לאריזונה יש כמה מתארים אחרי שאחרי צ’רלס אוליביירה מעריך ב-

UFC 274 מיקום בשבת במרכז טביעות הרגל באריזונה. האלוף הנוכחי של UFC קל משקל צ’ארלס אוליביירה, שכותר את האירוע, ככל הנראה החמיץ את המשקל היום שהגיע לחצי קילו מעל גבול האליפות. ברור שהוא יופשט מתואר השיווק שלו בתחילת ההתמודדות של מחר.

יש המלצה מסוימת כי לקנה מידה הרשמי היו בעיות כיול אשר בפני עצמה צריכות לבחון. בתור טוני קאמינגס, נציב האתלטיקה של קולורדו ציין “מבקש לראות מתי בדיוק כמו גם על ידי מי הסולם מורשה על ידי זה יהיה התחלה.”

השארת בעיות כיול בצד, דאגה רבה יותר היא האם מחלקת המשחקים באריזונה, הרגולטור בתשלום האירוע, נענה להערכתם הרשמית בכללים.

לאריזונה יש כמה חקיקות כמו גם הנחיות לגבי הספרים כאשר זה נוגע ל- MMA להעריך תוספות. במיוחד הקוד הניהולי של אריזונה יש את העמידה בפני מצבים אודות הערכת INS:

השקילה תתקיים בכל פעם כמו גם מיקום שאושר על ג’רזי בנפיקה ליסבון ידי הפיצוי בהתאם ל- A.R.S. § 5-225 (ה). זה יפוקח על ידי נציג פיצויים. יש צורך במקדמים כדי ליצור קשר עם הנציבות לפחות 48 שעות בפיתוח המשקילה לתוכניות מתאימות לכך. המתמודדים יופיעו בשקילה כמו גם כישלון בכך עשויים להכניס את המתמודד למשמעת, כמו גם כולל פסילה מהתחרות.

וממשיך לציין כפי שעומד בפני לוחמים שמתגעגעים למשקל:

מתמודד העולה על המשקל החוזי שלו הרבה יותר מקילוגרם אחד בשקילה הוא הפרת את חוזהו. על פי שיקול דעתה של הוועדה, יתכן כי ניתן לאפשר סיכוי שני להזדמנות שנייה את המשקל תוך שעתיים. באלטרנטיבה, ההפקה עשויה להטיל חיוב כולל חילוט של לא הרבה יותר מ 20% מהארנק ברוטו. ניתן להוסיף פנלמות לתיק היד של הרכיב של המתמודד.
יהיו וריאציות מאפשרות בקצבאות משקל וכיתות משקל במריבות שאינן מחסניות, אם הן עמותות כמו גם הפיצויים, מאשרים את הווריאציה.

חשוב מכך, כותרת החוק המתוקנת של אריזונה כותרת 5, פרק 2 סעיף 225 (שהקוד לעיל קובע כי הפיצוי צריך לעמוד בו) זקוק להערכת ההערכה כדי למיקום “לא הרבה יותר מעשרים וארבע שעות לפני הזמן המסודר של האירוע “קריאה כדלקמן:

ה. שקילה לכל התחרויות לא יהיו הרבה יותר מעשרים וארבע שעות לפני זמן האירוע המסודר או פחות משלוש שעות ג’רזי נבחרת קרואטיה בכדורגל לפני זמן האירוע המסודר. נציג הפיצוי יעבור כמו גם לפקח על כל השקולות. תקופת השקילה תהיה שעה אחת.

UFC 274 יוצא לדרך בשעה 5:30 המזרח, 2:30 האוקיאנוס השקט. אוליביירה ‘החמיץ משקל’ בסולם מכויל בספק עם דיווחים המכסים את התקלה כבר בשעה 12:27 פסיפיק.

לפיצוי האתלטי יש שיקול דעת רב בדיוק כיצד לבצע את ההערכה. אין להם שיקול דעת לבטל ציר זמן שנקבע בסטטוטור.

אלא אם כן אריזונה מפרסמת תקנות מעודכנות כמו גם הנחיות לאוליביירה יש מחלוקת אמיתית שמעולם לא החמיץ משקל מכיוון שהפרט לא הצליח להחזיק הערכה מתאימה לכל מי בכרטיס.

לאריזונה יש כמה מתארים לעשות.

פרסומת

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון ג’רזי בורוסיה דורטמונד

קָשׁוּר

מתחרה אחר של UFC מתגעגע למשקל שנראה חולה על הכף. האם הרגולטורים יפעל? 1 באוקטובר 2021 עם תגובה 1
23,000 $ פסק דין אושר עבור UFC 157 Piracyoctober 4, 2016 ב”פיראטיות ”
1,000 דולר נזקים שהוענקו עבור UFC 172 Piracyoctober 30, 2016 ב”פיראטיות “

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *