ללכת לשחות יומי כמו גם 20 דברים מטורפים יכול להתרחש

שחייה כל יום
חשוב להיות פעיל, כמו גם בריא. יותר סביר, אם אתה קורא את המאמר הזה עכשיו, זה מאז הדברים האלה הם ערכים יש לך גם. יש כל כך הרבה דרכים להשיג כושר גופני אופטימלי, כמו גם בריאות. אתה יכול לאכול נכון, אתה יכול להיפטר זמן מסך, כמו גם אתה יכול לעבוד. כמו גם גם בתוך אפשרויות אלה, יש אפשרויות אחרות להיות. עם עבודה החוצה, אתה יכול לבחור אופניים, טיול, לרוץ, לטפס, או לשחות. אם אתה מעוניין לשחות או לשלב שחייה לתוך שגרת היומיום שלך, אז זה המאמר בשבילך.
רוב הספורטאים, כמו גם אוהבי כושר גופני כאחד מבינים את נפלאות השחייה. זה השפעה נמוכה, יש בריאות מדהימה ובריאות, כמו גם יתרונות הבריאות, כמו גם הוא כולל אנשים מכל הגילאים, כמו גם גדלים. מאז זה, יותר, כמו גם אנשים יותר משלבים אותו למשטר האימון שלהם. אבל, מה קורה אם אתה רוצה ללכת אחרי שחייה יותר נמרץ? מה קורה אם אתה מקדיש את הזמן שלך, כמו גם יכולות כושר גופני לשחות כל יום?
תוכן מסתתר
שחייה כל יום
שחייה יומי ברנס קלוריות
לחץ דם נמוך יותר משחייה כל יום
שחייה יומי יכול להפחית את הלחץ
משופרת המוני שרירים מן השחייה כל יום
שחייה מדי יום באנשי קשר יכולים לגרום לזיהום עיניים
בריאות הנפש והבריאות יכול לשפר משחייה כל יום
נזק לשחייה מדי יום בחוץ
שחייה יומי מסייע לשלוט בסוכר בדם
שחייה יומי יכול לגרום לפריחה העור
עיניים אדומות יכולות לקרות משחייה כל יום
שחייה יומי יסייע לך לישון טוב יותר
אתה יכול לקבל את האוזן של השחיין משחייה כל יום
העור על הכתף שלך יכול להתרגז
שחייה יומי הוא נהדר עבור המפרקים שלך
שחייה יומי יכול לגרום עור יבש
ייתכן שתיתקל בסוגיות פחות
נשימה תהיה חזקה יותר משחייה כל יום
נזק לשיער יכול לקרות כימיקלים
קצב הלב התחתון של שחייה כל יום
שחייה יומי יכול לעזור לך באינטרנט יותר

כמובן, יהיו כמה דברים נפלאים שיבוא מזה! שחייה מדי יום אומר שאתה מקבל כמה אירובי באיכות גבוהה מבלי להקריב את המפרקים שלך, כמו גם ברכיים. עושה כל סוג של פעילות גופנית כל יום חייב להביא כמה יתרונות מדהימים. עם זאת, יש כמה דברים לא כל כך נפלאים שעלולים לצאת לשחות כל יום.
אם אתה שוקל קושי כושר גופני שבו אתה עושה אימון לשחות ברציפות במשך 30 ימים או יותר או צבר גישה חדשה לגישה אל הבריכה, כמו גם אתה מתרגש לצאת לשם, חשוב להבין מה עלול להתרחש כתוצאה מכך, הן נהדרות כמו גם רע! אז, בואו לבדוק 20 דברים שיכולים להתרחש אם אתה הולך לשחות כל יום …
שחייה יומי ברנס קלוריות

כפי שהזכרתי לעיל, שחייה היא סוג מפואר של אירובי. כמו גם בדיוק כמו עם צורות אחרות של cardio, אם אתה הולך לאימון כל יום, אתה הולך לשפוך הרבה קלוריות! אתה יכול לשפוך סביב 500 קלוריות שעה שחייה. עם אמון אינטנסיבי באמת, אתה יכול אפילו לקבל את קלוריות לשפוך עד 750 קלוריות בשעה אחת.
אז, בואו המדינה שאתה בוחר ללכת לשחות במשך 30 דקות בכל יום במשך חודש. אם זה היה המקרה, היית לשפוך סביב 7,500 קלוריות בשחייה לבד! אבל, בואו המדינה שאתה בוחר להכפיל אותו, כמו גם לשחות במשך שעה ביום. לאחר מכן, אתה תהיה צריבת 15,000 קלוריות בחודש אחד בלבד. זוהי הרבה קלוריות, כמו גם הרבה שחייה!
לחץ דם נמוך יותר משחייה כל יום

לאחר לחץ דם בריא יש צורך לבריאות גדולה. בלי זה, הגוף שלך לא יקבל את החומרים המזינים המתאימים, כמו גם חמצן זה צריך. למרבה הצער, כמעט מחצית מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת מלחץ דם גבוה, או יתר לחץ דם.
כי אתה נעים כמו להיות פעיל עם שחייה, הם גילו סוג זה של פעילות גופנית כדי להוריד את לחץ הדם. באופן ספציפי יותר, שחייה יומי כבר נראה להוריד את לחץ הדם במבוגרים עם יתר לחץ דם. אז, אם אתה שוקל לשחות כל יום לבריאות שלך ובריאות שלך, כמו גם להוריד את לחץ הדם הגבוה שלך, זה יהיה רעיון מעולה!
שחייה יומי יכול להפחית את הלחץ

בעולם כיום, כולנו עוסקים ברמות שונות של מתח. מהעבודה לגידול ילדים לאחריות, כמו גם את הדברים הבלתי צפויים שהחיים יכולים לזרוק את דרכנו, רוב האנשים מתמודדים עם הצעה מצוינת של מתח באופן קבוע. זה כמעט בלתי אפשרי להימנע.
עם שחייה, יש רק משהו על להיות במים. אתה עושה משהו בעצמך. זה דורש מידה רבה של מיקוד, כמו גם מקום קטן עבור הסחות דעת מן הסביבה שלך. כאשר אתה במים, אתה חייב להיות בהווה. ו, זוהי אחת הסיבות רבות כי שחייה כל יום יכול להפחית את הלחץ שלך.
לא רק שזה גורם לך להרגיש פחות לחוץ, הם גילו כי שחייה, יחד עם צורות אחרות של cardio, באמת יכול rעד שחרור הורמוני הלחץ שלנו! יש לנו הרבה דברים בחיינו להגביר את הורמוני הלחץ שלנו, אז למה לא לקחת פעילות להילחם בו? ואם אתה עושה את זה כל יום, אני יכול רק לדמיין את המשקל שאתה עשוי להסיר!
משופרת המוני שרירים מן השחייה כל יום

שחייה כל יום ישפר הן את הנפש שלנו, כמו גם את הבריאות הגופנית שלנו ואת בריאות כפי שכבר למדנו. זה שורף הרבה קלוריות כמו סוג ניכר של cardio, אבל זה ייחודי במובן זה יכול לשפר את הטון מסת השריר גם כן.
האם הבנת שחייה יכולה לעבוד עד 50 שרירים בכל פעם? זה מדהים! זה מדהים במיוחד כאשר אתה חושב על בדיוק כמה זה נהדר על המפרקים שלך.
לא רק המפרקים שלך להיות אסיר תודה לך לשחות מדי יום כחלק שגרות הכושר הגופני שלך, אבל השרירים שלך יגידו לך גם כן. רק לדמיין בדיוק איך שרירים שלך יהיה אם אתה הקדיש את עצמך לשחות כל יום!
שחייה מדי יום באנשי קשר יכולים לגרום לזיהום עיניים

אם אתה אחד 45 מיליון המבוגרים בעולם אשר לובשת אנשי קשר, זה עלול בהחלט להשפיע עליך. האם הבנת שאם אתה לובש אנשי קשר בעת שחייה, אתה לא רק להגדיל את הסיכויים שלך לגירוי העין, אבל אתה גם להגדיל את הסיכויים שלך להקים זיהום עיניים או אפילו כיב הקרנית?
להחליט ללכת לשחות מדי יום עם אנשי קשר יכול לשים אותך אפילו יותר סכנה של אלה סיבוכים רציניים למדי. אם אתה ליצור קשר עם לובש, הקפד להגן על העיניים שלך עם משקפי מגן, כמו גם לחפש הדרכה בדיוק איך למנוע את עצמך מהקמת סיבוכים אלה.
בריאות הנפש והבריאות יכול לשפר משחייה כל יום

אמנם רק למדנו כי שחייה יכול להפחית את שחרורו של הורמון הלחץ שלנו, זה יכול גם לסייע בהפקת הורמונים אחרים מרגישים טובים. Cardio, כגון שחייה, משחרר אנדורפינים. אנדורפינים לשמש משככי כאבים טבעיים של הגוף שלנו, כמו גם לשמש שיטה אחת נוספת כדי להילחם בלחץ, חרדה, כמו גם דיכאון.
אם אתה צמצום כמות הורמוני הלחץ, אתה משחרר כל יום, כמו גם שחרור אנדורפינים, אז תראה שיפורים בבריאות הנפש שלך! רוב האנשים מאמינים שחייה מדי יום יביאו בריאות גופנית מעולה יתרונות בריאות, אבל חשוב להאמין על בריאות הנפש, מדי!
כמו שאמרתי לעיל, לוקח כמות ייעודית של זמן מתוך חיי היומיום שלך, כמו גם עושה משהו כמו שחייה יכול לגמרי לשנות את Outlook שלך, כמו גם את מצב הרוח שלך. זה בהחלט משהו לשקול.
נזק לשחייה מדי יום בחוץ

עד כה, הזכרתי כמה דברים מושכים באמת שיכולים להתרחש אם אתה הולך לשחות כל יום. עם זאת, כמו שאמרתי קודם, ישנם כמה דברים פחות מתאים שיכולים להתרחש גם כן. עבור הדבר הראשון שלנו מאוד שלילי לשקול, זה באמת תלוי איפה אתה שוחה.
אם אתה שוחה בשכונה האזורית שלך או בבריכה המקורה של חדר הכושר, זה לא כל כך הרבה דאגה. אבל, אם מקום השחייה שלך בחוץ, תוכלו לסכן את נזקי השמש. בעיקרו של דבר, יותר זמן בילה בחוץ בשמש, כך הסכנה שלך גבוה יותר של נזקי השמש, סרטן העור, כמו גם יותר. עם זאת, האגודה האמריקנית לסרטן ממליץ אתה יכול למזער סיכונים אלה על ידי החלת קרם הגנה רחב ספקטרום עם מינימום של SPF 30 כל שעתיים אתה בחוץ בשמש. אמנם זה לא לגמרי להיפטר לך סיכונים נזקי השמש, זה יכול לעזור אם תבחר לשחות מדי יום בחוץ.
שחייה יומי מסייע לשלוט בסוכר בדם

סוכר בדם הוא אלמנט אחד חשוב יותר של הבריאות שלך. בעיקרו של דבר, רמת הסוכר בדם היא כמות הסוכר שהתגלתה בדם שלך. רוב האנשים הבריאים יכולים לשמר את רמתם במגוון טיפוסי בלי שהוא הולך גם גבוה או נמוך, שניהם יכולים להיות מסוכנים.
על פי בריאות ובריאות לעכל, שחייה באמת יכול להיות כזה השפעה ניכרת על הסוכר בדם שלך כי זה יכול לשלוט בו ימים לאחר האימון שלך. עם כל כך הרבה שרירים להיות מנוצל עבור הפגישה לשחייה שלך, הם להיות מנוצל בשיטה המאפשרת להם לקחת סוכר מהר יותר, כמו גם ביעילות מן הדם שלך. זה מצוין עבור כל אחד במונחים של בריאות, עם זאת חדשות נפלאות במיוחד עבור אלה שהם סוכרת או prediabetic, כמו גם נאבקים עם הסוכר בדם שלהם התייצב.
אפשר רק לדמיין אם אתה משולב לשחות לתוך השגרה היומיומית שלך, שיפורים ניכרים כי יהיה להתרחש!
שחייה יומי יכול לגרום לפריחה העור

רוב הבריכות לנצל כלור לניקוי כמו גם תברואה של המים. אמנם זה שומר לנו סיכון ללא גידול חיידקים במים, כמו גם חשיפה רבה כימיים זה יכול לגרום קצת אי נוחות, כמו גם פריחות.
אמנם לא כל האנשים חווים פריחות כלור, זה בהחלט משהו להסתכל החוצה, כמו גם להיות מודעים אם אתה מתכנן לשחות כל יום. זה יכול להיות לא נוח, טופסing בליטות וכן ופריחה אדומה גירוד וכן יכול להתנפח.
עיניים אדומות יכולות לקרות משחייה כל יום

בדומה פריחה כלור, העיניים שלך יכול בסופו של דבר גם ומתעצבנת מהכלור בבריכה. חשיפה שיש לך יותר לכימיקלים, כך גדלנו סיכוי תוכל להקים עיניים אדומות מן הגירוי.
אנשים נוטים יותר עיניהם התחילו להתחמם יותר מאחרים, אולם אנו ממליצים שאם אתה שוחה הרבה כדי משקפים ללבוש בתוך המים כדי לסייע למנוע הקמת עיניים אדומות. אז, זה לא יכול להיות דבר מתאים לקרות, אולם לפחות אתה יכול למנוע או להפחית את זה!
שחייה יומי יסייע לך לישון טוב יותר

זה נראה לכם הגיוני לגמרי כי שחייה יומית תסייע לכם לישון טוב יותר. תוך כדי שחייה, הגוף שלך הוא לשחרר פחות הורמוני הלחץ בזמן גם שחרור אנדורפינים. אתה מרגיש אתה יותר בריא, וגם אתם עושים אימון גוף מלא יומי. מאז אותה, אתה תרגיש יותר מרוצה כמו גם עייף בערבים, מוביל אתכם לשנת לילה טוב הרבה!
אז, אם אתה מישהו נאבק עם להירדם (או להישאר ישן) בעבר, עושים אירובי כמו לשחות פלאות עבודה יכול! זה בהחלט יהיה שווה לנסות.
אתה יכול לקבל את האוזן של השחיין משחייה כל יום

זה בהחלט לא מתאים ביותר של סיטואציות יומיומיות שחייה, אולם זה צריך להיחשב כמו גם מוכן. כמו עם דברים מסוכנים בפוטנציה אחרות שיכולות לקרות משחייה בכל יום, יותר שוחים שאתה עושה, כך סביר יותר שאתם שזה יקרה. הנה, אם אתה שוחה כל יום, אתה מגדיל את הסיכויים שלך להקים דלקת אזניים. דלקת האוזניים היא דלקת באוזן חיצונית המתרחשת כאשר מים הופכים לכוד בתוך תעלת האוזן שלך. משם, חיידקי מפתחת וכן אם אינו מטופל, זה יכול באמת לגרום כמה בעיות.
זכור זאת אם אתה רוצה להקדיש פרק זמן מסוים כלפי שחייה יומית. אם אתה מבחין כל סוג של של סימנים או תסמינים, להיות בטוח לקבל את זה מטופלת במהירות עם טיפות אוזניים לפני התנאי מחמיר!
העור על הכתף שלך יכול להתרגז
כאן יש לנו דבר ייחודי למדי שעשויה לבוא שחייה! דברנו על כול פריחות כלור, אולם יש גירוי שונה שעשויים להקים במיוחד על כתף שלך אחרי השחייה.
אמנם זה יותר אופייני בקרב גברים, של כתף שחיין המקום שבו הכתף שלך מפתחת פריחה מן הזיפים על הסנטר שלך צחצוח הכתף שלך בכל פעם שאתה מפעיל את הראש למעלה לנשום בזמן השחייה. למרות ספציפי מוזר, זה בהחלט משהו שקורה כמו גם מופיע בדרך כלל 15-30 דקות לאחר שחייה.
זה אולי לא נוגע לכול אדם, אולם אם אתה בחור או שיש לך כמה שערות על פנים, רק להיות מוכנים. אולי לוודא שאתה מגולח למשעי לפני שפגע הבריכה?
שחייה יומי הוא נהדר עבור המפרקים שלך

הזכרתי את זה בעבר, אבל זה פשוט כמו גם גדול לא לשים אותו כאחד 20 הדברים שלנו שיכול לקרות! פשוט לשים, במים, אנו מעריכים פחות. האם אי פעם שנערך מישהו בבריכה להאמין בדיוק איך האור הם? ובכן, זה מדע, באמת!
אבל, אנחנו לא כאן כדי לדבר על כל הפרטים של המדע. אנחנו כאן כדי לדון מדוע זה דבר כזה מפואר! מכיוון שהגוף שלנו פחות מעמסה על אותנו בתוך המים, זה תרגיל כי הוא עדין משמעותי על המפרקים שלנו.
מכיוון שחיה כל כך פשוט על המפרקים שלך, זה סוג של תרגיל כוללני מאוד כי הוא יותר מהר נגישים לאנשים בכל הגילאים, כמו גם היכולות. מנער ועד זקן, אתה עדיין תוכל לקבל קצב הלב מבלי לגרום ללחץ מיותר על עניים או נדנוד מפרקים אתה כבר להתמודדות עם. אתה פשוט יכול להיכנס לבריכה, כמו גם לקצור את הפירות בלי כל העלויות.
שחייה יומי יכול לגרום עור יבש
אולי אתה לא תקבל פריחת כלור משחייה יומית אם תהיה לכם מזל, אבל אתה עדיין הולך להיות רגיש מאוד לקבלת עור יבש. מהכלור פשוט נחשפים זמן ממושך בתוך המים כל יום, יש אפשרות גדולה למדי כי העור שלך עלול לסבול.
יש, עם זאת, דרכים שבהן אתה יכול לנסות למנוע זאת. אנו ממליצים לך להתקלח מעל בכל פעם שאתה מקבל מתוך המאגר, כמו גם אז להתנגב כראוי. אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג עור יבש מהמאגר פשוט יוצא כמו גם ייבוש באוויר. כמובן, שיטה אחת יותר כדי להילחם בבעיה פוטנציאלי זה משחייה בכל יום היא להחיל קרם לאחר כל טבילה! למרות שזה עלול להיות בעיה אתה בפנים, לפחות יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע את זה!
ייתכן שתיתקל בסוגיות פחות

נפוץ יותר מאשר לא, פועל כמו גם רכיבה על אופניים ואפילו יכול לגרום הצעה מעולה של עומס על הגב שלך. מ ורכיבה, כמו גם נשען על הכידון בכל מוזר

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *