9 מיילים לא חי

הבוקר התעוררתי לריצה של 9 מייל. הייתה לי חצי בננה לפני שעזבתי כי יש לנו 22 בשלות את הדרישה לאכילה או להקפיא לפני שאנחנו עוזבים הלילה!

לאחר מכן, יצאתי לדרך עם חגורת הדלק שלי כמו גם ל- iPod גוסס.
הסרטונים החדשים ביותר שלי

יום אימוני מרתון ג’רזי ספורטינג בראגה 5
בלוג אימוני מרתון – Run Eat Repear. תוכנית אימונים יום 5.

עוד סירטונים

0 שניות של 4 דקות, 34 שניות

הבא בתור
הצעות מסיכת פנים ג’רזי ססואולו לריצה כמו גם ללכת בחוץ
07:15

לחיות
00:00
08:21
04:34

עברתי שונה מדרך טיפוסית מכיוון שלא רציתי להציע עם הגבעה הענקית בקילומטר 3 במסלול הטיפוסי שלי. אבל, זה משתמע לרוץ ברחובות קדחתניים. בדרך כלל אני “חוסך” את הדרך הזו לסופי השבוע כשאין תנועה.

סיפור ארוך קצר בקילומטר 8 אישה יצאה מהרחוב שלה בניסיון לעשות את הטוב ביותר כמו שאני עולה לצד הכי טוב שלה. האמנתי שהיא ראתה אותי כי היא עשתה עצירה מלאה (בדרך כלל אנחנו רק “עצירות קליפורניה” כאן). עם זאת לא. היא התחילה ללכת כשעברתי מול מכוניתה. צעקתי “היי ג’רזי פ.ס.וו. איינדהובן היי!” כמו שהיא עצרה. עם זאת זה הפחיד ממני את הזבל כמו גם ליבי הקטן והקטן השחור טפח קשה.

וגאס לא מנסה לנשוך אותי כאן, הוא מנסה להכריח אותי לגרד את לחיו.

מכיוון שיש לי 20 אלף בננות לאכול, הכנסתי אחת ל”שיבולת שיבולת שיבולת שיבולת “שלי <- אלה כמו שיבולת שועל לילה, עם זאת אתה פשוט נותן להם להתגבר על ריצה הגרמין שלי נפטר במייל 7 הטוב ביותר באמצע שיר הריצה המועדף עליי. טֶמבֶּל אוקיי, אני צריך לעבוד כמו גם אז אני פונה לפלורידה הלילה! נתראה מאוחר יותר שאלה: בשביל מה הבנתך הבין? שלי מובן עבור עצירות CA כמו גם שוורצנגר כמו גם כמה דברים אחרים ... שלח לי את חוברת העבודה להציל שיתוף הוא אכפתיות! לַחֲלוֹק צִיוּץ פִּין לַחֲלוֹק דוֹאַר לַחֲלוֹק המשך לבחור באלה: מה מעכב אותך ממטרת הריצה שלך מה מעכב אותך ממטרת הריצה שלך הלך הרוח שלך הוא מה שבאמת מעכב אותך מיעדי הריצה שלך. זו לא היכולת שלך לרוץ את זה מהר או רחוק דיסני וורלד 10K סיכום מירוץ דיסני וורלד 10K סיכום מירוץ רץ את סוף השבוע מרתון דיסני וורלד 2022. הערכת מירוץ של דיסני 10K וכן סיכום. 10 התמונות המובילות כמו גם רגעים מהריצה 3 פריצות כדי להשיג מים בזמן ריצה 3 פריצות כדי להשיג מים בזמן ריצה איך בדיוק להשיג מים תוך כדי ריצה מבלי שתצטרך להביא אותם. 3 פריצות להידרציה במנוסה שאינם זקוקים להילוך את הטריק נמתח למאגרציות הדוקות את הטריק נמתח למאגרציות הדוקות איך בדיוק למתוח את האגרסינג שלך לרצים. טריק למתוח חמטים הדוקים אחרי ריצה. הדרכה למתיחת רגליים 15 רעיונות חטיפים מהירים לפני ריצה 15 רעיונות חטיפים מהירים לפני ריצה מה לאכול לפני שאתה רץ כמו גם מתי לאכול. 15 מושגי חטיפים מהירים לפני ריצה לרצים חדשים כמו גם אימונים לחצי מרתון יעדים שיעזרו לכם לרוץ הרבה יותר טוב - ערימו ביום הקושי של מיילים 1 יעדים שיעזרו לכם לרוץ הרבה יותר טוב - ערימו ביום הקושי של מיילים 1 יום קשיי ריצה בחינם לחלוטין של 30 יום ביום 1. בדיוקכיצד להגדיר את יעד הריצה שלך. ערימה על קושי הריצה של מיילס נובמבר 2021 ⚡ מאת Shareaholic ו

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *