מתכון רוטב קשיו חריף

לפני מספר שבועות השתתפתי בכנס הרעיון בלוס אנג’לס. זה ועידה לאנשי מקצוע בכושר ואני השתתפתי בפגישות על תרגילים חדשים, שינוי ותזונה.

החוויה הזו הותירה אותי השראה ונרגשת לשתף עם הכיתה שאתה. אחד המפגשים היה “לשכלל תדלוק ביצועים – אימון מקדים ופוסט”. בפגישה ה- RD דיבר על הנבטת אגוזים וזרעים גולמיים. זה מקל עליהם לעכל ולהקל ג’רזי קורינתיאנס על גופך לספוג מהם את החומרים המזינים.
הסרטונים האחרונים שלי

פודקאסט מחזיר בין 6 באוגוסט
והנה סרטון חדש עם סיכום מהיר של 3 פודקאסטים שהאזנתי אליו אתמול.
פודקאסטים ג’רזי פלמיירס חזרו:

מועדון הדרמה – פרק אפריל 2018 על מוניקה לוינסקי ופרק יולי 2018 על קונאן אובראיין ודוכסית מיורק פרגי. דברים מעניינים!

הפודקאסט של Toast Toast – הפרק של היום על נושאים חמים כולל ה- E! הודעת חדשות לפיה המופע יבוטל לחלוטין (ה”טיימס “הוחלפו מעט בזמן האחרון, אבל עכשיו זה נגמר).

סקופ עסיסי עם הת’ר מקדונלד – ראיון עם קפטן סנדי מתחת לסיפון ים תיכוני

עוד סירטונים

0 שניות של 7 דקות, 26 שניות

הבא בתור
אתלטה ריצה סקירה קצרה. Mp4
08:21

לחיות
00:00
08:21
07:26

למידע נוסף על השריית אגוזים בדוק את הפוסט של הגורמה המזינה עליו.

מכיוון שיש לי דלקת לב זעירה אני אוהבת רק 16 דברים בעולם הזה וסריראצ’ה וקשיו הם שניים מהדברים האלה. לכן, בזמן שה- RD דיבר על רוטב קשיו שמנת כקינוח חלםתי את זה …

מתכון לרוטב קשיו חריף

זה סופר קל, בריא ותרגיש כל היפי מכיוון שהוא גולמי ונטול גלוטן. אז תעשה את זה ותחיה עד שאתה 126 ואז כשכל החברים שלך שלא אוכלים גלוטן חופשי מתים מתים אתה יכול להיות זחוח אבל זה לא יפגע באף אחד כי הם בשמיים.

רכיבים:

1 כוס קשיו גולמי

מלח פלפל

שום טחון (השתמשתי 3/4 TB.)

1-2 TB. סריראצ’ה

מים

משרים את האגוזים שלך לילה במים מספיק כדי לכסות אותם ונקף מלח. אל תסתכל הרבה יותר מאשר בן לילה מכיוון שקשיו נוטים להיות מוזרים.

מסננים/זרוקו את המים השרים ומניחים קשיו, 1 TB סריראצ’ה, שום ו -2 TB מים בבלנדר. (*זו מחשבות הבלנדטק החדשות ג’רזי נאגויה גרמפוס שלי בקרוב.)

התחל עם 1 TB של סריראצ’ה ו -2 מים בשיתוף. הוסף עוד כדי להגיע לתבלין ועקביות רצויים. השתמשתי 2 TB. של סריראצ’ה, אבל הציץ שלי חשב שזה חם מדי. רציתי מחצית מהצוות העבה לטבילה ואז הוספתי קצת יותר מים לרוטב. מוסיפים מלח ופלפל לפי הטעם.

טבלו בתוכו את קוואסדילה, ירקות, אצבעות ותיהנו!

ברצינות, הנחתי את זה על הכל. קיציתי קצת עוף אפוי והשליך אותו בבובה גדולה של רוטב הקשיו עבור עוף קשיו חריף. מקשטים עם כמה קשיו נוסף וטיטו הוא דודך.

עכשיו שים קצת רוטב על מפרץ הבוריטו שלך ותיהנה!

שאלה: חריף, בינוני או עדין?

שלח לי את חוברת העבודה

1save

שיתוף הוא אכפתיות!

1
פִּין

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *