ג’וליו סזאר צ’אבס ג’וניור בנבדה בדיקת תרופות לבדיקת סכסוך סכסוך

עדכון 12 במאי 2020 – BoxingScene מדווח כי בחודש שעבר אישר השופט קרוקט את תנועת ה- NSAC להמיס את ה- TRO בנוסף לתנועתו לפטר את מצבו של צ’אבז כמו גם דחיית צ’אבס. נגדי.

עדכון 17 בדצמבר 2019 – BoxingScene מדווח כי היום צ’אבס ג’וניור הצליח להשיג קנייה ג’רזי ניס של ריסון רגעית נגד ה- NSAC להפריש את ההשעיה הרגעית שמנקה אותו להילחם באריזונה. סיפור זה ימשיך עם הרבה יותר סביר למצוא הן את הרשות השופטת והן מ- NSAC.

_____________________________________________________________________________

היום תומאס האוזר מדווח כי חוליו סזאר צ’אבס ג’וניור סירב לאחרונה לעבור בדיקת תרופות שביקשה הפיצוי האתלטי של נבדה (“NAC”) על התקף נגד דני ג’ייקובס שהיה אמור להיות MGM Grand Garden Arena בלאס וגאס.

האוזר מדווח כי ה- NAC התקלה עם חברת הסמים המרצון (“VADA”) שסיפקה את צ’אבס במרכז הכושר כמו גם צ’אבס סירבו לספק מדגם.

בפעולה לכך ה- NAC “הציב את צ’אבס על השעיה רגעית בהמתנה לתוצאה של ישיבת פיצויים ב -20 בנובמבר”. כמובן שנמצאים במאמצים להתאמץ מחדש באריזונה, שהיא כשלעצמה בעייתית בתנאי שדרישות חוק ALI המשכנע את תחומי השיפוט ג’רזי אתלטיקו מיניירו בארה”ב לכבד את השעיות האגרוף של זה לבריאות ובריאות שונות כמו גם לבעיות ביטחוניות.

להשאיר את הבעיה האחת זו של הבעיה היא זו של סמכות השיפוט של ה- NAC. אדי הרן, מקדם ההתמודדות, מספק את העמידה בהסבר לסירוב:

“” צ’אבז לא חתם למאבק, לא נרשם לוואדה, כמו גם נבדה עם ואדה הפכה באותה מידה כמו לבחון אותו. כמו שהוא אמר, ‘ובכן, עדיין לא חתמתי למאבק’. אז הוא לא בדק טוב כמו שהם בחרו לא להתיר לו. ”

אם המחלוקת הזו מעלה כתמיכה שצ’אבס עשויה לגלות שיעור מוונדרלי סילבה שגילה את עצמו כמעט באותו סיטואציה מדויקת.

במאי 2014 סילבה סירבה לעבור NAC מתוך מבחן תרופות לתחרות. היה לו התקף מתקרב שהוקדם בנבדה, אולם טרם הועלה לרישיון להתמודדות. סילבה טענה בתרחישים אלה לפיצוי אין סמכות בדיקה, כמו גם לא להעניש אותו על הסירוב. ה- NAC לא הסכים כמו גם בישירה איסור לכל החיים. סילבה ערערת כמו גם למרות שהאיסור התהפך כ”שופטת נבדה, קבע במפורש כי ה- NAC נמצא בזכויותיהם לבקש מבחן תרופות ללוחם שיש לו מקדם מקודם בנבאדה אפילו אם הלוחם עדיין לא מורשה שם. בגילוי ה- NAC נמצא בזכויותיהם לבחון בתרחישים אלה כמו גם להעניש שופט בית המשפט המחוזי בסירוב, קרי ארלי, סיפק את העמידה בסיבות:

“בית המשפט מגלה כי הפיצוי מילא כראוי את סמכות השיפוט על העותר. הפיצוי מוקנה בסמכות שיפוט בלעדית על סמכות וכן סמכות לכיוון, לנהל, כמו גם לנהל תחרויות כמו גם בתערוכות של קרב לא חמוש במסגרת נבדה על פי NRS 467.070. מענק סמכות מחוקק זה יהיה חסר משמעות אם הפיצוי עשוי לא גם לממש כיוון, ניהול, כמו גם לנהל את משתתפי התחרויות המוצהרות כמו גם תערוכות, שבלעדיה תחרויות כמו גם תערוכות לא יתאפשרו. מכיוון שכך NRS 467.070 מעניק סמכות לפיצוי על מתמודדים, כולל לוחמים לא חמושים. גילוי בית המשפט נתמך על ידי קריאה מפורטת של התוכנית הסטטוטורית המפורטת בפרק 467 של ג’רזי פ.צ. טוקיו NRS.

לוחמים לא חמושים יגישו למשתנה או לבדיקות כימיות בכיוון הפיצוי או נציגיו. NAC 467.850 (5). לפיצוי יש סמכות לשליטה עצמית אחרת בכל סוג של מתמודד האשמה במעשה או בהתנהלות הפוגעת בתחרות או בתערוכה של לחימה לא חמושה, הכוללת התנהלות עבירה או לא ספורטיבית בקשר לתחרות של תערוכה של קרב לא חמוש. NRS 467.110 (ה). אמנם שליטה עצמית כזו עשויה לקחת סוג של סירוב לבעיה היתר לפי NRS 467.110 (2), אך הדבר עשוי לנקוט גם בסוג הפעולה המשמעתית שננקטה נגד אדם בגין הפרות ביחס להכנת תחרות או תערוכה של לוחם לא חמוש כמפורט ב- NRS 467.158 (2) (א).

העותר, שכמתמודד כמו גם לוחם לא חמוש, לא הצליח להיכנע לבדיקת תרופות נדרשות בזמן שהוא כהכנה של תחרות כמו גם נתון לשליטה עצמית עבור מעשה זה הפוגע בתחרות. סמכותה של הוועדה לעותר בשליטה עצמית על מעשיו בהפרת פרק 467 נתמכת על ידי החקיקה כמו גם הרשומה. ”

שתף זאת:
טוויטר
פָּנִיםסֵפֶר

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

הטווח הלא וודאי של ה- NSAC מתוך בדיקות תרופות מתחרות של NSAC, 19, 2015 ב”חוק הספורט הקרב של נבדה “של נבדה”
וונדרלי סילבה כדי לגלות את גורלו עם חזרות NSAC היום 29 אוקטובר, 2015 ב”סמים ”
מבט על הנוף החוקי של ה- NSAC Dyplemarch של קנלו אלווארז 29, 2018 עם 2 הערות

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *