סקר Lead1 מגלה כי 90% מבמאי האתלטיקה של FBS נדלקים לא נעשה שימוש בכלי גיוס לא תקין

עמותת Lead1 (Lead1), המייצג את מנהלי האתלטיקה של בתי הספר המפורסמים 130 חברים של חלוקת קערת הכדורגל (FBS), הודיעה על תוצאות סקר המנהלים האתלטיים של FBS, שחשף כי 90 אחוז מהמודעות המפורסמות חוששות כי קולקטיבים משתמשים בתשלומי שם, תמונה ודמיון (NIL) ככלי גיוס לא תקין.

הסקר, שהכיל משוב מסביבות 80 מנהלי אתלטי FBS ברחבי המדינה, חשף גם הוא תמיכה חזקה במבנה הרבה יותר עבור פורטל ההעברה (87%), תוך צמצום מספר בתי הספר לחטיבת NCAA I (67%) והפצת NCAAA יחידות רווחים לבתי ספר המבוססים על ביצועי טורניר הכדורסל של NCAA (61%). ג’רזי סאות’המפטון בנוסף, 58% לא מסכימים עם מודל שיספק ועידות אינדיבידואליות כדי לקבל אוטונומיה מלאה בנושאים מכריעים כמו אפס, פיצוי פוטנציאלי סטודנטים-אתלטים ותקנות מלגות.

“זו תקופת טרנספורמציה בספורט המכללות ותוצאות הסקר שלנו ממחישות כי מנהלי האתלטיקה של FBS עוסקים מאוד במספר סוגיות מכריעות”, אמר נשיא ומנכ”ל Lead1, טום מקמילן. ג’רזי וולברהמפטון וונדררס “שיתפנו את הממצאים שלנו עם ה- NCAA והביענו שצריך לעשות עבודה ניכרת בקנייה כדי להמשיך ולתמוך בהצלחתם של ספורטאי סטודנטים והתפתחות אתלטיקה במכללות.”

בסך הכל, תוצאות סקר Lead1 של מנהלי אתלטי FBS כללו:

שם, תמונה ודמות (NIL)

90% מודאגים (73% מודאגים מאוד) כי תשלומים אפסיים מקולקטיבים משמשים כגויסים לא נכונים, הן עבור ספורטאים בתיכון או העברות במכללה

78% מסכימים כי הקולקטיבים Nil ישפיעו על גיוס כספים סטנדרטיים של מחלקת אתלטי, אשר עלולים להוביל להפחתה הן בהזדמנויות ההשתתפות והן על הקצבה של משאבים חיוניים לספורטאי סטודנטים

77% מסכימים ששוק NIL לא מוסדר יביא לשערוריות מוגברת, כמו תכנית הימורי ספורט ו/או ספורטאים המנצלים

NIL “שלם עבור ביצועים” ו- “לשלם עבור משחק”:

92% לא מסכימים כי יש לאפשר תשלומי ג’רזי ספורטינג ליסבון אפס המשמשים “לשלם עבור ביצועים” (למשל, תשלום אפס (ים) עבור ציון מספר מסוים של נקודות)

87% לא מסכימים כי יש לאפשר תשלומי אפס המשמשים “לשלם עבור משחק” (למשל, תשלום אפס (ים) אך ורק על היותם בקבוצה אתלטיקה)

72% מסכימים על תשלומי NIL חייבים להיות קשורים לשווי השוק

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *