בית המשפט מכחיש את תנועת טאקוונדו של ארה”ב לדחות הזעזוע מוח

(הערה של העורך: העמידה בהופעה בכתב ליטיגציה של זעזוע מוח.)

שופט פדרלי ממחוז הצפון באוהיו דחה את תנועת ארה”ב טאקוונדו בע”מ לדחות תביעת רשלנות שהובאה על ידי תקווה אולימפי לשעבר, שחווה זעזוע מוח כאשר נבעט בראשו במחנה אימונים של ארה”ב, ולכאורה, נלחץ להמשיך להשתתף במחנה ללא סיוע רפואי.

באופן ספציפי, בית המשפט גילה כי זה מוקדם להנחיות בנושא אי הסכמתו של הנתבע כי התובע, פיליפ ו ‘ריפפי, הניח את סכנת הפציעה בכך ג’רזי נבחרת סרביה בכדורגל שהשתתף במחנה.

במקום זאת, היא קבעה כי ריפפי טען מספיק כי הנאשמים חייבים לו אחריות של טיפול הגיוני לפני, במהלך, כמו גם לאחר שנפצע במחנה, שנערך באנגליה בשנת 2018.

האירוע התרחש כאשר ריפפי, משקל בינוני בגובה 6 מטר, 190 פאונד, הותאם עם בן זוג, שהיה 6 מטר ג’רזי ספורטינג ליסבון -6 כמו גם שקל 225 פאונד. התביעה הצהירה כי הבחור שני הוטל על ביצוע תרגיל, שם הוטל על משתתף אחד לבצע סידק, בעוד שיריבו התבקש להסיט אותו כמו גם מעבר ללימודי הגנה.

יריבו של ריפפי הכה אותו בראשו עם כף רגלו במהלך התרגיל, והפיל את התובע למזרן במשך מספר דקות. איש לא נגע בעזרתו, על פי הטענה.

ריפפי טען כי אנשי האימון לא הצליחו לפקח על התרגיל וכן להבטיח כי עובדים רפואיים הוצעו במהלך האימון. יתר על כן, הוא טען שהמאמנים לחצו עליו להמשיך להתאמן למרות “ההשלכה הפוטנציאלית של הבריאות והבריאות ארוכת השנים של פגיעה מוחית טראומטית.”

התובע המשיך וטען כי כשחזר למחנה למחרת עם תסמינים המותאמים עם תסמונת שלאחר הקבלה, איש לא הציע לו ללכת לבית החולים.

“Ripepi היה הפרטי המצער שנשא את הוצאות ההתעלמות של ארה”ב טאקוונדו מרווחת הספורטאים שלה, תרגול ארגוני כמו גם אימון שהמזונות של בתי משפט שונים ברחבי הארץ, כמו גם כלי תקשורת מרחבי העולם , לקבוע ג’רזי נבחרת סנגל בכדורגל היטב, “על פי התביעה.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *