יחידה להסתיר התוכן משקולת סומו דדליפט

משקולת סומו DeadliftHow לעשות דדליפט סומו משקולת
וריאציות Deadlift סומו המשקולת
יתרונות בסומו דדליפט משקולת
משקולת סומו דדליפט SafetyStance הוא רחב מדי
Hyperextending הגב
עיגול השדרה

הפוך משקולת סומו דדליפט חלק האימון

משקולת סומו דדליפט
האם יש לך תרגיל אהוב? כמו שאחד כי אתה פשוט לא יכול לחכות כדי לעשות, וכל נציג רק גורם לך להרגיש חזק? אני עושה – וזה ידוע בתור דדליפט. לא סתם דדליפט, אבל בסומו דדליפט. דדליפט הוא פנומנלי. אבל לזרוק משקולת דדליפט סומו ואתה תתבקש לשנות את המשחק. ברצינות, אני אוהב את לשרוף אני מרגיש ברחבי glutes שלי כשעשיתי משקולת דדליפט סומו. וזה מה שמחזיק אותי חוזר לשבוע נוסף לאחר שבוע!
דדליפט סומו משקולת הם הגדולים ביותר בכל הזמנים בספר שלי, אם אתה לא יכול להגיד! רוצח אמון זה הוא יעיל ביותר למיקוד הגב העליון, hamstrings, מלכודות glutes. זה מבוצע באותה צורה כמו לדדליפט הקלאסי, חוץ ממך לעשות זאת על ידי החזקת משקולת. היתרונות של דדליפט סומו כוללים:
הם בונים הכח, כוח והגודל הכללי שלך.
דדליפט סומו הם בדרך כלל יותר קל על הגב התחתון מאשר בדדליפט הקלאסי.
התרגיל מחזק הירכיים שלך דורש מידה רבה יותר של ניידות.
יש דדליפט סומו משקולת אותן הטבות כוח כמו דדליפט קונבנציונאלי.

ללא שם: יש לי picked העניין שלך עדיין? זה בהחלט תרגיל שאתה לא תצטער הוספה כדי האימון! אז אם יש לי, אז זה הזמן ללמוד את 411 על איך לעשות את המשקולת דדליפט סומו, ומתי לעשות אותם, וריאציות של תרגיל ו ואחרון אחרון חביב, טיפים בטיחות.
איך לעשות דדליפט סומו משקולת
אם אתה חושב על הוספת משקולת דדליפט סומו כדי האימון, חשוב לעשות אותם כראוי. צורה נכונה היא מפתח להשגת תוצאות מרביות עם פציעות מינימאליות. הנה איך לעשות אותם:
התחל עם הרגליים רחבות יותר מאשר מרחק כתפיים משקולת באמצע הרגליים.
כפיפה בירך לתפוס קצה אחד של המשקולת עם שתי הידיים והזרועות תלוי מולך.
שמור חזק הליבה שלך להרים את המשקולת על ידי הארכת הרגליים שלך עומד זקוף.
ודא השהייה בחזה ובראש מורם, ומשם ולמטה עד המשקולת עוברת לברכיים. המשקל שלך צריך להישאר עקבות. כופפו דרך הירכיים והברכיים. ברגע שתמצה הנקודה הנמוכה ביותר ב גוץ שלך, להאריך בחזרה עד עומד.
חזור על התרגיל.

וריאציות Deadlift סומו המשקולת
זה מובן כדי לקבל קצת משועמם עם עושה זמנית תרגיל אחר פעם. זה המקום שבו וריאציות יכולות להתערב ספייס דברים למעלה! ישנן כמה וריאציות בסומו דדליפט המטומטמת שונות כי אתה יכול לנסות.
הגירעון דדליפט -אתה לבצע גירעון דדליפט באותה צורה כמו משקולת סומו דדליפט, למעט תצטרך לעמוד על ארגז או צלחת קטנה כדי להגדיל את המרחק מטומטם נוסע תוך כדי להקטין למטה אל הקרקע. עושה דדליפט הגירעון יגדל טווח שלך של תנועה, וכך להגדיל את כוחך.
Single Leg רומנית דדליפט (RDL) – זוהי קצת ספין-אוף של וריאציה בסומו דדליפט. עם RDL רגל אחת, זה פחות או יותר מה שרומז השם – עושה דדליפט על רגל אחת. תוכל להאריך רגל אחת מאחוריכם תוך כדי להקטין את המשקולת אל הקרקע בצורה דדליפט, הרגל מאחוריך יהיה להרים. אז להאריך לגבות. וריאציה דדליפט זה נהדר לשיפור האיזון והיציבות שלך.

יתרונות בסומו דדליפט משקולת
אתה בטח תוהה מה היתרונות של דדליפט סומו מטומטם הם. ובכן, בתור התחלה, התרגיל הוכיח לשפר את היציבה ואת עדיף עבור אנשים שיש להם בעיות ניידות או גמישות. עושה בדדליפט הקלאסי יכול לגרום לך להרגיש קצת מוגבל. אבל דדליפט סומו ולאפשר לכם עמדה רחבה ולשים פחות דגש על הגב ועמוד השדרה התחתון.
בנוסף, הם הרבה יותר קל על עמוד השדרה מאז הידיים ופלג הגוף העליון קרובים בסיס התמיכה שלהם. דדליפט קונבנציונאלי דורשים הטורסו ואת הידיים החוצה לפניך, אשר יכול לשנות את תמיכתכם.
האחרון, אך לא פחות חשוב, משקולת דדליפט סומו מאפשר לך להרים כבדי סופר ולקבל רווחים אלה. אנשים מסוימים עשויים לנסות לספר לך כי דדליפט המקורי יספק תוצאות טובות יותר. אבל במציאות, דדליפט סומו לספק את אותן התוצאות והם אופציה בטוחה יותר עבור אנשים רבים.
משקולת סומו דדליפט בטיחות
כמו תמיד, בטיחות היא מפתח. לא משנה מה לממש אתה מבצע, חשוב לשמור על הצורה הנכונה לשמור על עצמך מפני מקבל נפגע. בנוסף, מה הטעם לעשות את התרגיל אם אתה לא עושה את זה בצורה נכונה? הנה כמה נפוץ טעויות שאנשים עושים כאשר עושים דדליפט סומו:
העמדה היא רחבה מדי
אז הנה העניין, אתה רוצה עמדה רחבה. הרגליים שלך צריכות להיות קצת יותר מאשר למרחקי כתפיים. אבל בהחלט יש דבר כזה יותר מדי רחב של עמדה. אם שוק הם לא במצב אנכי ישר בעת הצגה מהחזית, אז עמדתכם מדי וידה.
Hyperextending הגב
המילה hyperextending לבד נשמע כואב, וזה בהחלט יכול לגרום לנושאים מסוימים כאשר נעשה בעת ביצוע Deadlifts Sumo Barbell. ודא כי כאשר אתה מסיימת (עומד) במהלך deadlift אתה מרחיב את הירכיים ולא את עמוד השדרה. כדי לעזור לעצמך לעשות את זה, לסחוט את glutes קשה ברגע שאתה מגיע למעלה.
מעוגל על ​​עמוד השדרה
מספר שלוש על רשימת הדברים שלנו לא לעשות הוא לעגל את עמוד השדרה שלך במהלך deadlifts. אם אתה מוצא שאתה מסביב לאחור שלך, אתה צריך להקטין את המשקל להיות הרים. עדיף לעשות את התרגיל כראוי במשקל נמוך יותר מאשר לפגוע בעצמך על ידי מנסה להרים כבד מדי.

לעשות dumbbell sumo deadlifts חלק האימון שלך
בדומה למרבית התרגילים, לעשות תרגילי ההרחבה של הירך כמו Deumbbell Sumo Deadlifts לפחות פעמיים בשבוע. אתה יכול לקבל יום אחד שבו אתה עושה כמות כבדה בינונית של משקל ולאחר מכן עוד יום שבו אתה מתמקד יותר על משקל קל יותר נציגים גבוהים יותר. כל משטר האימון של כולם שונים, אבל אני בהחלט מציע לבצע dumbbell sumo deadlifts במהלך תחילת האימון שלך.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *