5 טריקים לתקשורת טובה יותר עם עמיתייך

משרד הוא בועה זעירה של אישים ורעיונות מעורבבים, עובדים יחד למטרה משותפת. הבעיה היחידה? לכל אחד יש מערך רעיונות שונה ודרך אחרת לתקשר אותם. יש לך פרגמטיסט שקט ומפלס ראשי שאוהב נקודות קליעה והוראות ברורות שמנסה לעלות לאותו עמוד עם חולם יוצא שמעולם לא מתעסק בפרטי הנטי-גרגרים.

מחסומי תקשורת הם כמה מהמקורות המשמעותיים ביותר לסכסוך במקום העבודה, לדברי קלייר סטייכן, מאמנת מנהלים ומנהלת מקצוע מבוססת ניו יורק, המלמדת נוכחות מנהלתית, פיתוח מנהיגות ותקשורת ארגונית. “מערכות יחסים קשות בעבודה הן אחד המרכיבים הרבים המובילים ללחץ, ואנשים לא מבינים שהם יכולים להפחית את המתח הלא בריא הזה על ידי למידה להתמודד עם סגנונות התנהגות שונים”, היא מסבירה.

מכה בקיר עם עמיתים לעבודה שלך? להלן הבעיות הבסיסיות שעליהן מתמודדות, כמו גם איך אתה יכול לראות עין בעין כאשר הסגנונות שלך מרגישים עולמות זה מזה.

בוס הוא מאוד קולני כשהוא לא מרוצה, עמית הוא רק קול במשבר הגדול

הבעיה: לכולנו היה בוס שמתפוצץ כשפרויקט מפוצץ מהמסלול. לדברי סטייכן, מופנם דובר רך עלול להתפוגג כשהיא צועקת או עושה מהומה. “כמופנם, אותו אדם היה מבטא רק כל כך הרבה כעס כשזה חירום אמיתי”, היא מסבירה. “כתוצאה מכך, התפרצויות זעם של בוס משאירות אותה מתרוקנת לחלוטין.”

התיקון: אם אתה לוקח זרמים רגשיים באופן אישי, חיוני להבין שאחרים עשויים שלא – ואתה לא צריך “לרדת בדרך” של כעס או תסכול בעצמך אם הם מוצצים את החיים ממך. “הכיר בתסכול של הבוס מבלי לרכוש את התרחישים הגרועים ביותר”, אומר שטייכן. “משם אתה יכול להתמודד הרבה יותר ג’רזי נבחרת דנמרק בכדורגל באופן רציונלי עם הנושא העומד לרשותו ולדלג על התשישות הרגשית.” היא תירגע ברגע שהיא פתחי אוורור, אז קח צעד אחורה ותן לה לפני שתצללה לפתרון בעיות.

עמית אחד לוקח פיקוד, השני תלוי בחזרה

הבעיה: סטייכן אומר שלכל משרד יש את הגבר או האישה האסרטיבית, המטענת שלו, ג’רזי נבחרת סנגל בכדורגל אשר יפקדו על פרויקט-ואולי לדלג על כמה מהקולות הקטנים יותר. “האדם הזה מאוד אסרטיבי וישיר,” היא מסבירה. “הם יגידו, ‘האם כולם מסכימים עם זה?’ אז אנחנו טובים? ‘” לדברי סטייכן, מופנם מהורהר עשוי להרגיש בלחץ להסכים על המקום, להטיל ספק בכיוון בהמשך, ולהתחיל לקחת את הפרויקט באחר כיוון – מכה לתסכול של המנהיג האסרטיבי שחשב שהכל מרובע.

התיקון: אם הוראות הפרויקטים שלך ממשיכות להיזרק מהמסלול, נסה לחשוב כיצד אנשים אחרים בצוות שלך עשויים לרצות לצרוך אסטרטגיה. “האדם ביישן צריך להבין שההתמודדות נגד עמית עשויה להטריד אותם, אבל זה לא יפריע לאדם האסרטיבי הרבה יותר”, אומר סטרייכן. “הם לא צריכים לפחד לדבר. האדם האסרטיבי צריך להאט בפגישות, ולא לדאוג פחות למועד האחרון. נניח שאנשים שקטים בצוות שלך יש מה לומר, תן להם זמן לדבר – ולא לקצץ את הרעיונות שלהם. ” להיות מכובד ובונה; הימנע ממילים חמורות.

עמית אחד שואל שאלות, השני מאגר את המידע עד הסופי

הבעיה: חלק מהקולגות או מנהיגי הצוות כמו עדכונים ממשתפי הפעולה שלהם כדי לדעת שהפרויקט עובר כמות שהוא צריך להיות. אבל סטייכן אומר שתמיד יש שם סוגים אקדמיים שקטים, נלכדים (ויסודיים מאוד), שמאגירים מידע עד שהם מגיעים עם מסקנות נחרצות – ולעתים קרובות שוכחות לספר לאחרים מה קורה, למורת רוחם של חבריהם לקבוצה.

התיקון: אם אתה יכול להגיד שאתה מטפל בעמית מהוסס, היה ברור שהם מחפשים עדכון או דוח התקדמות, לא משהו שנקבע באבן. שטייכן אומר שאם אתה הטיפוס הזהיר, אל תפחד מדי לטעות. “אם אתה הרבה יותר נוח, מסגר את התגובה כמו ‘זה עשוי להשתנות, אבל סביר להניח שממליץ על X'”, היא אומרת. “פשוט תן הערכה והיה ברור שזו אומדן.”

בוס נוגע לפגישות לסיעור מוחות, חלק מהקולגות מגיעים למסקנות

הבעיה: לפגישות יש טונות של פונקציות. כמה משתפי פעולה חברתיים (במיוחד בוסים) עשויים להופיע “לחשוב בקול רם” וסיעור מוחות, ואילו עובדים יעילים ועצמאיים פשוט רוצים הוראות וכיוון ברור, אומר שטייכן. “הכרתי כמה בוסים שלא היו מתכוננים לפגישות ספציפיות, כך שהם יכולים לדבר על רעיונות, שיכולים להיות קשים לאנשים שמתכוננים לפגישות ובוחרים לסיים את הדברים שם”, היא מסבירה. “נראה שהסוג ‘Think Out Loud’ משנה את דעתו ללא הרף.”

התיקון: אם אתה אדם נקודה שאוהב לרשום תשובות בפוסט פוגש של סמן קבוע, התחל לרשום את הדברים בעט. “אל תתחרפן אם הבוס שלך ישנה את דעתו,” אומר שטייכן, ודן בכך שה- TY המופנםPES צריך לבקש הבהרה בסוף הפגישה על מסקנות סופיות. בוסים? “קח רגע לחשוב על המטרה העליונה שלך לפגישה, ומה שצריך להשיג”, מסביר שטייכן. ככה תוכלו לרדת 12 שבילים שונים אם תרצו, אך עדיין להגיע ליעד למי שרוצה לצאת מחדר הישיבות במטרה לעבודת העתיד שלהם.

עמית אחד מדבר על החזון, אחר מדבר על התהליך

הבעיה: חלק מחברי הצוות אוהבים לדבר על יעדים סוף, ואילו אחרים עובדים בצורה הטובה ביותר בשכבות הוצאה להורג. “איש השראה ‘רעיונות’ יכול לעבור מאפס ל -60 על החזון שלהם במהירות, אבל לא מבין מדוע המתכנן ‘אנשים פרטים’ לא יכולים להגיע לשם”, אומר סטייכן. זה משאיר את אנשי החזון שוכחים צעדים חיוניים, ועמיתיהם הקפדניים התערבבו בכיוון.

התיקון: סטייכן נזכר באימון צוות באמצעות מחסום תקשורת זה. “התמודדנו עם פירוק הראייה למטרות ביניים ולקבל רכישה מעמיתים בתהליך,” היא אומרת. “זה עזר לכולם להרגיש הרבה יותר בעלות בחלקם של החזון ולהבין יעדים כך שהם לא הרגישו שהם מאכזבים את הבוס שלהם.” אם אנשי חזון יכולים להעריך את מה שמביאים דבורי העובדים המכוונים לפרטים לשולחן ולדון בתפקידים ובמיני-גידולים בדרך, הפרויקט כולו יפיק תועלת.

מה סגנון התקשורת שלך? חושבים שתוכלו להשתמש גם בהצעות אלה מחוץ לעבודה? הצטרף לשיחה למטה!

מידע זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו מיועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני שינוי הדיאטה שלך, ג’רזי טיגרס שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר חדשה.

ג’נה ליבנה

ג’נה ליבנה היא עיתונאית בריאות וסגנון חיים. היא כתבה עבור חנויות אינטרנט והדפס כמו קוסמופוליטן, O, פסיכולוגיה כיום, עצמי, בריאות נשים ובריאות גברים, בין היתר. היא בעלת טור מערכות יחסים של יאהו, וסופרת פער האהבה (ינואר 2018, Grand Central Life & Style), מדריך מגובה מדע לנשים מודרניות המנווטות את נוף ההיכרויות המסובך של ימינו. אלום באוניברסיטת מישיגן, ג’נה עדיין מתגוררת באן ארבור, מישיגן.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *