיות המזון בעולם.

על פי נתוני GroundTruth, רבים מ -400 המחברים כמו גם התורמים “למזון העולמי כמו גם לדו”ח החוזים החקלאיים אפילו לא תרמו לזה באמת.

“לא לקחתי חלק בשום סוג של פגישות, דיונים, ממצאים או כתיבת דוחות”, הסביר מדען אחד הרשום כתורם. במקום זאת, הוא התבקש לחבר הערכה לפרסום אחד נוסף. הוא הוסיף כי GMOs מעולם לא הוזכרו בשום מקום בשום סוג של החומר בו התמודד, עם זאת, כמו גם שהם מעולם לא היו הבעיה העומדת בפנינו.

מסתבר שקבוצה מייעצת ממשלתית באמת מימנה את מחקר המחקר עם תפקידם של גורמים משכנעים לשמור על ראש פתוח לדברים כמו GMOs, כמו גם לסתור את הדו”ח של IAASTD. אז הדו”ח הוא לא יותר מאשר קטע תעמולה לא מדעית ומונעת שהמדענית הראשית של בריטניה כמו גם הרפרטואר התקשורתי של ארצו משתמשים כדי לקדם סדר יום פרו-GMO, כמו גם לא יותר מכל.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *