המחקר מראה כי מספר להיטים תת -קוסביים גוברים את מחירם על תפקוד המוח

כפי שנדון בעבר אינטנסיבי כמו גם כיבוי רגיל יכול להשפיע הרבה יותר על תפקוד המוח מאשר תדירות הנוקאאוטים בתחרות. מחקר מחקרי עוד יותר העוסק בהשפעות של להיטים תת -קוסביים מצטברים פורסם לאחרונה לאחרונה בכתב העת Neurology. תוכלו לגלות תקציר של המחקר כאן.

הכותב השווה קבוצה של הוקי NCAA כמו גם שחקני כדורגל לקבוצה של אי קשר עם ספורטאי NCAA. הקשר עם ספורטאים השתמשו בקסדות מכשירים שרשמו את ההיסטוריה של זמן ההאצה של הראש העומד בפגיעה. הספורטאים ביצעו בדיקות קוגניטיביות לפני כן כמו גם אחרי העונה. חלק גבוה יותר של היצירה עם ספורטאי הספורט ג’רזי סרזו אוסקה שבוצעו בצורה הרבה יותר גרועה ממה שחזה במהלך מבחני עונת הפרסום. גילוי חדש בוצע. היה קשר בין הציונים העניים יותר כמו גם “ציונים גבוהים יותר במספר מדדי חשיפה לאפקט ראש.”

במחקר מחקרי עוד יותר ג’רזי קריסטל פאלאס שפורסם השבוע מדווח כי עונה של להיטים קשים כוללת שינויים ניתנים למדידה בעניין הלבן של המוח עם מדיניות זעזוע מוח, כמו גם בבלוג החקיקה המדווח כי “מידת שינוי החומר הלבן בקשר עם ספורטאי הספורט היו גבוהים יותר אצל אלה שביצעו הרבה יותר גרוע מהצפוי במבחני זיכרון כמו גם למידה, מה שמרמז על קשר אפשרי אצל חלק מהספורטאים שבין כמה קשה/לעיתים קרובות הם נפגעים, שינויי חומר לבן, כמו גם קוגניציה, או זיכרון כמו גם יכולות אמונה. ”

בשורה התחתונה, כיבוי קשה גובה ג’רזי נאפולי את מחירו. המוח יכול לקחת מספר סופי של ג’וסטרים רק לפני שהשלכות שליליות יתקיימו. ספורטאים קרביים יעשו זאת לא רק להיות מודעים לכך עם זה עם חכמים חכמים כמו גם לא כפופים לנזק שלא נחוץ בזמן האימונים.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

מחקר – עונת כדורגל בודדת גורמת לשינויים במוח מצולמים “משמעותית” 1, 2017 “מחקרי בטיחות”
Neurotrauma Journal מדבר על השפעות ראש בספורט כמו גם על התנוונות מוחית ב -27, 2016 ב”מחקרי בטיחות ”
מחקר – מכות תת -קוסביות חוזרות ונשנות לא פחות מזעזוע מוח לפגיעה מוחית לטווח הארוך 21, 2016 ב”מחקר בטיחות “

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *