6 הטובים ביותר הליכונים תחת 2000 דולר

התוכן הסתר
מי צריך לקנות הליכון?
ממהר? הטוב ביותר הליכונים תחת 2000 דולר
הליכון יחיד F85
Threadmill Bowflex 10.

למה לצפות הליכון דולר 2000 דולר? מָנוֹעַ
מִסגֶרֶת
מפעיל משטח
מאפיינים

מי צריך להשקיע יותר על הליכון? אנשים מעל 300 ק”ג.
רצים לעומת הליכונים
משתמשים יומיים

הליכונים הטובים ביותר תחת 2000 דולר. הליכון יחיד F80
2. הליכון F85 הבלעדי
3. Treadmill Bowflex 10
4. 1750 תעשייתיים NordicTrak הליכון
5. הבלעדית F65 הליכון
6. Pro-Form Pro 2000

הליכונים הטובים ביותר תחת שאלות נפוצות 2000 $

מי צריך לקנות הליכון?
אם אתם מחפשים להיכנס לכושר, כמו גם לגלות שיטה עקבית להיכנס אירובי עבור מטרות הכושר הגופני שלך, אז הליכון עשוי להיות מתאים לך. כל מי שרוצה לשמור על בריאות ואיכות חיים גדול צריך להשיג גישה אל סוג כלשהו של פעילות גופנית אירובית. עם הליכון, אתה יכול להיכנס אירובי שלך ללו”ז שלך, הליכה כדי לעמוד ביעדים שלך לעתים קרובות ככל שאתה דרישה וכן בעת ​​הצורך. לא משנה איך בדיוק תנאי מזג האוויר בחוץ או השעה ביום, יש לך גישת רווח והפנתה אלי הליכון שלך.
עַל רֶגֶל אַחַת?
הליכונים הטובים ביותר תחת 2000 דולר
הליכון יחיד F85

גדול המנוע ב 4 HP לשמר מהיר עד 12 קמ”ש
כרית להגמיש ב סיפון הפחית את ההלם משותף במהלך השימוש.
Folding בחירת Deck לחנות כמו גם המהלך
שמירה על 15 רמות של שיפוע
10.1 אינץ לוח אנדרואיד עם 12 מנהג אימונים זמין
רמקולים אלחוטיים וכן Tablet מחזיק
קיבולת משקל מוגברת
אחריות לכל החיים
30 יום כסף בחזרה להבטיח
משלוח חינם

בדוק את המחיר העדכני ביותר

Threadmill Bowflex 10.
22 x 60 נתיב פועל המתאימה למשתמשים של כל הגבהים
Bluetooth זמין
נוטה עד 15%
ירידה עד -5%
יש JRNY תוכנית אימונים אדפטיבית כמו גם תרחישים לבחירה
כולל 1 שנה JRNY חברות ($ 149 ערך)
עקוב אחר נתונים סטטיסטיים ומדדים על המסך
מאוורר מובנה
משלוח חינם + חינם Mat (לזמן מוגבל)

בדוק את המחיר העדכני ביותר

למה לצפות הליכון דולר 2000 דולר?

כאשר אתה מבצע השקעה בכל סוג של סוג של ציוד התעמלות, קיים בסיסיים שאתה יכול לצפות בכל טווח העלות. כאשר אתם מחפשים את הטוב ביותר הליכונים תחת 2000 דולרים, אתה יכול לצפות לאיכות גבוהה הטובה מכול אחת העמידה היבטים של הליכון שלך.
מָנוֹעַ
בעל היכולת לשמור על קשר איתך כמו גם דרישות התרגיל שלך הוא מכריע מנוע הליכון. כאשר אתה עושה השקעה, אתה רוצה את ההליכון האחרון לך במשך שנים לאחר הרכישה. מנוע הליכון שלך גדול יותר, יותר כוח זה צריך לשמור על קשר עם הדרישה וכן להציע מגוון רחב של אפשרויות מהירות. אם תבחר הליכון כי הצעות מהירויות מקסימום, אז המנוע בתוך אמור להיות מסוגל לעמוד ההגדרות האלה, כמו גם לשמר את הביצועים.
מִסגֶרֶת
היציבות, כמו גם לשמירה על משקל חיונית. אתה לא רוצה מסגרת על הליכון שלך מכופף קל, במיוחד אם אתם מעל משקל סגולי. לא כל הליכונים נעשים זהים, כך שלא כל הליכונים יכולים לשמר את יכולתם משקל זהה. המסגרת צריכה להיעשות חזקה לעמוד במגבלות משקל גדולות יותר. אלה הסובלים מעודף משקל, הם לא הולכים רק על הליכונים אלה אולם לרוץ פוטנציאליים, אשר יכולים לשים הרבה עומס על המסגרת.
מפעיל משטח
האם אתה אדם גבוה? האם יש לך וצעדים ארוכים בעת הליכה וכן ריצה? להסתכל משטח ריצה על הליכון כמו גם לחשוב על האזור. האם מספיק מקום שם בשבילך? פונקציה זו אחת הסביר ביותר של רוב חשוב לחשוב על הכיוון שיש לך דרישה באזור מספיק כדי לרוץ או ללכת בבטחה בזמן שאתה מקבל האימון שלך. את הליכונים באיכות גבוהה הכי הטובים שיש חפיסות גדולות, אמורות להכיל לא רק אנשים כבדים, אולם גם מי הם גבוהים.
מאפיינים
בלוטות
צג קצב הלב
סטטיסטיקת אחסון
וויי – פיי

ישנן מספר תכונות שעכשיו באים על הליכונים הכי טוב תחת 2000 דולרים, כמו גם הם מטעמי נוחות. הליכונים יוקרתי רב מציע כעת חיבור Bluetooth אל הליכון, כך שתוכל להשמיע את הפלייליסט המועדף שלך, כמו גם לאחסן האימונים שלך, יחד עם דברים אחרים. התכונות על הליכונים אלה יאפשר לכם להקרין קצב הלב שלך, לספק לך את הקלוריות שאתם שורפים עם כל האימון, כמו גם לאחסן את הנתונים הסטטיסטיים שלך.
נדרש חיבור Wi-Fi מוצע כעת על כמה מן הדגם החדיש כמו גם יציאות USB, כך שאתה יכול אפילו לצפות בתוכניות המועדפות עליך בזמן שאתה מקבל את האימון למשך היום. תכונות אלו מסייעות לשמור לך מוטיבציה כמו גם עודד להמשיך להתאמן, סיפוק מטרות הכושר הגופני שלך. הם גם כמעט תמיד המוצעים על הליכונים הכי טוב תחת 2000 דולרים.

מי צריך להשקיע יותר על הליכון?

בעוד הליכונים הכי הטובים תחת 2000 דולרים הם השקעה מבריקה עבור מישהו עם מטרות כושר גופניות, יש קבוצות ספציפיות כמה אנשי דרישה הליכונים גבוה-סוף אלו אוכדי להצליח.

אנשים מעל 300 ק”ג.

לאחר שיטה ללא סיכון, כמו גם שיטה בריאה כדי לקבל את המשקל שלך תחת שליטה מגיע עם ציוד באיכות גבוהה גבוהה יותר. למרבה הצער, הם לא עושים את המסגרת, כמו גם מנועים על הליכונים זולים לעמוד במשקל של מעל 300 ק”ג. זה יכול לעכב את האנשים אשר מחפשים להגביר את רמת הכושר הגופני שלהם עם זאת אין את הכלים הנכונים לסך הכל. אם אתה או מישהו שאתה רוכש הליכון עבור הוא לפחות 300 lbs, אז אתה רוצה הליכון זה יכול לעמוד במשקל לאורך זמן כמו אדם זה ממשיך לממש, כמו גם לספק את מטרות הכושר הגופני שלהם.

רצים לעומת הליכונים

בעוד אנשים רבים מסתכלים על הליכון כמו פיסת ציוד ריצה, יש כמה חובבי ריצה אשר מתכננים לבלות יותר זמן לרוץ על ההליכון שלהם מאשר הליכה. הליכון גבוה יותר מגיע עם מנוע מופעל גבוה שיכול לשמר את המהירות שאתה צריך דרישה להפעיל תקופות זמן ארוכות יותר. המסגרת על ההליכון שלך צריך גם להיות באיכות גבוהה יותר. עקבי לרוץ על אחד המכונות האלה יכול לספק הליכון שלך מכות אמיתיות, כמו גם צריך מסגרת שיכולה לעמוד על הביקוש, כמו גם מטרות כושר גופני שיש לך.

משתמשים יומיים

כולנו מבינים אחד או שניים אנשים לרכוש הליכונים עם זאת לא לנצל אותם בתדירות גבוהה ככל שהם צריכים. הם בסופו של דבר להיות יותר מתלה תלוי מאשר מנוצל עבור פעילות גופנית. אלה אשר מתכננים לנצל את הליכונים שלהם, כמו גם לנצל אותם מדי יום, דרישה הליכון באיכות גבוהה גבוה יותר שיימשך. הם לעתים קרובות לעשות הליכונים זולים יותר עם מינימום באיכות גבוהה, כמו גם מנועים קטנים יותר, אשר עובדים עבור אלה שאינם משתמשים הליכונים שלהם מדי יום. עבור אנשים אשר באמת לנצל את ההליכון שלהם, לבחור אחד שיש לו את התכונות שאתה דרישה, כמו גם באיכות גבוהה לעמוד בכל יום לנצל במשך מספר שנים. היצרנים מתכוון עבור רוב הליכונים הטובים ביותר תחת 2000 דולר להיות מנוצל מדי יום.

הליכונים הטובים ביותר תחת 2000 דולר

להלן שישה של הליכונים הטובים ביותר תחת 2000 דולר בשוק היום. אנו לדרג להם את ההליכים הטובים ביותר מאז באיכות גבוהה, כמו גם תכונות זמינות.

1. הליכון F80 היחיד

מיועד לשימוש בבית, הליכון F80 היחיד הוא מנהיג ההליכים הטובים ביותר תחת 2000 דולר. מנהיגי כושר גופני, כמו גם מגזינים דורגו אותו.

מוטורי בעל מופעל (3.5 HP) שמתאים עד 12 קמ”ש
15 רמות שונות שיפוע זמין
פלדה מרותך מסגרת כי הוא איכות הוכחה איכות
מעקב נתונים סטטיסטיים מוצע למרחק, קלוריות וכו ‘.
יציאת USB לטעינה
רמקולים Bluetooth כמו גם מחזיק Tablet
אחריות לכל החיים
30 יום כסף בחזרה להבטיח
משלוח חינם

אין הרבה כי F80 היחיד לא מציע עבור המקצוענים. הצעת כמעט כל מה שהיה מובנה טלוויזיה עבור חדשנות, כמו גם כמה באיכות הגבוהה ביותר במסגרת, כמו גם המנוע הוא די הרבה מה שאתה צריך. אחד המקצוענים הטובים ביותר הוא ההליכון מגיע עם אחריות לכל החיים.

יש חסרון אחד אל הליכון F80 היחיד, כמו גם זה הוא 375 LB משקל מגבלת. אמנם זה עדיין מעל רמת 300 הרצוי, יש עדיין אנשים מעל 375 אשר מחפשים לקבל את הכושר הגופני שלהם תחת שליטה, כמו גם יהיה דרישה להמשיך להסתכל מעבר זה הליכון לאפשרות.

2. הליכון F85 הבלעדי

לוקח את F80 עד חריץ הוא הליכון F85 הבלעדי. מה כמה מאוד תכונות של F80 חסר, את F85 מפצה ב שדרוג העיצוב החדש שלה.

גדול המנוע ב 4 HP לשמר מהיר עד 12 קמ”ש
כרית להגמיש ב סיפון הפחית את ההלם משותף במהלך השימוש.
Folding בחירת Deck לחנות כמו גם המהלך
שמירה על 15 רמות של שיפוע
10.1 אינץ לוח אנדרואיד עם 12 מנהג אימונים זמין
רמקולים אלחוטיים וכן Tablet מחזיק
קיבולת משקל מוגברת
אחריות לכל החיים
30 יום כסף בחזרה להבטיח
משלוח חינם

סוליית F85 לוקח את F80 וכן מעניק לו שדרוג למי דרישת חדשנות קצת יותר בחייהם. הבדל פרו הגדול ביותר בין שני הדגמים הללו מגיע כמו טכנולוגיה, המציע מסך מובנה, כך שתוכל לצפות הקומדיות המועדפות עליך או לבחור אחד מובנה אימונים המוצעים על הליכון.

בעזרת מודל זה, ישנם חסרונות אחדים מאוד. הדבר הכי גדול יהיה כי הליכון זה נמצא בקצה הגבוה מבין מגוון העלות עבור הליכונים. כמו כן, תוכנית מובנית ההליכון היא אנדרואיד, כך שאם אתה אדם אפל, תרצה דרישה לקשר מכשירים משלך לנצל את הפלייליסטים, מופעים, וכו ‘

3. Treadmill Bowflex 10

אחד המודלים הליכון הטוב ביותר של Bowflex הוא Bowflex Bowflex הליכון 10. מעוצב בעיצוב הזה עבור הבית לנצל וכן מדובר בשתי מגוון של חדשנות תכונות לנוחות שלך. אתה יכול לקבל גישה רווחת כדי לתוכנית JRNY שלהם (על פי דרישת כיתות וכן אימונים מותאמים) על ידי רכישת חברות.

22 x 60 נתיב ריצה כי accommמשתמשים odates של כל לגבהים
Bluetooth זמין
נוטה עד 15%
ירידה עד -5%
יש JRNY תוכנית אימונים אדפטיבית כמו גם תרחישים לבחירה
כולל 1 שנה JRNY חברות ($ 149 ערך)
אימון וירטואלי זמין
Built-in יישומים עבור לכם להזרים תוכניות שאתה רוצה לראות תוך כדי עבודה בחוץ.
עקוב אחר סטטיסטיקה, וכן ערכים על מסך מגע
מאוורר מובנה
מהיר זמין
משלוח חינם + חינם Mat (לזמן מוגבל)

התכונות שמגיעים עם הליכון Bowflex 10 כל כך מפתיעים שימושי מטרות הכושר הגופני שלך, להיות מסוגל לעקוב אחר וכן לגוון את האימונים שלך, כך שאתה לא להשתעמם. אתה יכול לשמור על קצב הלב שלך תוך כדי עבודה בחוץ, כמו גם לשנות במהירות את השיפוע כמו גם את המהירות עם ידיות המונעות ממך לשבור את המהירות שלך במהלך האימון.

ובכן, על מנת לקבל גישה רווחת כדי לרבים תכונות אלה מדהימים, אתה דרישה לרכוש מנוי JRNY בנפרד. זוהי עלות נוספת שלא קשורה חשבון הליכון שלך וכן יש לרכוש בנפרד. כמו כן, ישנם פריטי Bowflex אחרים כי זוג היטב עם הליכון שלך, כמו גם מטרות כושר גופניות, אולם הם גם הם גם בעלות נפרדת.

4. 1750 תעשייתיים NordicTrak הליכון

NordicTrack חברות ביתיות תעשייתית סדרת הליכונים + 30 ימי iFit הביתי membership30 הימים iFit כוללות; הנחל באינטרנט & לפי דרישה אימון במכשירים באמצעות חוגים אימונים & סטודיו ברחבי העולם; מסתכם 5 משתמשים; מאמנים עלו לשנות המכשירים שלך (ערך 39 $)
10 אינץ Immersive מגע HD אינטראקטיביים ונחלים לפי דרישה iFit אימונים ישירות למכשירים שלך כמו גם מספק סטטיסטיקה פשוטה למעקב; SMART-תגובה מוטורית ריצה יעילה כמו גם אימונים אירוביים
-3 לשליטה בשיפוע OneTouch 15%; 12 MPH בקרת מהירות OneTouch חכם; מאמן iFit שלך אוטומטי מתאים את המהירות שלך, כמו גם בשיפוע כדי לספק את הדרישות מאמנות כמו גם שטח של העולם האמיתי משחק
סגנון בארגזים חדשני בעזרת EasyLift אומר הליכון שלך יכול לקפל אחרי הריצה שלך לאחסון קומפקטי, פשוט; 22” x 60” חגורה לדרוך על הרגל כמו גם שטח המרפק; רץ Flex ריפוד
300 פאונד יכולת הפרט; Protected עם אחריות מסגרת 10 שנים, אחריות לחלפים 2 שנים, כמו גם אחריות עבודת 1 שנים; 62.75” H x 39.25” W x 81.25” L

בדוק את המחיר העדכני ביותר

הליכון אתה יכול לנצל בבית כמו גם מסחרי הוא הליכון התעשייתי NordicTrak 1750. תכונות הקשורות זו הליכון לעשות את זה פשוט כדי לנצל בבית כמו גם עבור אלה שמחפשים הליכונים באיכות גבוהה כושר שיהיה בבית.

3.75 מנוע כוחות סוס למהירות מרבית של 12 קמ”ש
HD 10 אינץ ‘עם מסך מגע זמין
אפשרות קיפול שומר החלל
האם לדחות כמו גם אפשרויות שיפוע זמינות
אחריות מסגרת 10 שנים
הדרכת iFit זמינה

יש הליכון NordicTrak זה סכום ניכר של כוח, כמו גם מהירות המוצעים עבור המשתמש היומיום. אם אתה רץ או כמו לערבב את האימון שלך, יש לך להשיג גישה למגוון אימונים מותאמים אישית עם אימוני iFit כמו גם יכול לנצל Bluetooth לנגן מוזיקה או פודקאסטים בזמן שאתה מקבל אימון שלך.

הליכון זה בסוף הגבוה של ספקטרום העלות עבור הליכונים, אולם יש לו רק יכולת 300 ליברות. הליכונים אחרים כי הם בסוף הגבוה של תוכנית התקציב יש הגבלת משקל גבוהה, כמו גם מסגרת חזקה. כמו כן, עליך לרכוש מנוי אחרי 30 ימים של אימונים iFit. אם אתה רוצה לשמור על גישה זו, תוכל דרישה לשלם עבור זה.

5. הבלעדית F65 הליכון

אחת האפשרויות הליכון הסבירות יותר, F65 Sole, מספק הליכון איכותי בנוחות של ביתך.

15 רמות שיפוע שונות
מתקפל בסגנון Deck – עזרה פשוט עושה אחסון נוח וגם קל
אודיו רמקולים Bluetooth – להאזין למוסיקה מההתקנים החכמים שלך עם הרמקולים על הקונסולה.
יציאת USB – בתשלום המכשירים החכמים שלך תוך כדי עבודה
בעל לוח משולב
אחריות לכל החיים
30 יום כסף בחזרה להבטיח
משלוח חינם

F65 Sole הוא הגרסה המשודרגת של מודל F63 בולט. F65 מציעה מגוון של גישת רווח טכנולוגית עבור המשתמשים שלה שיכול לשמור על האינטרס שלך באמת תוך כדי העבודה בחוץ.

ישנם כמה דברים שחסרים עם הליכון זה:

3.25 המנוע הוא מנוע הקטן על הרישום שלנו של הליכונים הכי טוב תחת 2000 דולרים
350 יכולת משקל ליברות (טוב אבל עדיין יכול להיות יותר טוב)

אמנם יש כמה חסרונות כדי הליכון זה, זה על קצה תמחור זול יותר, כך שזה עשוי במהירות להיות ההבדל בין עיצוב זה, כמו גם מתחרותיה.

6. Pro-Form Pro 2000
מְכִירָה

ProForm Pro 2000 הליכון חכם עם 10” מסך מגע HD וכן 30 ימי iFit ביתיים Membership30 הימים חברות ביתיות iFit כוללות; הנחל באינטרנט & לפי דרישה אימון במכשירים באמצעות ברחבי העולם Workou

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *