רפואה קונבנציונאלית רוצה ש- FDA תסיר תוספי תזונה רבים

רפואה קונבנציונאלית רוצה ש- FDA תסיר תוספי תזונה רבים

עריכה בגיליון ה- 25 בינואר 2012, הגיליון של כתב העת לרפואה של ניו אינגלנד תומך מאוד בהנחיות המוצעות החדשות של ה- FDA, אשר יאסרו על רבים מהחומרים המזינים היעילים בהם אתם משתמשים כיום. טיעון אחד לא נעים ג’רזי מנצ’סטר סיטי הוא שמכיוון שחלק מהיצרנים חסרי מצפון מכים את מוצריהם בתרופות כמו ג’רזי נבחרת הולנד בכדורגל Viagra®, אז יש להסיר את כל התוספים שהוצגו לאחר שנה 1994 מהשוק עד שה- FDA יאשרו אותם לבטיחות.

זה לא קשור לאופן שבו ה- FDA מציע לשלול מאמריקאים גישה לתוספי תזונה טבעיים, אך בכל זאת משמשת כתירוץ להעניק לענקיות התרופות מונופול על מה שמותר לך להכניס ג’רזי סאנפרס הירושימה לגופך.
ה- FDA מוצף בהפגנות

בתגובה להנחיות המרכיב התזונתי החדשות, ה- FDA קיבל הרבה יותר מ -146,000 עמודים של הערות שחושפות את האבסורד של מה שה- FDA מציע.

תחומי העניין התרופות רוצים נואשות שה- FDA ישים את ההנחיות הללו כדי שהאמריקאים יהיו תלויים בתרופות מרשם. ההשפעה על הצרכנים תהיה מחירים גבוהים יותר וירידה ביעילות, יחד עם תופעות הלוואי המחרידות הקשורות למספר תרופות שאושרו על ידי ה- FDA.
כבר זכינו בתמיכה מסוימת של הקונגרס

שני סנאטורים חזקים וחברי בריאות טבעיים, הסנאטור טום הארקין (D-Iowa) והסנאטור אורין האץ ‘(R-UTAH), כתבו למפכ”לית ה- FDA, מרגרט המבורג, וביקשו רשמית את ה- FDA למשוך את מסמך הסיוע שלו.

בנוסף, נציג רנדי הולטגרן (R-IL) נשא לאחרונה נאום שכותרתו “ויסות יתר של תוספי תזונה מסכנים את עבודתם ובריאותם של האמריקנים” על רצפת בית הנבחרים, תוך שהוא קורא ל- FDA לחזור ללוח השרטוט ולשחרר מבטיחים שהם לא מגבילים את הגישה של האמריקאים לתוספי תזונה.
בקש מהקונגרס להפסיק את הטירוף הזה

קבוצות חופש בריאות המציאו טכניקה מובחנת להצלת התוספים שלנו מאיסור הממשל המרכזי.

כידוע, תקופת ההערה לטיוטת המרכיב התזונה החדשה נסגרת כעת וה- FDA יעריך את כל ההערות שקיבלו. במהלך תקופה זו אנו רוצים להפוך את טיוטת הסיוע לסוגיה פוליטית כל כך לחצן עד שה- FDA ייאלץ לשים לב ויתמודד עם הדאגות העיקריות של הציבור.

על ידי גישה לאתר הפעולה המחוקקת הנוחה שלנו, אתה יכול לבקש מהסנאטורים והנציג שלך לנהל נאום רצפה של דקה המתנגדת לתוכנית ה- FDA לסחוף מספר תוספים מהמדף. יחד עם זאת, תבקש מחברי הקונגרס שלך לכתוב את ה- FDA על מרד הצרכנים המתרחש בתגובה להצעות הדרקוניות הללו כדי לקחת את תוספי התזונה היעילים ביותר בשוק כיום!

קח פעולה עכשיו! (זה לוקח רק 15 שניות)

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *