כיצד לנשום כאשר Freestyle שחייה

כאשר שחייה בסגנון חופשי, אתה עלול למצוא את זה קשה לנשום ומפחיד לנסות. שחייה כספורט דורש ממך לאמן את הגוף ולהיות מסוגל לנשום בכל עת. כאשר אתה שוחה, תוכל להזיז את הגוף שלך לצד, פריסטייל, ואפילו לעבור תרגיל שבה הפנים שלך מבלה רוב הזמן השקוע. שחייה היא מיומנות כי הוא נהדר עבור הגוף שלך למטרות כושר, ספורט, או אפילו בגלל שאתה פשוט נהנית מזה. להמשיך לקרוא על הדרכים הראויות לנשום כאשר שחייו בסגנון חופשי.
להסתיר תוכן
כיצד לנשום כאשר למתחילים עבור פריסטייל שחייה
נשימה בסיסית כאשר שחייו בסגנון חופשי
איך לנשום נשימות SideBilateral שלך

מתי עלי תנשום? מתקרבים לסיבוב Flip
דוחף את הכותל

כיצד לנשום כאשר שחייה DrillsUnderwater תרגיל נשימה
נשימה בעוד Kicking
6 בעיטות מקדחת שבץ 1
שבץ המלא פריסטייל

לעטוף

כיצד לנשום כאשר למתחילים עבור פריסטייל שחייה
אחד הדברים הראשונים שאתה צריך ללמוד כאשר לומד לשחות הוא איך לנשום בזמן שאתה שחייה. טכניקות נשימה לשנות תוך כדי לקדם מתחילתו שחייה לרמות מתקדמות יותר. כדי לשחות באופן תחרותי או לשחות למרחקים ארוכים, אתה צריך לשלול את הגוף של חמצן שלך במשך תקופה מסוימת. כאשר כמה הזדמנויות להתעורר במהלך משיכות לך לנשום, אתה צריך לדעת מתי זה ואיך לעשות את זה כמו שצריך, כך שאתה יכול להמשיך לשחות.
נשימה בסיסית כאשר שחייו בסגנון חופשי

ישנם מספר טיפים וטריקים שאתה חייב לזכור כאשר אתה לומד איך לנשום כאשר שחייה בסגנון חופשי.
נשיפה מלאה
תנשום כל שלושה משיכות
שמור ברמת ראש

כאשר אתם נושמים ושחייה, אתה צריך לוודא שאתה לנשוף באופן מלא, מקבל את כל הפחמן הדו-חמצני לפני שאתה בחזרה חמצן לשאוף לתוך הגוף שלך. לא ונשיפה באופן אומר שאתה לא יכול לאחסן כמו חמצן הרבה, ואת הצורך לנשום במוקדם. כאשר שחייה בסגנון חופשי, אתה לנשוף מתחת למים, כך שתוכל לשאוף כשאתה מסובב את הראש הצידה.
כמה שחיינים מעדיפים לנשום אחרי 1 בשבץ, וחלקם מעדיפים אחרי 3-5 משיכות. למצוא מה עובד מרגיש הכי טוב בשבילך. לצורך מאמר זה, אנו ממליצים לקחת נשימה אחרי כול הצלפה שלישית. כשאתה רק מתחיל, נושם במוקדם יאפשר לך לשים פחות לחץ על הריאות שלך על הגוף שלך.
בזמן שאיפה בזמן שחייה בסגנון חופשי, יש להפנות את הראש הצידה, שמירה על אותה רמת עם מים. עין אחת בלבד והפה שלך צריכה להיות מחוץ למים. כאשר אתה מסתובב שבץ שאיפה, הטיה קלה היא בדרך כלל מספיק כדי לשמור על רמת הראש מחוץ למים.
איך לנשום בצד שלך

כאשר אתה לומד איך לנשום כאשר שחייה, תוכלו לבלות הרבה נשימות מזמנך בצד שלך. זה משהו שמגיע עד מתי אתה עובר משייכות חופשיות מהירות. בטח יש לך בצד דומיננטי אתם מעדיפים, אבל עם נשימה, אתה צריך ללמוד להשתמש בשני הצדדים, כך שאתה יכול לנשום בהצלחה.
נשימה בילטראליים
אחת הטכניקות הטובות ביותר שאתה יכול להשתמש בעת שחייה בסגנון חופשי הוא נאלץ לנשום הבילטרליים. אמצעי נשימה בילטראליים אתה לוקח נשימות משני הצדדים ימין ושמאל בין משיכות.
לדוגמה, לאחר שלוש משיכות, לסובב את האגן ופלג הגוף העליון, אז לשאוף בצד ימין. אחרי שלוש משיכות יותר, לסובב את האגן ופלג הגוף העליון, אז לשאוף בצד שמאל שלך. האם זה תוך כדי נשיפה לתוך המים במהלך שלוש משיכות.
הצעות נשימה בילטראליים סימטריה משיכות שלך ומעודד השחייה שלך להישאר על מסלול יציב, כל זאת תוך לתת לגוף את ההזדמנות לנשום יותר קרובות. אם אתה נושם רק כשיורד לימין או השמאל, אז המשייכות שלך תהיינה עקומות.
כשאני נושם?

כל שחיינים שונים. שמעדיפים נשימה לאחר שני אירועים מוחיים, בעוד שחיינים מתקדמים עשויים להעדיף לאחר 3 או יותר משיכות. אנו ממליצים לבצע נשימה אחרי כל 3 משיכות.
להישאר יעיל במים הוא חשוב. לשמור יעיל הגוף שלך על ידי לא נושם לעיתים קרובות מדי. אם אתם נושמים אחרי כל הצלפה, תוכלו לסובב את הגוף מדי בדרך כלל ולשבור את לייעל, גרימת דראג.
ישנם זמנים מסוימים שאתה צריך לדעת איך לנשום כאשר אתה מתקרב לצד השני של הבריכה וכאשר אתה עושה תפנית להעיף.
מתקרב לסיבוב Flip
כשמתקרבים דגלים גב, לקחת נשימה תוך כדי שחייה בסגנון חופשי.
כשמתקרבים לקיר, לקחת נשימה עמוקה 1-2 משיכות לפני שתתחיל תורו להעיף. יהיה עליך לתרגל את זה כדי לקבל זכות העיתוי שלך.
נשימה עמוקה אחרונה זה תעזור לך לעבור את Flip בחזרה אל פני השטח של המים. אם אתם נושמים מיד לפני שאתה להחליק, לא יהיה לך מספיק מומנטום כדי להשלים את הפנייה להעיף.
דוחף את הכותל
Push מהקיר מתחת למים מנסה לשמור לייעל מושלם ככל שתוכל.
ברגע שאתה בא אל פני השטח, לקחת 3 משיכות, תוך שמירה על מטה את הראש.
נסה הכי הטוב שלך לא לנשום עד שתגיעו דגלי הגב. זה עשוי לקחת חלק באימון, כמו backstדגלי רוק הם בדרך כלל 15 מטרים מהקיר.
אתה תאבד את כל המומנטום שלך אם אתה לוקח זכות נשימה לאחר שהסיר מעליו את הקיר.
כיצד לנשום כאשר מקדחות שחייה

כאשר אתה שוחה מקדחות והתמקדות מקבל משיכות שלך בצורה הנכונה, אתה צריך לדעת איך לנשום. זה יכול להיות קשה לנשום בזמן השחייה כי זה לא בא באופן טבעי, במיוחד אם אתה אף פעם לא עשית את זה לפני. הגוף שלך באופן טבעי רוצה להביא את הראש מעל המים אתה צריך להילחם פיתוי כי, אימון הגוף שלך לנשום באופן שונה. להלן טריקים שונים כדי לנשום במהלך תרגילי שחייה.
תת תרגיל נשימה
לפני שתתחיל תרגיל נשימה מתחת למים זה, אתה צריך להיות לנשוף בנוח לחלוטין לא מראה סימנים של פאניקה. זהו תרגיל נשימה נהדר עבור מתחילים שחיינים אשר מחפשים להמשיך הלאה ולהתקדם מלאכה והכישורים שלהם.
התחל על ידי עמידה ואז לאט כיפוף הברכיים מתחת לסנטר שלך כדי להגיע לחלק העליון של המים.
שאפה נשימה גדולה, מילוי הריאות שלך עם כמו אוויר רב ככל שתוכל.
לאט להחליק לתוך המים עד הקו נמצא מעל גשר האף ומתחת המשקפים שלך.
לאט לאט לשחרר את האוויר לריאות על ידי נשיפה איטית דרך האף. אתה לא רוצה שום אוויר שנותר הריאות שלך.
הרם את ראשך מחוץ למים עד שהוא נוגע הסנטר שלך וחזור על התרגיל.

נשימה בעוד Kicking
אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשפר את הנשימה שלך הוא לעשות זאת עם הנשימה בזמן בעיטות מקדחות. ישנם מספר צעדים, אבל בסופו של דבר, אחרי סטים רבים, תוכלו התייצבו הנשימה שלך. תצטרך בפנל עבור התרגיל הזה.
חזק בפנל שלך ולשחות עם הפנים שלך ממש מתחת למים, מול הלוח. תוך כדי שחייה, מתחילים לספור בעיטות שלך עד שישה עם נשיפה איטית, ריקון הריאות שלך.
אחרי שתעבור את שש הבעיטות שלך, לאט להרים את הראש משני הצדדים ולקבל מציצה גדולה של אוויר, מילוי הריאות שלך לגמרי.
מנמיך בחזרה פניך למים לנשוף לאט במהלך השש הבעיטות הבאות.

זה חיוני עבור הגוף שלך כדי ללמוד ולקבל זיכרון השריר שלך נוהג שש הבעיטות. חזור על התרגיל הזה עד שאתה יכול לעשות שש בעיטות בלי לחשוב ולקבל התייצב הנשימה שלך.
6 בעיטות מקדחת שבץ 1

כשאתה מתרגל 6 זה בעיטות 1 לשבץ תרגיל, אתה מכריח את הגוף שלך כדי לסובב בתוך המים. זה עושה נשימה קלה יותר ויעיל הרבה יותר כאשר אתה נמצא שחייה, למקסם כמה חמצן אתה משתמש ב הנשימות שלך. אנשים מסוימים עשויים צריך להשתמש סנפירים עבור תרגיל זה. האם את השלבים הבאים:
סובב את גופך מצד אחד להרים את היד בצד הנגדי מעל הראש שלך.
לבעוט שש פעמים לפני שאתה לסובב את הגוף. במהלך בעיטות אלה, לנשוף לאט.
לפני שאתם פונים ושבץ, לוודא שאתה לוקח נשימה עמוקה ולשאוף כמו חמצן רב ככל שתוכל. אתה רוצה למלא את הריאות שלך, עם תרגול, תוכל לעשות זאת.
ברגע שאתה פונה, לסובב את הגוף לצד השני ולחזור על תהליך הבעיטה שש פעמים, ולאחר מכן לשבץ. חזור על תהליך זה, מוודא שאתה נושם במהלך השבץ נושף באיטיות.

שבץ המלא פריסטייל
תרגיל נשימת שבץ המלא פריסטייל הוא אופטימלי עבור אלה שרוצים ללמוד כיצד לנשום כאשר שחייו בסגנון חופשי. אתה רוצה לקבל את הנשימה מתחת לקצב, לאן אתה הולך לפחות שלוש משייכות לפני שאתה לוקח נשימה אחרת וחזור על התרגיל.
לפני שתתחיל, ודא כי אתה לוקח נשימה מלאה ולהתחיל עם הפנים שלך מתחת למים. ברגע שאתה מתחיל עם השבץ הראשון, להתחיל בנשיפה עד שרוקנת את הריאות שלך לגמרי ועמדו שבץ השלישי שלך. זה צריך לקחת שלוש משייכות לרוקן את הריאות שלך.
אחרי האירוע המוחי השלישי, לעשות סיבוב מהיר עם הראש ולשאוף שלך כמו חמצן רב ככל שאתה יכול לתוך הריאות שלך לפני שחזר הראש לתוך המים.
חזור על תהליך זה עם שלוש משיכות, ואת לגמרי ולתת את כל האוויר מהריאות בעת לנשוף מתחת למים.

לא משנה איזה מן התרגול הזה תנסה או שימוש עבור הרגלי נשימה שלך, אתה רוצה לשמור את זה ולשמור לתרגל עד שתרגישו בנוח. כאשר הוא הופך להיות טבעי לנשום בנסיבות האלה ואתה כבר לא מתמקד כול כך הרבה על מקבל אוויר, אתה יודע שאתה השגת המקדחות הללו.
לעטוף
לדעת איך לנשום כאשר פריסטייל שחייה לא בא באופן טבעי. למעשה, זה דבר טבעי מאוד למתחילים! לכן זה עוזר שיש מישהו הראה לך את הטיפים הדרושים צעדים שיעזרו לכם ללמוד. הקפד לקחת את הזמן ולהיות סבלני. לתרגל את הנ”ל איך לנשום כאשר שוחים מקדחות, ועם הזמן, אתה אפילו לא חושב על נשימה בזמן חופשי שחייה!

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *