שליטה על סוכר בדם עם תוכנית דיאטה כמו גם אורח החיים

כשאתה אוכל מזון, גופך מתפרק פחמימות לסוכר קל שנקרא גלוקוז, שנספג בדם. גלוקוז בדם (או סוכר בדם) הוא הסוכר העיקרי שהתגלה בדם שלך, כמו גם הוא היבט מכריע בגוף האדם. לא רק שגלוקוז בדם דלק כל תא בגופך כדי לשמור על שריריך לנוע כמו גם לשאיבת הלב שלך, חשוב לשמור על המוח שלך להאמין כמו גם למערכת החרדה המרכזית.

הגוף מנסה לשמר את רמות הגלוקוז בדם שלך במגוון מסוים כדי להבטיח את רמות הסוכר בדם שלך לעולם לא לטבול גם נמוכות או הולכות גבוהות. שמירה על רמת גלוקוז בדם יציבה ג’רזי קלוב סנטוס לאגונה לאורך כל היום יכולה לגרום לך להרגיש דלק נאות בטווח הקצר, כמו גם אסיסטים לשמור על בריאה בטווח הארוך. כאשר הרמות שלך מתעצמות או טבילה במהירות זו עלולה לגרום לתסמינים כמו ישנוניות, תנודות במצב הרוח, כמו גם תשוקות מזון. בעל רמות גלוקוז בדם ללא שליטה שנמצאות בעקביות מחוץ למגוון הבריא יכול לגרום לבעיות כמו סוכרת מסוג 2 כמו גם מחלות לב.

החדשות הגדולות: ניתן להתמודד עם רמות הסוכר בדם שלך דרך האכילה שלך כמו גם בהרגלי חיים. אנשים רבים מבינים את המשמעות של אכילה בריאה כמו גם פעילות גופנית מסייעת לעיתים קרובות כדי להימנע מסוכרת מסוג 2, אולם מכיוון שהפחתת המתח כמו גם קבלת מנוחה מספקת מתעלמת לעתים קרובות כשיטה לניהול סוכר בדם, בואו נתמודד עם זה קודם.

מצא שיטות להפחתת לחץ. מתח כמו גם חרדה הם שני הטריגרים העיקריים של רמות מוגברות של קורטיזול, הורמון המתח העיקרי של הגוף. לאורך תקופה ארוכה, רמות גבוהות יותר של קורטיזול מתמשכות הופכות את זה למאתגר הרבה יותר לנהל את הסוכר בדם. מחקרים מסוימים הראו כי מיינדפולנס תרגול יכול לסייע בשיפור משקל הגוף, רמות הגלוקוז בדם, כמו גם לחץ דם אצל אנשים עם סוכרת.

עם זאת, אנו רוצים למתח (אין משחק מילים מיועד!) המשמעות של ג’רזי פלמנגו בחירת פעילויות שתגלה מהנה. זה יכול להאזין למוזיקה, לקרוא ספר, לעשות יוגה, או אולי, לקחת את הצעד לעשות משהו שתמיד רצית לעשות זאת, אולם מעולם לא היה לו זמן.

לתעדף שינה. אנשי מקצוע רבים בשינה היו מציעים לך לישון 7 עד 8 שעות בכל לילה. כשקצר לך שינה (פחות משש שעות), גופך הופך להיות פחות יעיל בשמירה כמו גם חטיפים מלוחים. כבו את האורות כמו גם להתכונן לישון עם ההצעות השימושיות הללו כדי לישון לילה נהדר.

תתחיל לזוז. חוסר הפעילות קשורה בקפידה לסיכון משופר לסוכרת, אז תגיעו! שרירים פעילים יעילים בהרבה בנטילת כמו גם שימוש בגלוקוז המסתובב בדם. אינך דרישה להתאמן בעוצמה גבוהה או במשך זמן רב להשיג את היתרונות-כלומר 150 דקות בשבוע או בערך 20 דקות ביום של פעילות גופנית בעצימות בינונית כמו הליכה, ריצה קלה או שחייה. פעילות גופנית שגרתית מסייעת גם לשפר את חילוף החומרים, לתמוך במשקל גוף בריא, כמו גם להפחית את הלחץ.

אכלו אוכל מזין. התבונן באוכל כהזנה כמו גם אכילה בריאה כסוג של טיפול עצמי. התמקדו במה להוסיף לצלחת שלכם ולא למה לחסל. אחת מקבוצות המזון החיוניות ביותר להימנעות מסוכרת מסוג 2 היא דגנים מלאים – כמו חיטה מלאה, שיבולת שועל או אורז חום – לחומר הסיבים הגבוה, כמו גם חומרים מזינים המובלים בדרך כלל בדגנים מעובדים. בחר מגוון של פירות כמו גם ירקות כדי להבטיח שאתה מקבל מבצעים נהדרים של סיבים תזונתיים כמו גם חומרים מזינים כדי לסייע לך להרגיש מרוצה, להזין את התאים שלך, כמו גם להפחית את הדלקת. שפע הפיטונוטריינטים כמו גם נוגדי חמצון שהתגלו בצמחים מסייעים להימנע ממחלות, כולל הפחתת הסכנה שלך להקמת סוכרת.

בחרו רזה כמו גם מקורות מעובדים באופן מינימלי של חלבון כמו דגים, עוף, כמו גם ביצים. אם אתה יכול לשלם על זה, דשא הוזן כמו גם אורגני נוטים להיות עשירים בהרבה יותר מזינים. כולל כמויות קטנות של מזונות עשירים בחלבון בארוחות שלך כמו גם חטיפים יכולים לסייע לך להתמודד עם הרעב שלך הרבה יותר טוב, כמו גם לשפר את הרגישות לאינסולין, כמו גם אכילת יוגורט עשיר פרוביוטי מוריד את הסכנה שלך להקמת סוכרת מסוג 2.

אם אתה חושב לראות בדיוק כיצד תכנית הדיאטה האישית שלך כמו גם דרך חיים משפיעים על רמות הגלוקוז בדם שלך, התחל לעקוב אחר הקריאות שלך תוך שימוש בתפקוד הגלוקוז בדם באפליקציית Fitbit. אתה יכול לגלות את הפונקציה על ידי הקשה על Find Find כמו גם סטטיסטיקות בריאות ובריאות וכושר גופני.

בעיקרו של דבר, כל ארבעת האזורים הם אבן הפינה בבקרת סוכר בדם. אם אתה מעוניין לבצע שינויים במוצרי חיים, מאמן הבריאות והבריאות שלך הוא פשוטלחץ משם כדי להציע לך טיפול בהתאמה אישית.

מידע זה ג’רזי ליברפול מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

אמירה רחמט

אמירה היא אחד ממאמני הבריאות והבריאות של Fitbit. לאחר שהשיגה את תואר ההצטיינות שלה במזון כמו גם בתזונה אנושית מבני בריטניה, היא החלה לתרגל טיפולים דיגיטליים כמו גם סייעה לאנשים לעשות שינויים בהרגלי חיים חיוביים בחמש השנים האחרונות. היא שף בית נלהב כמו גם אוהבת לנסות מתכונים חדשים בזמנה הפנוי לחלוטין. כמו כן היא נהנית לעשות פעילויות חיצוניות עם אלה שאהבו, במיוחד לרוץ, לרכוב על אופניים, כמו גם לטפס על סלעים.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *