7 שיטות שאתה מחבל בהצלחה שלך – ואיך בדיוק לעצור!

כך שתממשו בעקביות, כמו גם לא תוכלו לחכות לצפות במספר הזה בסולם Fitbit Aria שלכם יורדים. אלא שזה לא זז – וזה יכול אפילו לעלות. מה קורה?

אם רק קובעת לאחרונה מטרת בריאות ובריאות או כושר גופני, עם זאת אינך רואה את התוצאות שבאמת קיווית להן, חבלה עצמית-או ליתר דיוק, מעכבת בשוגג הרגלים בריאים חדשים, על ידי ביצוע אפשרויות פחות מודעות לבריאות תחומי חיים אחרים – עשויים להאשים. כאן, מאמן כושר גופני מורשה כמו גם מדריך הכושר של Fitstar, אדריאן ריצ’רדסון, קובעים שבע שיטות שאתה עלול להיות בטעות לא על פי המטרה, כמו גם מספק טכניקות כדי להחזיר אותך למסלול.

המפלס: יש לך ציפיות לא מציאותיות

התיקון: הגדר יעדים “איטיים כמו גם יציבים”

“אנשים מקווים לעתים קרובות לראות שינויים גדולים הכי טוב – רק כדי להרגיש מיואשים כשהם לא”, ג’רזי נבחרת גרמניה בכדורגל קובע ריצ’רדסון. “הסיכויים הם שלא רכשת את המשקל הנוסף הזה בעוד 30 יום, כך שאסור גם לצפות לאבד אותו בעוד 30 יום.” הימנע מתוכנית הדיאטה האחרונה או דפוס הכושר הגופני ביותר, כמו גם התמקדו ג’רזי בורוסיה דורטמונד ביצירת אפשרויות מזון בריא וכן בחלק מהפעילות הגופנית השגרתית בחלק מהשגרה היומית שלך. “קיימות חיונית להצלחה איתנה”, קובע ריצ’רדסון. “אם אתה מנסה לעשות הרבה, בקרוב, אתה לא רק שאתה מסכן את הסכנה לפגיעה בעצמך, אולם ככל הנראה ישוף לפני שראית כל סוג של תוצאות לאורך זמן.”

המפלגה: השגרה שלך נוקשה גם כן

התיקון: לייצר (ולהיצמד!) תוכנית מתפתחת

אתה צריך להכין תוכנית כמו גם להישאר איתה כדי להגיע למטרות שלך. עם זאת תוך כדי נסיעה במורד הכביש המהיר של החיים, חכם להניח שתיתקל בבליטות מהירות כמו גם במעקפים, קובע ריצ’רדסון. התבונן בלוח הזמנים שלך, חשוב על כל ההתחייבויות שלך – עבודה, משפחה, חברתית – ואז תאמין לגבי הפעילויות שתענגו באמת לעשות. “צור תוכנית מעשית שמשאירה מקום לכל החיים, כמו גם בחר תחילה את הפירות התלויים הנמוכים”, מייעץ לריצ’רדסון. “קבע מטרה של 30 דקות של פעילות שלוש פעמים בשבוע – אופניים, הליכה, שחייה, כמו גם אימונים במשקל גוף הם כל אפשרויות נהדרות”, קובע ריצ’רדסון. “ואז, לאחר כמה שבועות עקביים של הגעה למטרה זו תוך כדי מלהטט את כל האחריות שלך, אתה יכול להתפתח עליו.” יתכן שאתה מוכן להוסיף יום רביעי לתערובת. כמו גם אחרי זה? אולי בעוד חודש אחד תרצה להגביר את האימונים שלך ל -45 דקות. בקרוב לא יהיה עצירה אותך!

המפלס: אתה הולך לבד

התיקון: קבל תמיכה כמו גם הדרכה של מקצוענים אמיתיים

אנשים רבים מאמינים שההשתתפות כמו גם להישאר בכושר יכולה להיות עבודה של אדם אחד-פשוט לאכול פחות כמו גם ללכת לחדר הכושר, נכון? מסתבר שזה לא כל כך קל – אם זה היה, כולם היו עושים את זה, כמו גם משגשגים. קיום מומחה מאחורי התוכנית שלך יכול לסייע לו להדביק. האמינו לגבי ספורטאי עילית – אפילו בראש המשחק שלהם הם תלויים במאמנים כדי להנחות את האימונים שלהם. כך שאם אתה עיקרי לגבי לראות תוצאות, גלה מדריך כושר מורשה שיכול לסייע לך לעצב שגרה, או אינדיקציה לתוכנית המספקת אימוני וידאו מותאמים אישית, כמו מאמן אישי של Fitstar, כדי לסייע לך להגיע ליעדים שלך מהר יותר.

המפלס: אתה עושה גם קצבאות רבות

התיקון: היה חכם לגבי פינוקים

אנשים רבים מבצעים את השגיאה של אמונה פעילות גופנית מבטלת את הרגלי האכילה הלא בריאים. מה הצד של צ’יפס כשאתה מתכנן לבחור בריצה אחר כך? עם זאת, לא בדיוק זה עובד, קובע ריצ’רדסון. “לרוע המזל כמות התרגיל הדרושה כדי להתמודד עם אפשרויות רעות היא אסטרונומית!” אין בדיחה – לוקח בערך 270 בורפס כדי לנגב את צפחה הקלוריות מסיר לאחר שזאף על חתיכת פיצה פלפלוני! זה לא מרמז שאתה לא יכול לאכול את המזונות שאתה אוהב או לזרוק מדי פעם. “פינוק הוא פינוק מכיוון שאתה מתענג על זה בכל זמן מה, לא באופן קבוע”, קובע ריצ’רדסון. “יצירת קצבאות רבות מגדירה אותך לתכנית כושר פיזית נכשלה.” מנע את ההחמרה הזו כמו גם תסכול (שלא לדבר על תחושת איטית גם לאלילה לאחר ארוחות עשירות, או לא ישן טוב מאז גם הרבה קינוח!), על ידי מודע למתי כמו בדיוק כמה תדירות אתה מתפנק.

המפלס: אתה תלוי עם חברים מפנקים

התיקון: ליישר את המעודדות שלך

עיין במערכת התמיכה שלך. “מי שומר אותך באחריות? מי מספק לך עידוד? ” שואל את ריצ’רדסון. חלק מהחברים כמו גם בני משק הבית עשויים להניע אותך מהמסלול, במכוון או בטעות, כמו גם חיוני להבין למי אתה יכול ללכת כשאתה דואג דחיפה. הקדישו הרבה יותר זמן עם האנשים בחייכם שמחוא כפיים לכם, הצטרפו אליכם לריצות, כמו גם לשתף אתכם במתכונים הבריאים המועדפים עליהם. החבר ההוא שתספק אי פעם למזנונים של כל מה שאתה אוכל כמו גם לחגיגות רכילות? אם היאזה לא חושב על טיולים בריאים ופעילים הרבה יותר, הגיע הזמן להתחיל לסחוט אותה מהלוח החברתי שלך.

המפלס: אתה צוחק – ואפילו לא מבין את זה

התיקון: לחות את השיטה שלך לבריאות טובה בהרבה

אתה מבין שמי שתייה נהדרים עבורך – אין דחיית הידרציה מתאימה יכולה לסייע לדלק את בריאותך ובריאותך כמו גם בכושר. עם זאת לגימה מספיק – ואפילו הבנה בדיוק כמה לשתות מלכתחילה – יכולה להיות מאבק אמיתי. “חמור מכך, יש אנשים שלא מצליחים לזכור לקחת נוזלים נוספים כדי לפצות על הזיעה שהם מפסידים במהלך האימונים”, קובע ריצ’רדסון. “שתיית מים מספיקים לפני, במהלך, כמו גם לאחר אימון, היא מכריעה”, הוא אומר, “ונשארת לחות לאורך כל היום יכולה לסייע לדלעת של תשוקות מזון ספונטניות.” כדי להישאר על המסלול, אתה יכול להגדיר יעד הידרציה כמו גם לרשום את המים שלך באפליקציית Fitbit שלך.

המפלס: אתה מתחלף על שינה

התיקון: הישאר עם שינה שגרתית

שינה איכותית חיונית לבריאותך ולבריאותך הכללית כמו גם לרווחה, כמו גם היא הופכת לחיונית הרבה יותר כשאתה מציב יעד לירידה במשקל או רוצה למסמר יעד כושר גופני. זו הסיבה שריצ’רדסון מעודד את לקוחותיו לשמור על שעת שינה עקבית, כמו גם מסכים מכוח-מטה שעה לפני השינה. “זה מושג נהדר להגביל פעילויות שאינן שינה, כמו Trolling Network Social, כמו גם להתנשא בטלוויזיה, כשאתה מתחבר למשך הלילה”, קובע ריצ’רדסון. “חשוב על המיטה שלך כמיקום שאתה בוחר במנוחה כמו גם להתאוששות”, ג’רזי גלאזגו ריינג’רס הוא אומר, “כך שתוכל לקום רענן כמו גם מוכן להתמודד עם היום למחרת, כמו גם לאימון הבא.”

שתו כאן קצת הרבה יותר מים, נשענים על כמה חברים שם; וודא שאתה מקבל שינה מספקת, כמו גם להאמין בבורפות לפני שאתה מוריד ללא מחשבה במסיבת הפיצה ההיא. יש מקום לשיפור בכל שגרה. רק זכור: אתה עבודה שמתבצעת, כמו גם בגלל שאתה בונה את אורח החיים הבריא החדש הזה, אתה יכול ליצור אותה תוך כדי!

מידע זה מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

קייט הולט

קייט הולט היא הסופרת החומרית של Fitstar מאת Fitbit. היא דרך חיים כמו גם סופרת מוצרים, חובב רשת חברתית, ואחרי כוס קפה – מספר סיפורים מהיר. מקומי לשעבר של איטליה, היא החלה את המקצוע ההלחנה שלה בהשוואה לתסריטים של משחקי וידאו מאנגלית לאיטלקית, כמו גם יש מציגים אפליקציות שונות כמו גם מספר הודעות בבלוג בתיק שלה. היא ניהלה את המרתון הראשון שלה בשנת 2009, אולם בימים אלה תגלו אותה מתרוצצת כמו גם את דיונות החול עם בניה הצעירים בסן פרנסיסקו.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *