כדור לרפואה זורק תקורה

כדור לרפואה תקורה זורק
האם אתה מחפש תרגיל שבאמת יהיה אתגר לך? אפשר להעיז ולומר, תרגיל אחד הנחיה כול … אם כך, כדור הרפואה תקורה זורק עשוי להיות בדיוק מה משטר האימון שלך הוא זקוק.
כדור לרפואה זורק תקורה הוא דרך נהדרת לבדוק כוח הסיבולת שלך. זהו התערובת האידיאלית של בניית שריר וסיבולת לב – קצב הלב שלך בהחלט יהיה למעלה השרירים שלך יהיו שריפה (סוג של כווייה הטובה). גוון שרירים + Cardio = תרחיש win-win. אז, מה היא תופעת תרגיל זה ואיך זה עובד?
וריאציות זריקת תקורה כדור לרפואה
ראשון ראשון ואחרון אחרון הדברים, יש שתי וריאציות שונות עבור עושה הכדור רפואה זורק תקורה. הווריאציה, השרירנים הראשונים, וספורטאי בקולג נראו לעשות יותר. זהו אהוב מאוורר עבור מאמני כוח ומיזוג. אבל בהחלט קצת הרבה יותר אינטנסיבי. אם אתה הרבה יותר כמותי ופשוט מחפש תרגיל מאתגר, אבל לא ממש ברמת השרירן, יש וריאציה גם בשבילך!
1 וריאציה

החזק את כדור הרפואה בגובה חזה עם הידות מוארכות עד הסוף
האם חצי סקוואט ולהביא את כדור הרפואה בין רגלי
לקפוץ החוצה בפיצוץ של עמדה גוצה ולזרוק את סגנון סבתא כדור תקורה מאחוריך בקיר
תסתובב לתפוס את כדור הריבאונד
חזור

2 וריאציה


Stand 2 עד 3 מ’מן קיר עם למרחקי ירך הרגליים בנפרד
החזק את התקורה כדור הרפואה
שמירה על שרירי הבטן עוסקת, להביא את הכדור הרפואה מאחורי הראש שלך עם שתי הידיים ומניף זרועותיו קדימה, לזרוק את הכדור לתוך קיר
כדור רפואה תפוס מהקיר
חזור

היתרונות של כדור לרפואה תקורה זורק

כפי שאתה יכול לספר סביר, הכדור רפואה תקורה זורק להעסיק את הגוף כולו לייצר לא מעט כוח. מכוח שמגיע שונים יתרונות שרירי כולל:
כדור לרפואה זורק תקורה הוא תרגיל גוף מלא
משפר קואורדינציה ויציבות בכל הגוף
מכין את הגוף בעוצמה גבוהה נפץ, פעילות גופנית הגוף מלא
עוזר הטון להתכופף החוצה שרירים
קלוריות ברנס
משפר כושר פונקציונלי

השרירים ממוקדים
כדור לרפואה זורק תקורה הוא תרגיל גוף מלא רוצח. כי הם עובדים הם הגוף העליון ותחתון, אנשים רבים זורקים לתוך משטר האימון השבועי שלהם להרגיש קצת כווייה הוסיפה. שרירים הממוקדים במהלך כדור רפואה זורק כוללים:

glutes
quads
עגלים
שְׁרִיר הַזְרוֹעַ
התל ראשים
לט
hamstrings
שרירי בטן

שינויים
לא בטוח אם אתה מוכן זורק תקורה כדור רפואה? זה מובן. בהתאם לסוג של משקל אתה משתמש, כדור רפואה יכול לקבל באמת כבד – באמת מהיר! אם אתם מחפשים דרך עדיין לעשות את התרגיל בצורה שונה, אז כדור יציבות יהיה החבר הכי טוב החדש שלך.

זה נכון! להחליף כדור תרופה עם כדור יציבות לבצע זריקת תקורה כדור רפואה באופן זה מותאם לרמת האימון. ברגע שאתה כבר כבשת את הכדור יציבות כמו אלוף, אתה יכול להתחיל להשתמש כדורים ותרופות. לפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה זריקת תקורה כדור רפואה 20 ק”ג!
סיכום
כדור לרפואה זורק תקורה הוא תרגיל נהדר שמורכב משני בניין הכח וסיבולת לב.
ישנם שני סגנונות או וריאציות שונות. הווריאציה הראשונה משמשת הרבה על ידי מאמני כוח & מיזוג וספורטאים. בגרסה הראשונה, אתה מחזיק את הכדור Med בגובה החזה, לעשות חצי סקוואט ולהפחית את הכדור בין הרגליים. אז באמצעות הרגליים הליבה שלך, בפיצוץ לקפוץ החוצה של הסקוואט ולזרוק התקורה הכדור מאחוריך.
בשנת והגרסה השנייה, להרחיק את עצמך 2-3 מטרים קיר. להעלות את התקורה כדור הרפואה. תוך עיסוק ABS ו glutes שלך, לזרוק את הכדור לתוך הקיר. לתפוס את הכדור מעל החומה וחזור.
אם אתה לא ברמה שבה אתה מרגיש בנוח זריקת כדור רפואה, אתה יכול לשנות את התרגיל ולהשתמש כדור יציבות במקום. ככל שהזמן עובר, אתה יכול להתקדם לתוך לזרוק כדורים ותרופות משקל קלים!

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *