8 טיפים לשיקום לילה נהדר

עם רוב גששי Fitbit, יש לך את היכולת לעקוב אחר סטטיסטיקות השינה שלך לצילום 24/7 של בריאותך. עם זאת לאחר מעקב אחר השינה שלך כמו גם הדמיית נתוני השינה שלך, מה אתה עושה עם זה?

אם אתה מגלה שאתה חסר מנוחה או מתעורר בדרך כלל לאורך כל הלילה, או סתם מתקשה להירדם, יש המון שאתה יכול לעשות כדי לשפר את השינה שלך. קח כמה שבועות כדי לשנות את ההרגלים שלך, כמו גם לעקוב אחר השינה שלך בכל לילה כדי לראות אם שינויים אורח החיים שלך מוסיפים יותר Zzzs.

1. כבה את ג’רזי מנצ’סטר יונייטד האורות ולא רק את התאורה העיקרית שלך, יש לעמעם או להפעיל את כל האלקטרוניקה עם נורות הכוח או שעונים דיגיטליים. אם אינך יכול לחסום את האור בחדר השינה שלך, שקול ללבוש מסכת שינה.

2. נתק את עצמך צופה בטלוויזיה או בגלישה בסמארטפון או בטאבלט שלך יכול לשמור על מוחך ער, כמו גם את גופך ממש יחד עם זה. הימנעות מגאדג’טים ספציפיים ממש לפני השינה עשויה לעזור לך לסתיו ישנה מהר יותר.

3. ללכת לישון בזמן סביר התחל להתכונן למיטה קצת מוקדם יותר בכל ג’רזי מילאן לילה למעלה עד שתגיע לפני השינה המועדפת עליך. עם זאת היזהר עם זה. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לשכב בהטלת המיטה כמו גם להסתובב מכיוון שגופך אינו מוכן לסתיו ישנה. במקום לקפוץ על האקדח על ידי, נניח, שעה שלמה, להתנתק ממנו במרווחים של 10 עד 15 דקות עד שהוא מרגיש נכון. עם זאת, חשוב מכך …

4. הגדר לוח זמנים שינה שהולך לישון בדיוק באותה שעה בכל לילה יכול לסייע לך לסתיו ישנה מהר יותר. גופך חושק בסדירות כמו גם לשמור על השעון הצירדי שלך, חשוב ביותר לקיום שינה באיכות גבוהה. ככל שגופך מסתגל, אתה אמור להתעורר באופן טבעי בזמן האידיאלי בכל בוקר, כל עוד אתה מקבל שינה מספקת. אם יש לך זמן להתנסות בשינה בזמנים שונים, אפילו יותר טוב! אתה יכול לגלות את הזמן שעובד מיטבי עבורך. הגדר אזעקות במכשיר Fitbit שלך. שעת השינה כמו גם תזכורות להתעוררות, המחושבות על סמך יומני השינה שלך, יכולים לסייע לך להשיג מחזור שינה עקבי יותר.

5. שמור על מחקרים מגניבים מראים שקל יותר לישון כשהטמפרטורה קרירה יותר. אם זה גם חם, או גם קר, זה יכול להיות קשה יותר.

6. חתוך את קפאין ואלכוהול נסה להגביל את צריכת הקפאין רק לבקרים. קפאין יכול להשפיע על השינה שלך שעות לאחר שתייתו! מחקרים הראו כי שתיית אלכוהול לפני השינה עשויה לסייע לך לסתיו ישנה מהר יותר, אולם זה יגרום לך גם לזרוק כמו גם להסתובב – או להתעורר – יותר לאורך כל הלילה, להפיל את איכות השינה הכללית שלך.

7. קבל פעילות פגיעה ביעד הצעד היומיומי שלך יכול לעזור לך לישון טוב יותר. נסה להתאמץ להתאמן במהלך היום, כמו גם את השינה שלך באיכות גבוהה אמורים להשתפר.

8. הישאר חיובי למידה בדיוק כיצד לייצר כמו גם להשקפה חיובית זה הדבר הטוב ביותר שאתה יכול כדי לשפר את הבריאות הכללית שלך ואת הבריאות שלך כמו גם את השינה שלך. גלה שיטות פשוטות להירגע בסוף היום – הליכה בטבע, סשן נשימה עם הרגע – אז אתה יכול לפשטות לשינה כמו גם לישון לילה מצוין.

מידע זה מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אסור להשתמש במידע זה ג’רזי נבחרת ברזיל בכדורגל כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאות ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *