איך בסופו של דבר להיות מאמן יוגה ב 5 צעדים פשוטים

וינסטון צ’רצ’יל אמר את זה הכי טוב … “אם אתה מגלה משימה שאתה אוהב, אתה לעולם לא עובד ביום בחיים שלך.” זה כל כך נכון. למרבה הצער, זו לא האמת למספר פנטסטי של אותנו. למגוון סיבות, אנשים בסופו של דבר בעבודות שהם לא נלהבים, כמו גם זה עצוב. תאמינו על כל שעות האבודה. תאמינו על כל הזמן מבוזבז. עבור מדריכי יוגה, עם זאת, זה פשוט לא כך.
לעתים קרובות יותר מאשר לא, מדריכי יוגה נכנסים לכיבוש ממיקום ההתלהבות, כמו גם אהבה לתרגול. בליבה, יוגה היא חוויה טרנספורמטיבית עבור אנשים רבים. יש לו כל כך הרבה נפשי, כמו גם יתרונות פיזיים כי אנשים רבים לא יכולים לעזור עם זאת סתיו באהבה עם זה אחרי לנסות את זה. זה באמת שינה את חיי העמים.
תוכן מסתתר
איך בסופו של דבר להיות יוגה מדריך יוגה
בחר אימון מאמן יוגה
קבל החייאה, כמו גם עזרה ראשונה מאוד מוסמך
קבל רשום
קבל ביטוח

משכורת מאמן יוגה
יוגה מאמן עבודות אולפן
צור סטודיו משלך
צור מקוון הבא
מציעים יוגה נסיגה
לספק שיעורים אישיים

ואם אתה מאמין על זה, בשלב מסוים בזמן, כל מאמן יוגה היה רק ​​אדם שהתאמן יוגה. בין אם זה היה סגנון טבטה, זרימה איטית, יוגה sup, או כל דבר בין, הם ניסו את זה, פיתחה אהבה, כמו גם עשה את המקצוע של החיים שלהם.
אם יוגה שינה באופן חיובי את החיים שלך, כמו גם אתה רוצה לגלות הרבה יותר על להיות מדריך יוגה, אתה בא למקום הטוב ביותר! אולי אתה מעוניין להיות מאמן כדי לסייע לאחרים? או אולי אתה רוצה להיות hustle בצד עושה משהו שאתה אוהב? או אולי אתה שוקל את זה כמו הקריירה במשרה מלאה שלך? לא משנה את הסיבות שלך לרצות לגלות יותר, יש לנו את כל הדרישה להבין כדי להתחיל את המסע שלך לקראת להיות מורה יוגה!
איך בסופו של דבר להיות מורה יוגה

כדי בסופו של דבר להיות מורה יוגה, יש כמה צעדים שאתה דרישה לקחת על מנת להשיג את החלום הזה. בעוד השלבים המפורטים להלן הם החישוקים הגדולים ביותר שתדרישה לקפוץ, הם לא כולם מקיפים. תחשוב על זה סקירה של הדברים החיוניים ביותר שאתה דרישה לעשות כדי בסופו של דבר להיות מדריך.
תרגול יוגה
מאז אתה בדף זה, יש לי הרגשה שאתה כבר שיטה יוגה במידה מסוימת. אם אתה מאמין לקחת את השלבים כדי להיות מורה יוגה, המיקום הטוב ביותר להתחיל הוא לנסות כל מיני יוגה שונים. נסה לזרום איטי, יוגה חמה, יוגה בסגנון טבטה, יוגה sup, כמו גם יותר. עבור אל שיעורים שונים עם מדריכים שונים. נסה קורסים מקוונים כמו גם באופן אישי. להקים תחושה של יוגה אתה אוהב לפני המעבר לשלב הבא של בחירת תוכנית אימון מאמן יוגה.
בחר אימון מאמן יוגה
ברגע שלמדת הרבה יותר על עצמך כמו יוגי, אתה מוכן לבחור את תוכנית האימונים שלך. זה חיוני כדי לבחור תוכנית הכשרה הרשומה ברית היוגה. יוגה הברית היא איגוד ללא מטרות רווח כי עובד כדי להבטיח קורסים אימון יוגה כי הם באיכות גבוהה, בטוח, כמו גם מכובד. יש לה מעל 7,000 בתי ספר יוגה רשומים במסד הנתונים שלה כדי לבחור מזה לבוא בכל מיני צורות כמו גם גדלים. תוכניות מסוימות יכול לקחת 10 שבועות בעוד אחרים יכולים לקחת 16. כמה בתי ספר הם כולם באינטרנט בעוד כמה הם לגמרי באופן אישי. יש מגוון רחב, אבל לא משנה מה אתה בוחר, לוודא שהם רואים את זה עם הברית יוגה.
אם אתה רוצה בסופו של דבר להיות מוסמך לחלוטין באינטרנט, יש הרבה עסקאות של רשימות באינטרנט כי יהיה לצלול עמוק יותר לתוך תוכניות מסוימות, כמו גם מה שהם מציעים. לדוגמה, המוח הוא המאסטר מספק רישום מקיף למדי של 10 החדש שלהם תוכניות יוגה באינטרנט, עם שיטת Vinyasa שלי להיות בראש.
אם אתה רוצה בסופו של דבר להיות מאושר באופן אישי, הברית יוגה מציעה כלי חיפוש שבו אתה יכול להיכנס למקום שבו אתה מקוון, כמו גם לגלות יוגה הסמכה בתי ספר לידך. משם, תגלו כל מיני אפשרויות גם כן. כמה בתי ספר מציעים אפשרויות היברידיות עם מודולים מקוונים. כמה בתי ספר להציע אישור במשרה חלקית שבו אתה יכול ללכת בלילות ו / או סופי שבוע, ואילו אחרים הם הרבה יותר של סגנון נסיגה שבו אתה לדפוק את כל זה בבת אחת.
קח את רוב הזמן עם צעד זה בדיוק איך בסופו של דבר להיות מורה יוגה. האם קצת בדיקת נאותות, מחקר לימוד בתי ספר פוטנציאליים, קישור עם מדריכי יוגה באזור שלך, כמו גם לדבר על מה החוויות שלהם היו, כמו גם לגלות את המוסד כי הוא הטוב ביותר עבורך. אם אתה הולך לעשות השקעה כזאת, זה חיוני כדי להודיע ​​לעצמך כמה שיותר לפני קבלת החלטה ענקית!
קבל החייאה, כמו גם עזרה ראשונה מאוד מוסמך
זה חיוני עבור כל סוג של אדם המתכנן לעבוד בעולם כושר גופני להיות מתקןy מאומן למקרי חירום. בעוד שכולם תקווה שהם לעולם לא צריכים לנצל את הכישורים האלה, זה הכרחי להכין את עצמך רק במקרה. כמו כן, זה חיוני לציין כי רוב הכושר או אולפנים צריך את זה של כל סוג של מאמן או מדריך לפני שהם יכולים לנצל את החללים שלהם.
קבל רשום
כמו שאמרתי לעיל, כאשר אתה בוחר את תוכנית האימונים שלך, זה חיוני כדי לבחור אחד שנרשם עם הברית יוגה מאז סיימת 200 + שעות של אימון, אתה צריך לבקש כמו גם להירשם איתם כדי לסיים את הסוף להיות מוסמך רשמית. נכון למיטב עכשיו, זה תשלום 50 $ תשלום כמו גם אז $ 65 תשלום שנתי כדי לשמור על הרישום שלך. אם אתה רוצה לשדרג את החברות שלך, עם זאת, ייתכן שיש כמה עמלות נוספות.
קבל ביטוח
זה יכול להיות משהו שאתה לא נחשב, אבל עם זאת שיש כיסוי ביטוחי יוגה חשוב אם אתה רוצה שיטה יוגה מקצועית. כמו בכל סוג של כושר גופני, יש סיכונים מובנים של פציעות, כמו גם דברים אחרים שהופכים אותו חיוני כדי להיות מכוסה. בדיוק כמו עם מקבל מוסמך החייאה, כמו גם עזרה ראשונה מאוד, קבלת כיסוי ביטוח הוא אחד מאותם דברים שאתה מקווה שלעולם לא צריך, אבל אתה בהחלט רוצה להיות.
על גבי זה, זה רק בסביבות 150 $ ל 400 דולר בשנה. אמנם זה יכול רעש גדול, זה באמת לא כל כך הרבה תוכנית גרנד של דברים כאשר אתה בדק למטה על כמה כסף אתה יכול לעשות עם המקצוע הזה!
ברגע שיש לך את החוויה שלך, הסמכה, ההרשמה, כמו גם ביטוח, אתה מוכן לגלות את הנישה שלך, כמו גם להתחיל בהוראה!
משכורת מאמן יוגה

עכשיו שיש לנו הרבה יותר טוב להבין בדיוק איך בסופו של דבר להיות מורה יוגה, בואו נדבר על הכיבוש עצמו. ראשית מאוד, אתה יכול לשאול אם זה כלכלית שווה את זה להמשיך. אני מתכוון, אתה חייב לשלם עבור השיעורים, רישומים, כמו גם ביטוח. זה חיוני כדי להבין בדיוק כמה כסף אתה יכול לעשות.
תאמינו או לא, הכנסה חציון למדריכי יוגה בארצות הברית היא רק מעל 60,000 $ בשנה, עם שכר לשעה הטוב ביותר תחת $ 30. זה חיוני כדי להבין כי מספר זה יכול להשתנות על בסיס מספר פנטסטי של גורמים. המיקום שלך, ניסיון, איפה כמו בדיוק כמה אתה עובד יכול להשפיע על הסכום שאתה יכול לעשות כמדריך יוגה.
כמובן, אם אתה רודף הסמכה יוגה שלך הרבה יותר של הזדמנות במשרה חלקית, אז אתה תעשה הרבה פחות מאשר אם אתה מתכנן לעשות את זה במשרה מלאה מאמץ.
יוגה מאמן משרות

דבר נוסף אשר ישפיע על השכר שלך הוא סוג של משימה שאתה הולך אחרי כאשר יש לך את ההסמכה שלך. גם בתחום “מדריך יוגה”, יש כל כך הרבה אפשרויות של בדיוק איך אתה יכול לנצל את הכישורים שלך, כמו גם מיומנות להגדיר. הנה כמה אפשרויות …
עבודה באולפן
המשימה הנראית ביותר כמאמן יוגה היא לעבוד עבור סטודיו או חדר כושר כמדריך שלהם. השכר הוא ככל הנראה יציב יותר כמו הלקוחות כבר יהיה חברים, כמו גם זה יהיה קל יותר כדי לקבל אנשים לשיעורים שלך.
צור סטודיו משלך
אם יש לך מושג עבור נישה יוגה חדשה או שאתה רק רוצה להיות הבוס שלך, אתה תמיד יכול להתחיל סטודיו משלך. זה בהחלט יהיה הרבה עבודה הרבה יותר על החזית מאשר רק לעבוד עבור סטודיו כבר הוקמה, אבל זה עשוי להציע הרבה יותר לחזור בטווח הארוך.
צור מקוון הבא
אולי אתה רוצה לנצל את ההסמכה שלך כדי לסייע לאחרים ברחבי העולם? אתה תמיד יכול תמיד להקליט את השיעורים שלך, לייצר קורס יוגה, או לנצל מדיה חברתית כדי לייצר באינטרנט הבא. מאז covid, הרבה יותר, כמו גם הרבה יותר אנשים עובדים מחוץ לבית, אז זה רק הגיוני המציע שיעורי יוגה מקוונים יהיה שיטה פנטסטית לייצר כמה רווחים כאשר אתה מקבל הבא.
מציעים יוגה נסיגה
אם אתה מקוון איפשהו רצוי או שאתה רוצה משהו קצת יותר מופרז כמו מורה יוגה, אתה תמיד יכול לפתח, לארגן, כמו גם להציע יוגה נסוג ללקוחות.
לספק שיעורים אישיים
אולי אתה רוצה לפתח ניסיון או פשוט לעבוד עם אנשים הרבה יותר על בסיס בקנה מידה קטן? ובכן, אז אתה תמיד יכול להציע שיעורים אישיים או קטנים. זוהי שיטה אחת פנטסטית אחת כדי לזכות בביטחון, כמו גם לקבל הרבה יותר ניסיון לפני רודף השיטה שלך או מנסה להשיג משימה בחדר כושר.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *