טעינת פחמימות היא לא בדיחה

היי שם ושמח יום שלישי! אני מרגיש קצת יותר טוב היום, אבל עדיין יש לי כ -3 טונות של ריר כדי לשטוף את האף שלי ifyaknowwhatimean. סליחה, זה היה גס. אבל זה יותר גס בשבילי. (מָקוֹר)

90% מהזמן אני לא יכול להחליט מה לאכול לארוחת הבוקר (בעיקר בגלל שאני אוהב את כל אוכל ארוחת הבוקר). אני חושב שאני חייב פשוט להכריז ג’רזי ר.ב. לייפציג על הארוחה הזו על ארוחת הבוקר הרשמית שלי ולאכול אותה עד סוף הזמן (זה יגיע לדצמבר 12 אתה יודע).
הסרטונים הכי עכשוויים שלי

רעיון ריצה הישאר בריא במהלך התפרצות COVID19
רעיון לריצה להישאר בריא במהלך התפרצות נגיף הקורונאווי. האם אתה יכול לרוץ ולצאות החוצה במהלך השהייה בהזמנת הבית? הנה טיפ שיעזור לך להימנע מגעת הפנים שלך …

עוד סירטונים

0 שניות של 2 דקות, 25 שניות

הבא בתור
רטריבר הזהב לא ייקח את הכדורים שלו!
02:19

לחיות
00:00
08:21
02:25

רציתי טוסט PB וכריך ביצה אז הכנתי את אחד מכל אחד – סגנון פנים פתוח! הטוב ביותר משני המזונות העולמיים.

אתמול בערב ביליתי זמן איכות עם עולם הרץ החדש שלי. ככל הנראה, העמסת פחמימות אינה רק כיף – זה מדע! יש פוסט נהדר על העמסת פחמימות מספיק כדי לעזור להימנע מפגיעה בקיר.

הפוסט נקרא “מלא ‘er up” מאת דימיטי מקדואל. היה עומס פחמימות של מידע, אבל הנה כמה מהקטעים המועילים ביותר …

מכיוון שתאכל הרבה פחמימות – מלאו על סיבים נמוכים. סוג זה נוגד הרבה אמונות אוכלים בריאים, אך זרוק את גרגרי הסיבים הגבוהים מהחלון כדי להימנע מבעיות בקיבה ולהתמלא מהר מדי.

התחל לטעון פחמימות 2-3 ימים לפני המירוץ. זו לא רק ארוחת ערב אחת ג’רזי ווסטהאם יונייטד לפני המירוץ שתמלא את הטנק שלך.

אכלו את כל הפחמימות! אוקיי, לא בדיוק. עם זאת, הפוסט אמר כדי להחליף את הדיאטה שלך לפחמימות 85 עד 95%. <- הייתי המום מהמספרים האלה. מופתע, אבל מוכן אני מתבדח שאני אוהב לרוץ לטעינה של הפחמימות, אבל אני מרגיש קצת יותר טוב שיש מדע לגיטימי מאחוריו. אז אני חייב לתפוס חטיף לפני שאני פונה לעבודה. זה מדע. שאלה: מה הארוחה שלך לטעינת פחמימות או חטיף לבחירה? שלח לי את חוברת העבודה להציל שיתוף הוא אכפתיות! לַחֲלוֹק צִיוּץ פִּין לַחֲלוֹק דוֹאַר לַחֲלוֹק המשך לבחור באלה: 15 רעיונות חטיפים מהירים לפני ריצה 15 רעיונות חטיפים מהירים לפני ריצה מה לאכול לפני שאתה רץ ומתי לאכול. 15 רעיונות חטיפים מהירים לפני ריצה לרצים חדשים ואימונים לחצי מרתון מה לאכול אחרי שאתה רץ מה לאכול אחרי שאתה רץ מה לאכול לאחר ריצה כדי להתאושש מהר יותר. 15 רעיונות חטיפים לאחר ריצה. מה עלי לאכול אחרי ריצה? ורעיונות שיעזרו לך מה שאני אוכל ביום - לרצים מה שאני אוכל ביום - לרצים מה שאני אוכל בסרטון יום על ידי רץ. יומן אוכל של כל מה שאכלתי יום אחד ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב וחטיפים. ועוד כיצד לעצור גרזן שגרתי גרוע - 126 כיצד לעצור גרזן שגרתי גרוע - 126 טריק להפסיק יותר לאכול, אכילה זלילה או הרגל רע אחר. רעיון האכילה האינטואיטיבי הטוב ביותר שיעזור לך לנתק את הדיאטה א מתכון לתפוח אדמה אפוי ארוחת בוקר קל מתכון לתפוח אדמה אפוי ארוחת בוקר קל ארוחת בוקר קלה של מתכון תפוחי אדמה אפוי תפוחי אדמה הם ירק טעים, צפוף תזונתי ואופציה נהדרת לתדלק את ה- WO שלך אין טיפים להכנת ארוחות בישולאין טיפים להכנת ארוחות בישול הכנת ארוחות יכולה להיות קלה! אתה לא צריך ג’רזי גלאזגו ריינג’רס לבשל ארוחות שלמות כדי להגדיר את עצמך לבחירות בריאות. רעיונות כיצד להתכונן

⚡ מאת Shareaholic

ו

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *