עורך הדין לספורט מט ג’ספ יוצר משרד חדש – Game Legal

אוסטרלי ספורט, ג’רזי צ’לסי בידור ועורך דין Esports Mat Jessep הקים משרד חדש, משחק משפטי, המציע ייעוץ משפטי של חברות ומסחר, יחד עם אחות עסקית, ייעוץ משחקים, מעבר לייעוץ משפטי להעברת שירותי ייעוץ מסחרי וממשל תאגידי.

מינוף קריירה בשיווק המותג לפני שהפך לעורך דין וניסיון של יותר מעשר שנים כעורך דין, כמו גם ניסיון אקדמי כמשפט ספורט ומרצה עסקי בבית הספר למשפטים באוניברסיטת מלבורן, המכללה לספורט ופעילות גופנית באוניברסיטת ויקטוריה באוניברסיטת מלבורן, אוניברסיטת ויקטוריה, אוניברסיטת ויקטוריה, אוניברסיטת ויקטוריה. מדע, ואוניברסיטת הטכנולוגיה של סידני סגל ובית ספר לעסקים, ג’ספ הקימה את המשחקים המשפטיים והמשחקים כדי ג’רזי נבחרת ארצות הברית בכדורגל לספק ייעוץ מסחרי משפטי, ממשל, ואסטרטגי ממוקד ללקוחות המעורבים בספורט, Esports ותרבות פופ – משחקים, מדיה, טכנולוגיה , אינטרנט, מותגים ו- IP, בידור, טלוויזיה, מוסיקה, סרטים, אמנות ואופנה-כמו גם לעסקים ולסטארט-אפים חדשים.

אף על פי ששני מיזמים חדשים, משחקי משפטים וייעוץ משחקים בונים את הרקורד הבינלאומי המוצק של ג’ספ ומוניטין בספורט ובידור, וממוקמים באופן ייחודי במגזרי הספורט, האספורט ותרבות הפופ כספקים נישה של שירותים, ממשל ושירותים משפטיים ו

משחק משפטי ומשחקים ייעוץ פועלים מתוך קרקע הקריקט ההיסטורית של סידני (SCG) בלב מחוז הספורט והבידור של סידני של מור פארק. בעוד שבמיוחד בסידני, ג’ספ משרתת לקוחות בכל אוסטרליה, כמו גם בצפון אמריקה, בריטניה, אירופה ואסיה.

ללקוחות מוצעים שירותים על בסיס חיוב מסורתי מבוסס זמן, אם כי עדיף עמלות קבועות ותמחור מבוסס ערך. ג’ספ מציעה גם ייעוץ לייעוץ פנים-פנים במיקור חוץ ללקוחות עם צרכים משפטיים שוטפים ללא הוצאה מתמדת של משאב מועסק במשרה מלאה.

ג’ספ אמר על ההשקה: “אני נרגש ומודה על ההזדמנות הזו להמשיך להתמקד בלקוחותיי במגזרי הספורט, הייחודיים והמהירים בקצב, ג’רזי קלוב אמריקה ותרבות פופ, והציע מיקוד גדול יותר, ניסיון במגזר העמוק , ערך אמיתי, ושירותים והטבות מסחריות נוספות.

“אחרי קריירה מוקדמת בה היו מעורבים פעולות ספורט ובידור וחסויות למותג, הקדשתי את עיקר הקריירה המשפטית שלי למגזרי הספורט והבידור, ולאחרונה לאספורט ולמשחקים.

“ככל שהמגזרים והלקוחות שלי ממשיכים לצמוח, אני מצפה לבנות את המשחקים המשפטיים והמשחקים סביב לקוחותיי כדי להציע תמיכה טובה יותר וערך גדול יותר עבורם ולבעלי העניין שלהם.”

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *