התוצאות האולימפיות ויזואליזציה

בחודשים האחרונים אני ניצול של Microsoft Power BI כדי ליצור מרכזי לוחות המחוונים להציג נתונים בסגנון גרפי, כמו גם לנתח נתונים שנאספו במהלך פעילויות היום יום שלי במקום העבודה שלי. מוצר זה הוא בהחלט יוצא מן הכלל (גם מאז זה בחינם!), כמו גם זה באמת להקל על השיטה אני יכול להרכיב דיווחים דינמיים, כמו גם נתוני נתח עם כוח אדם שלי בנוסף לעמיתים אחרים, כמו גם מאמנים.

אם אתה רוצה להבין הרבה יותר על כוח BI אתה יכול ללכת weblink זה, כמו גם אתה יכול להסתכל על וידאו הדגמה כדי להבין את היכולות.

אני עומד עם האולימפיאדה ממרחק, כמו גם שאני מאוד חושב על התוצאות בדיוק כמו כל אחד כלול ספורט אולימפי. רבים מכלל, אני אוהב לעקוב אחר שולחן המדליה, כמו גם להבין הרבה יותר על מי הוא מנצח מה המדליה, כמו גם איך מדינות מבצעות ספורט שונות. לחשוב על האמת כי יש מספר רב של נתונים מאגרים באינטרנט כדי לקבל מידע כזה, הקמתי לוח המחוונים דו מרכזיות אשר אוספת נתונים מקוונים, כמו גם לדמיין אותם בצורה קלה. אני רוצה לחלוק את לוח המחוונים הזה עם המבקרים, כמו גם ימשיך להקים אותו לרכוש כדי לנהל ניתוח מקיף של טבלת המדליה כאשר האולימפיאדה נגמרה.

לוח המחוונים הוא אינטראקטיבי, כמו גם אתה יכול ללחוץ כמו גם להרחיב גרפים בנוסף לשינוי חזותיים. אני מקווה שתאהב את זה.

הנה לוח המחוונים:
https://app.powerbi.com/view??r=yjrijoiyjkwytbizwqtymi3zc00Zwu1ltk3otetzwm3y2n2n2y0mjm4iiwidci6imfmyjmymywkltki6imfmyjmymywvkltkiztndzimy05ztbjltizmtjlnzm4zgy5ocisimmiojl9.

לחלופין, אם אתה לא יכול לקבל גישה אליו דרך הבלוג הזה, פשוט לחץ על קישור זה, כמו גם אתה צריך להיות מסוגל להציג אותו.

שתף זאת:
LinkedIn.
טוויטר
פינטרסט
Whatsapp.
אימייל
הדפס
פייסבוק
טאמבלר

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

ראש השנה, עדיין עם מגיפה, עונת החורף האולימפיאדה, כמו גם עוד שפורסם, 2022in “מדעי הספורט”
טוקיו אולימפיאדה סקירה: חלק 3-מדליות כמו גם מערכות, מה קרה להלן למעלה 10.Auugust 20, 2021in “משחקים אולימפיים”
טוקיו אולימפיאדת סקירה: חלק 2, מדליה Tableagust 17, 2021in “מדע ספורט”

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *