שחייה קילומטר ביום: 7 צעדים פונקציונליים לאבד משקל

שחייה קילומטר ביום
בכל מקום שאתה מסתכל, יש כל מיני אופנות כמו גם מגמות הבטחת כי תוכל לרדת במשקל. תחליפי ארוחה, דיאטות חינם פחמימות, כמו גם ארוחות קפואות מראש הם חלק המון קבלת תרופות מהירות כי הם בחוץ אידיאלי עכשיו.
תוכן מסתתר
שחיה קילומטר ביום
1. להבין את המרחק שלך
2. סטרוקרית חלופית
חזה
פַּרְפַּר
Backstroke.

3. עבודה על בניית ערכות שלך
4. לפתח את המהירות שלך
5. לעקוב אחר קלוריות נשרפות
6. מסלול קלוריות נצרך
7. להיות עקבית

המציאות של העניין היא … באמת לא “להתאים במהירות” תרופה “. אין דבר קסום שאתה יכול לקבל את זה יהפוך את המשקל הלא רצוי שלך להיעלם. השיטה בפועל לרדת במשקל, כמו גם להשיג את מטרות הכושר הגופני שלך הוא עם מסירות ניסו-אמיתי, כמו גם נחישות.
בעוד תוכנית דיאטה היא חלק ענק של השגת מטרות הרזיה שלך, תרגיל הוא אינסטרומנטלי גם כן. תרגיל אחד בפרט, שחייה, הוא שימושי במיוחד מאז זה השפעה נמוכה על המפרקים שלך, אבל יש כל מיני יתרונות מדהימים.
אם אתה רוצה לשלב שחייה כחלק המסע שלך ירידה במשקל, לחשוב על הגדרת מטרה כמו שחייה קילומטר ביום. זה מטרה פשוטה לזכור, כמו גם יכול לקבל קל יותר, כמו גם קל יותר להשיג כמו הזמן שלך ממשיך. מאז זה, עשינו רשימה של 7 שלבים כדי לרדת במשקל על ידי שחייה קילומטר ביום. כאשר אתה בדק עם זה, תראה את זה באמת משהו שאתה יכול להשתלב לתוך החיים שלך שיכולים לעשות הבדל עצום.
1. להבין את המרחק שלך
כדי לרדת במשקל שחייה קילומטר ביום, אתה חייב להבין בדיוק איך הרבה הקפות תוכלו לדרישה לשחות קילומטר בבריכה שלך. כל בריכה שונה. כמה בריכות הם 25 מטרים, חלקם 25 או 50 מטרים.
הנה אורכי הבריכה האופייניים ביותר, כמו גם את מספר הקפות שתדרישה לעשות כדי לקבל את קילומטר שלך …
בריכה sizelaps לכל קילומטר
25 yards33.
25 מטרים 30.
50 מטרים 15.

זה גם חיוני לציין כי יש הרבה עוקבים כושר גופני שם בחוץ כי יסייע לך לעקוב אחר מרחק שלך שחייה. אז, אחרי שאתה מקבל את העניין של זה כמו שאתה מתחיל לראות תוצאות, להשקיע אחד! זה יהיה לחסוך לך זמן כמו שאתה לא צריך להתמקד כל כך הרבה על ספירת כל הברכיים!
2. משיכות חלופיות

עבור חלק, שחייה קילומטר יכול בסופו של דבר להיות קצת מייגע. שלא כמו הפעלת קילומטר, שחייה קילומטר יכול לקחת בערך 25-30 דקות (או יותר), בהתאם לרמת הניסיון שלך.
שינוי שבץ שלך יכול לעשות דברים ללכת על ידי מהר יותר, כמו גם לסייע לך לנצל שרירים שונים באימון שלך. אתה יכול לסירוגין את שבץ שלך יום אחר יום או אפילו הברכיים על ידי הברכיים כדי לעשות דברים מעניינים!
להלן ארבע שבץ שחייה ראשוני שאתה יכול לסירוגין.
סטריסטייל
משלבת זרוע תקורה למשוך שבו הזרועות נע בדפוס לסירוגין, כמו גם בעיטות מספריים. Freestyle הוא אחד משיכות השחייה המהירה ביותר.
חזה
ב Braaststreroke, שתי הידיים בו זמנית להפוך תנועות חצי עגולות כמו גם את הרגליים לעשות בעיטות צפרדע. החזה הוא הבולט ביותר של ארבעת שבץ שחייה, עם זאת הוא גם האיטי של ארבעת.
פַּרְפַּר
משלבת זרוע תקורה למשוך עם שתי הידיים, כמו גם בעיטה דולפין. פרפר הוא גם נחשב לאחד משיכות שחייה מהירה יותר, כמו גם הוא ללא ספק הקשר הכי קשה ללמוד.
Backstroke.
המבוצעת על הגב (ומכאן השם), כמו גם משתמש זרוע תקורה למשוך בדפוס לסירוגין. הרגליים לעשות מספריים או בעיטה רפרוף דומה בעיטה מנוצל עבור פריסטייל. הגב הוא היחיד מארבעת משיכות שחייה על הגב.
3. עבודה על בניית ערכות שלך
רעיון נוסף לשחייה קילומטר ביום כדי לסייע לך לרדת במשקל היא לעבוד על בניית קבוצות שלך. זה אולי רעש מכריע להקדיש את עצמך לשחות קילומטר ביום, אבל זה לא חייב להיות!
בדיוק כמו כל סוג של אמון אחר, אתה יכול לשבור את זה. לדוגמה, אם אתה שוחה בבריכה 25 מטר, כמו גם לך לשחות 30 הקפות כדי לקבל קילומטר שלך, אתה יכול לעשות 5 הברכיים להתחמם שבו אתה לוקח את הזמן שלך, כמו גם משיכות חלופיות. לאחר מכן, אתה יכול לעשות 20 הקפות כמו להגדיר הראשי שלך (לוקח הפסקה קטנה באמצע), כמו גם אז 5 lap awesome למטה.
זוהי שיטה אחת פנטסטית אחת כדי לשנות את הדברים, לשמור על דברים מעניינים, כמו גם לעבוד גם ביכולות שלך. כפי שאתה מתחיל, אתה יכול דרישה יותר להתחמם, מדהים למטה, כמו גם הפסקות בין לבין. לאחר מכן, כפי שאתה לפתח סיבולת בכל יום, אתה יכול לעשות את אלה הפסקות קטן יותר, כמו גם עבודה ארוכה יותר בין.
4. לפתח את המהירות שלך

כמו שאמרתי לעיל, השחיין האופייני יכול לעשות קילומטר, לספק או לקחת, בתוך כ 25-30 דקות. רוב שחיינים תחרותיים יכולים להשיג את ההישג הזה סביב 20 דקות סימן.
אז, כפי שאתה עובד החוצה, כמו גם לשחות קילומטר שלך כל יום, אתה יכול גם להגדיר מטרות לעצמך, כמו גם לנסות לפתח את s שלך. כמובן, אתה הולך דרישה כמה ימים שבו קילומטר שלך הוא “התאוששות”, כמו גם איטי יותר, אבל אולי אתה יכול לבחור יום אחד בשבוע שבו אתה הולך כמו שאתה יכול. זה נשמע לי כיף!
לא רק זה כיף, מהר אתה מקבל, הרבה יותר קלוריות אתה תשרוף! לא להזכיר, אתה אוהב לעשות לעשות עם האימון שלך מהר יותר, שהוא פלוס גם כן!
5. לעקוב אחר קלוריות נשרפות
אם אתה רוצה לנצל את המטרה גופנית זו של שחייה קילומטר ביום כדי לרדת במשקל, סביר להניח שיהיה הרבה יותר מוצלח אם אתה עוקב אחרי הקלוריות שאתה בוער. זה חיוני כדי להבין מציאותית בדיוק כמה קשה הגוף שלך עובד על מנת לסקר את הגירעונות הקלוריות שלך כדי לרדת במשקל.
ישנם מחשבונים מקוונים שיכולים להבין את זה בשבילך, עם זאת יש כמה מעקב גופני יוצא דופן שם בחוץ, שיכול לקבוע את הקלוריות שלך נשרף על בסיס קצב הלב שלך, משקל, כמו גם מידע בריאות ואיכות חיים אחרים. למעשה, כמה אלה עוקבים כושר גופני (כמו Apple Watch, Garmin, כמו גם יותר) יכול גם לעקוב אחר קלוריות שרוף שלך, כמו גם את המרחק שלך בבריכה. לדבר על win-win!
6. מסלול קלוריות נצרך

עם ירידה במשקל, אנו מאמינים שתוכנית הדיאטה שלך היא 80% של הקרב שלך. אמנם זה הרבה יותר חיוני להתמקד באכילת מזונות שלמים כי הם מזינים, להבין את הקלוריות שלך נצרך לעומת הקלוריות שלך נשרף יהיה גם להיות סיוע מדהים שלך לירידה במשקל המסע שלך.
כמו כן, שחייה היא סוג יעיל כזה של פעילות גופנית כי הרבה אנשים בטעות לאכול גם הרבה קלוריות כדי overcompensate עבור כל העבודה הקשה כי זה דורש מהם.
בגלל זה, זה יהיה שימושי להפליא לך לעקוב אחר קלוריות היומיום שלך נצרך. מספר זה חייב להיות פחות מהקלוריות שנשרפו כל יום.
רוב הצע מחסור 500 קלוריות כדי להשיג ירידה במשקל בריא, אבל כולם שונים. אז, הקפד להתייעץ עם הרופא שלך על מחסור בריא כי הוא אידיאלי בשבילך.
בזכות חדשנות, כמו גם טלפונים שלנו, יש אינספור דרכים שאתה יכול לעקוב אחר הקלוריות שלך אכלו! כמובן, אתה יכול ללכת מוסד ישן עם עט, כמו גם נייר, אבל אתה יכול גם לנצל יומן יומן מזון. חלק מן המחשבון הבולט ביותר מחשבון האפליקציות כוללים myfitnesspal, לאדיט, קרונומטר, כמו גם בריאות אנשים.
7. להיות עקבית

ברגע שיש לך את התוכנית שלך בדיוק איך אתה הולך לשחות קילומטר ליום, כמו גם אתה מוכן לעקוב אחר הקלוריות שלך (שניהם נשרף, כמו גם אכלו), אתה מוכן! נו…. כִּמעַט.
הרעיון הסופי לאבד משקל בעת שחייה קילומטר ביום היא להיות עקבית! זה אולי רעש קלישאה, אולם באמת אין תוכנית דיאטה או המטרה תהיה מוצלחת אם אתה לא מקל על זה.
מהרשימה שלנו, אתה יכול לראות כי שחייה קילומטר כל יום יכול באמת להיות כיף. אתה יכול להגדיר מטרות עבור עצמך, אתה יכול לשנות את שבץ שלך, כמו גם להתאים אישית את זה לעבוד בשבילך.
שחייה היא אחת הצורות הקלות ביותר של פעילות גופנית כדי להישאר בקנה אחד עם. זה אפקט נמוך, כמו גם יש סכנה קטנה של פציעות אם אתה לוקח את זה איטית, כמו גם להקשיב לגוף שלך. אנחנו לא אומרים פציעות לא יכול להתרחש בשחייה – כי הם יכולים. עם זאת, אם אתה מגדיר מטרה לנהל קילומטר ביום, אתה עלול לסכן מספר עצום של פציעות, כולל splints שין, משך quads, plantar fasciitis, כמו גם יותר.
בין אם אתה הולך קשה, כמו גם לשחות מהר ככל שאתה יכול או יש “יום מנוחה” שבו אתה עושה את זה 45 דקות, אתה הולך לקצור את היתרונות. אם אתה פשוט מקל עם זה כמו גם תלוי בתהליך, אתה תהיה מוצלחת לאבד משקל על ידי שחייה כל יום.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *