האם חבטות תיק לפתח שרירים?

להסתיר תוכן
האם חבטות תיק לפתח שרירים?
מה הם השרירים עבד כאשר להכות שק חבטות?
כיצד להשיג את הכי הרבה ההשגים מן החבטות BagMix Up האימון שלך
שלב HIIT ב האגרוף שלך
לנוח הרבה
לאכול בריא תזונה
השתמש אידיאלי שק חבטות

יתרונות של אימוני שק חבטות
סוגי אגרוף BagsStandard כבד Bag
תיק וטוסטר כבד
הבננה הכבדה Bag
דמעה כבדה Bag

האם חבטות תיק לפתח שרירים?

האם חבטות תיק לפתח שרירים?
אגסי שקית יכולה להיות שיטה יוצאת דופן כדי לשמור שאיבת הדם שלך, כמו גם לשמור על כושר גופני מעולה. זה גם מציע הרבה יתרונות, כולל שיפור חוזק גוף עליון, תיאום, כמו גם לחיזוק הכח שלך.
עם זאת, אין חבטות שקית לפתח שרירים? אחרי הכל, בניית מסת שריר המוני הוא לא קל, כמו גם אתה לא הסגנון כל האימונים למטרה זו.
כדי לגלות מה התגובה היא, להמשיך לקרוא, כמו גם לבדוק את הדואר שלנו בהמשך. במאמר זה נסביר תגובה מה שאתה דרישה להבין על בניית מסת השריר על ידי ניקוב שקית כמו גם למקסם את האימון הזה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
בלי שהיות, בואו נתחיל.
מה הם השרירים עבד כאשר להכות שק חבטות?

לפני שנוכל בתגובה לשאלה, “האם חבטות שקית לפתח שרירים,” אנחנו לדרישה ראשונה כדי להבין אילו שרירים הם הסתדרו כאשר להכות צק חבטות.
כמובן, השרירים העיקריים שאתה לנצל יהיו ידות, כתפיים, חזה, כמו גם בחזרה, וזו סיבת הגוף העליון שלך מתפתח הרבה יותר כאשר להכות שקיות חבטות. עם זאת, הבנת כי חבטות שקית לא רק לעבוד את הגוף העליון עם זאת הגוף התחתון גם כן?
כן, להכות שק חבטות כמו כן יכולה להיות שיטה יוצאת דופן כדי לשפר את שרירי הרביעייה שלך כמו גם hamstrings. זה גם עוזר לשפר glutes שלך, נותן לך רזים כמו גם הרבה שרירים ואחידים יותר באזורים אלה.
אחרי הכל, אתה פשוט לא נשאר עדיין כאשר חבטות; אתה גם מדשדשים, טוויסט, כמו גם התור בכל פעם שאתה מכניס אגרוף. תנועות אלה יכולים לסייע להקים וכן טון גוף התחתון גם כן, עושים זאת תכליתית כמו גם אימון יעיל.
מלבד אלה, להכות אגסים גם עוזר להקים הליבה שלך, שיפור שיווי המשקל שלך, כמו גם יציבות.
כיצד להשיג את הכי הרבה ההשגים מן החבטות תיק

עכשיו אתה מבין למה השרירים תועלת מרבית מפעילות זו, בואו נעבור על בדיוק כיצד למקסם את זה כדי לקבל את המקסימום האפשרי תוצאות אופטימליות.
לערבב האימונים שלך
בעל שגרה עקבית הוא חיוני כדי להבטיח כי הגוף שלך יכול למקסם איזה הצעות תרגיל ספציפיות וכן לאפשר לה להתרגל לדרישות של פעילות גופנית. עם זאת, זה גם חשוב לך להוסיף קצת מגוון כדי לממש שגרות הוקמה שלך.
לא רק ערבוב עניינים לספק לך עם ההסתגלות וכן התנגדות דרוש כדי למנוע פציעות אולם בכך יכול גם לוודא שיש לך הרבה יותר מאוזן, כמו גם אימונים יעילים. כתוצאה מכך, אתה יכול להשיג תוצאות הרבה יותר טובות מסתם דבק רק סוג אחד של פעילות גופנית.
אז, לערבב את העניינים כמו גם לעסוק תרגילים אחרים שיכול להשלים האגרוף שלך, כגון הרמת משקולות, העוסק באימון סיבולת, כמו גם יותר.
שלב HIIT ב האגרוף שלך

אם כבר מדברים על הוספת קצת גיוון, שיטה יוצאת דופן אתה יכול לעשות זאת היא על ידי שילוב HIIT (אימון אינטרוואלים בעצימות גבוהה) לתוך אימון איגרוף שלך.
עוצמות מתחלפות של פעילות יכול לוודא כי מסתגל הגוף שלך היטב לכל סוג של שינויים, מה שהופך אותך הרבה יותר יעיל, כמו גם למקסם את מה אימון שק חבטות, כמו גם להציע HIIT.
מלבד זה, HIIT יכול להיות שיטה יוצאת דופן לעשות אימונים הרבה יותר מאתגר כמו גם מרגש, מה שמאפשר לך לבצע עוד את המרב של אימון האגרוף שלך.
לנוח הרבה
ככל תרגיל שגרתי יכול להועיל לבריאות הפיזית שלך, זה גם חשוב לך להבין מתי להפסיק, כמו גם לנשום קצת אוויר. בין אם זה חבטות שקית או הרמת משקולות, מקבל מנוחה מספקת חיוני לייעול האימון כמו גם הימנעות פציעות.
פעילות גופנית יכולה לגרום לשרירים לשבור, כמו גם לגרום לאימון יתר יכול רק לעשות הרבה יותר נזק מתועלת. מקבל מנוחה מספקת בין האימונים יכולים לספק לגוף זמן להתאושש כמו גם למקסם את ההשפעות של האימון שלך.
למעשה, שיש ימי מנוחה חשובה גם אם אתם מחפשים לפתח מסת שריר המוני, כפי שזה בתקופת הריפוי כאשר השרירים לתקן קרעים מיקרוסקופיים אלה שחשובים לבניית השרירים.
אז, לקבל כי שאר נחוצה, כמו גם לאפשר לגוף להחלים כדי להפיק את המרב של האימון הגופני.
לאכול בריא תזונה
כמו שאר, אכילה תוכנית תזונה בריאה הולכת יד ביד עם כל סוג של אימון, כולל להכות שק חבטות. זה נכון במיוחד אם אתה שואף לפתח מסת השריר המוני. Howevאה, אתה הדרישה למצוא את האיזון הטוב ביותר בתזונה, ומבטיחים לכם לקחת חלבון מספיק, פחמימות, פירות, כמו גם ירקות.
אתה יכול לקבל הרבה יותר טכני, במיוחד במונחים של צריכת הקלוריות במהלך bulking כמו גם שלבי חיתוך. עם זאת, על מנת להבטיח לכם לאכול בריא כמו גם שמירה על עצמך hydrated היא מיקום יוצא דופן כדי להתחיל.
השתמש אידיאלי שק חבטות

רוב העצות שהזכרנו לעיל יכול לחול על כמעט כל סוג של סוג של אימון, אז הנה אחד מסוים כדי להכות שק חבטות: לוודא שיש לך את אחד אידיאלי.
הם לא עושים את כל התיקים חבטות אותו, אז אתה צריך לגלות אחד המתאים ביותר עבור הצרכים שלך אם אתה מנסה לפתח שרירים. לדוגמה, שקית מהירות היא הרבה יותר קומפקטית כמו גם קלה משקל, שהוא מושלם עבור שיפור המהירות שלך.
כבד שקיות המתאימות ביותר אם אתה עובד על הקמת כוח. אם אתה בונה שריר, שקיות חבטות כבדות עשוי להיות מושלמות מאז הפעלה הרבה יותר אמצעי כוח שיפור ההגדרה של השריר שלך.
עם זאת, לוודא שזה לא כמו גם כבד או גם קל בעת בחירה אחד הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.
היתרונות של אימונים שק חבטות
אז, מלבד “אין חבטות שקית לפתח שרירים,” המון דאגה אחת יותר אנשים הוא מה הם היתרונות? אימון צ’ק חבטות מציע שפע של יתרונות עבור אנשים, כגון שיפור התנועות הכלליות של הגוף שלך, כמו גם מהירות.
מלבד זה, זה יכול גם לשפר את הכוח שלך, סיבולת, כמו גם כוח. זה יכול גם לשפר את היציבות של הליבה שלך, איזון, כמו גם תיאום מסת שריר. אגסי שקית כמו כן משמש אימון אירובי חריג כמו גם שיטה להגביר סיבולת של השרירים שלך.
סוגי האגסים
כמו עם ציוד כושר הגופני ביותר, שקיות החבטות באות בגדלים שונים, כמו גם צורות. כל סוג מציעה הטבות שונות במקצת. עם זאת אמרה, הנה כמה מהסוגים האופייניים ביותר של שקיות חבטות זמינות.
תקן את התיק הכבד

Outslayer מלא שק חבטות אגרוף הדרכה שיטת MMA כבד Bag 100 קילו תוצרת ארה”ב (שחור) Outslayer שק חבטות עבור איגרוף כמו גם MMA.
שקית 100 קילו מומחה כבד זה נעשתה בארה”ב כמו גם מגיעה עם אחריות 10 שנים.
Outslayer שקיות כבדות ידוע ברחבי העולם באיכות גבוהה מצטיינת וכן עמידות. אם יקרה משהו השקית הכבדה שלך בתוך 10 שנים, פשוט לירות אלינו סרטון וכן נשלחנו שקית החלפה.
שקית אגרוף זה מלא רק עם בד, ללא מילוי חול הוסיף, אומר שאתה לא תחווה טביעתה עודפת כמו גם כתמים קשים / חלולים כמו עם מותגים אחרים.
שק אגרוף זהו יסוד הזהב של שקיות כבדות, פשוט לעשות קצת מחקר על שקיות Outslayer וכן תראה כי אתה משקיע את המוצר הטוב ביותר בחוץ שיימשך לך במשך שנים רבות.

בדוק את המחיר העדכני ביותר

ברוב המקרים מנוצל קיקבוקסינג, איגרוף, כמו גם אומנויות לחימה אחרות, את התיק הכבד הבסיסית היא סוג תכליתי של שק חבטות אתה יכול להשעות ביותר בכל מקום.
תיק וטוסטר כבד
מְכִירָה

FITVEN וטוסטר שק חבטות 70 “” – 205lbs עם כפפות איגרוף איגרוף כבד תיק עם כוס יניקה … 【הלם קליטת מערכת】: בולמי TPU כפול + 4 מעיינות מספקת 15-45 מעלות במהירות הריבאונד, 360 ° הלם כמו גם קליטת רעש . עצה לקבלת אימונים הרבה יותר סיבולת אינטנסיבית, פשוט לחסל באביב עבור פחות …
【Base מציצה הרצפה יציבה】: 5 מ”מ מתקדרים ABS עגול בסיס מקל רילוקיישן רול בקלות, לשלב עם 12 כוסות יניקה חזקה של מסייע לשמור על מזוודה כבדה מיקום על smoonth וכן רצפות אפילו. שוקל …
【עמיד & אמינה חומר】: מעוצבת עם בנייה רב שכבתיים, כל שכבה כבר נבחרו בקפידה: דוכן צינור נירוסטה, ידידותי לסביבה חיץ חומר, קצף EPE בצפיפות גבוהה, כמו גם 2 מ”מ …
【הגנה מקצועית】: נבנה עם קצף 10mm מתקדרים וכן טרום מעוקל עיצוב אנטומי יד, כפפות 12oz באיכות גבוהה גבוהה שלנו לספק את האבטחה הטובה ביותר עבורכם עם ספיגת זעזועים. לוודא…
【】 שים לב: הבסיס יהיה הרבה יותר יציב אם התמלאו בחול מ סתימות אחרות. בסיס כמו גם את שקית אגרוף shipped בנפרד בשל גודל גדול, אם אתה פשוט מקבל חבילה אחת, בבקשה ליצור קשר איתנו.

בדוק את המחיר העדכני ביותר

זהו כמו שק הכבד הבסיסי. עם זאת, במקום להיות מושעה באוויר, יש לו בסיס או לעמוד המייצב את התיק. זה מושלם עבור בתים שבם אין להם מקום לתלות שקית בסיסית.
הבננה הכבדה Bag

אגרוף תאילנדי כבד שק חבטות האדום (130 פאונד) – זה שק חבטות אגרוף תאילנדי קיקבוקס הוא 6ft גבוה, 130lbs. תיק כבד אגרוף תאילנדי זה מגיע מראש מלא עבור אידיאלי להנאתכם מתוך החבילה.
– עשוי ויניל חובה כבדה.
– מעוצבת עם רצועות פרמיה שנעשים מתוך החומר בדיוק כמו שק חבטות, אז אתם לא דרישה מסוג כלשהו של הרשתות.
יש משימת D-טבעות כבדות ריפוד נוסף להפסיק מרפרף של טבעות –

בדוק את המחיר העדכני ביותר

יש תיק כבד זה מראה קצת יותר רזה שק החבטות הבסיסי שלך. זה גם חלקמה עוד, אז התחתונה שלה בדרך כלל נשענת על הקרקע.
שקית כבדה

Fairtex דמעה עור MMA Muay תאילנדית חבטות שקית כבד (Unsilled) תוכנן במיוחד עבור muay תאילנדית stand-up
בניית עור פרימיום
כבדים חובה עמיד במים & לא קרע ניילון בטנה & ניילון רצועות אינטרנט
מגיע ללא מלא

בדוק את המחיר העדכני ביותר

המאופיינת בצורת הדמעה הייחודית שלה, זו הרכבת הספורטאים להגנה, כמו גם סיבולת ולא כוח.
האם ניקוב שקית לפתח שריר?
אז, האם ניקוב שקית לפתח שריר? פשוט לשים, כן, זה עושה. כמו סוגים אחרים של אימונים, אימונים ניקוב שקית יכול ללא ספק לפתח מסה שרירים מאז הם חרדה השרירים שלך.
למעשה, בכל פעם שאתה הילוך עבור אגרוף, השרירים בגוף שלך להדק, כלומר מה הוא על הפעולה.
חרדה זו מובילה דמעות מיקרו בשריר, אשר, כאשר תוקנו, תגרום חדש כמו גם שרירים גדולים יותר. אם אתה מוסיף hiit לתיק האימון שלך, אתה ללא ספק להרוויח הרבה יותר שריר המוני המסה בתוך זמן קצר. אז, אם אתה תוהה, “האם ניקוב שקית לפתח שריר,” התגובה היא כן, זה עושה.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *