שחייתי מייל יום: 7 צעדים שימושיים כדי לרדת במשקל

ברכת מייל יום
בכל מקום שאתה מסתכל, יש כל מיני אופנות, כמו גם מגמות המבטיח כי תוכל לרדת במשקל. מחליף ארוחה, דיאטות ללא פחמימות, כמו גם ארוחות קפואות שהוכן מראש כמה תרופות המהירות get-בכושר רב כי הם שם בחוץ עכשיו הכי טובים.
תוכן מסתתר
ברכה מייל יום
1. להבין המרחק שלך
2. חלופי StrokesFreestyle
חזה
פַּרְפַּר
גב

3. לעבוד על בניית הסטים שלך
4. לפתח מהירות שלך
5. לעקוב אחר קלוריות נשרפות
6. מסלול קלוריות נצרך
7. להיות עקבית

המציאות הפשוטה היא … יש באמת הוא לא תרופה “get-התאמה מהירה”. אין דבר קסום תוכל לרכוש שיגרמו רצויה במשקל שלך להיעלם. השיטה בפועל לרדת במשקל, כמו גם להשיג מטרות הכושר הגופני שלך היא עם ניסו וה נכון מסירות כמו גם נחישות.
בעוד תוכנית דיאטה היא חלק ענק של השגת מטרות הרזיה, פעילות גופנית היא אינסטרומנטלית כמו גם. תרגיל אחד בפרט, שחייה, שימושי במיוחד מאז אותו אפקט נמוך על המפרקים שלך, אולם יש כל מיני יתרונות מצטיינים.
אם אתה רוצה לשלב שחייה כחלק המסע שלך במשקל, לחשוב על הגדרת מטרה כמו לשחות מייל ביום. זוהי מטרה פשוטה לזכור וכן יכול לקבל יותר קל, כמו גם יותר קל להשיג ככל שהזמן שלך הולך על. מאז זה, ריכזנו הרישום של 7 השלבים לרדת במשקל על ידי שחייה מייל ביום. כאשר הוצאה עם זה, תראה את זה באמת משהו שאתה יכול לשלב לתוך החיים שלך שיכול לעשות את הבדל עצום.
1. להבין המרחק שלך
כדי לרדת במשקל שחי מייל ביום, אתה חייב להבין בדיוק איך רבי הקפות תוכל דרישה לשחות מייל בברכה שלך. כול ברכה שונה. כמה ברכות הן 25 מטרים, חלקם 25 או 50 מטרים.
הנה הכי אורכי הבריכה טיפוסיים, כמו גם מספר ההקפות לך דרישה יהיה לעשות כדי לקבל מייל שלך …
בריכת SizeLaps לקילומטר
25 yards33
25 meters30
50 meters15

זה גם חשוב לציין כי ישנם מעקב כושר פיזי רבים שם בחוץ, כי יסייע לכם לעקוב אחר השחייה למרחק שלך. אז, אחרי שאתה מקבל את העניין, כמו גם שתתחילו לראות תוצאות, להשקיע אחד! זה יחסוך לך זמן וגם לא תצטרך להתמקד כול כך הרבה על ספירה כול ברכיים!
2. Strokes חלופי

עבור חלק, שחי מייל יכול בסופו של דבר להיות מייגע מעט. בניגוד רץ מייל, שחי מייל יכול לקחת סביב 25-30 דקות (או יותר), בהתאם לרמת הניסיון שלך.
שינוי עד המשייכות שלך יכול לעשות דברים חולפים מהר, כמו גם לסייע לכם לנצל שרירים שונים האימון. ייתכן לסירוגין יום משיכות שלך לפי יום או הברכיים ואפילו על ידי הברכיים כדי לעשות דברים מעניינים!
להלן ארבע משיכות השחייה העיקרית אתה יכול חלופי.
פריסטייל
משלב משיכת זרוע תקורה שבו זרוע נעות בתבנית לסירוגין וכן בעיטות מספריות. פריסטייל הוא אחד שייך שחייה המהירות.
חזה
בשנות חזה, הן נשק זמנית לעשות תנועות בצורת חצי עיגול, כמו גם את הרגליים לבצע בעיטות צפרדע. חזה הוא הבולט ביותר מבין ארבעת משיכות שחייה, אולם הוא גם האיטי ביותר מבין הארבעה.
פַּרְפַּר
משלב משיכת זרוע תקורה עם שני הידות כמו גם בעיטת דולפין. הפרפר נחשב גם לאחד משייך לשחות מהר יותר וגם הוא ללא ספק סטוק הכי הקשה ללמוד.
גב
הנערך על הגב (ומכאן שמו) וכן שימושי משיכת זרוע תקורה בתבנית לסירוגין. הרגליים לבצע בעיטת מספריים או רפרוף דומה הבעיטה המנוצלת עבור חופשי. הגב הוא רק אחד ושח ארבע שחיות משייכים על גבה.
3. לעבוד על בניית הסטים שלך
הצעה נוספת עבור שוחי מייל ביממה כדי לסייע לך לרדת במשקל היא לעבוד על בניית הסטים שלך. זה רעש עלול לחנוק להקדיש את עצמך שוחה מייל ביום, אולם זה לא חייב להיות!
בדיוק כמו כל סוג של אימון אחרים, אתה יכול לשבור אותו. לדוגמה, אם אתה שוחה בברכת 25 מטר וכן אתה צריך לשחות 30 הקפות כדי לקבל המייל שלך, אתה יכול לעשות ברכיים 5 להתחמם שבו אתה לוקח את הזמן שלך, כמו גם משייכות חלופיות. ואז, אתה יכול לעשות 20 הקפות כמו הסט הראשי שלך (לוקח הפסקה קטנה באמצע), כמו גם אז 5 ברכיים למטה מדהים.
זהו אחד שיטה פנטסטית יותר לדברי שינוי עד, לשמור דברים מעניינים, כמו גם כן עבודה בתוך היכולות שלך. כאשר אתה מתחיל, אתה עלול דרישה ארוכה יותר להתחמם, למטה מדהימים, כמו גם הפסקות באמצע. ואז, כפי שאתה לפתח התמדה בכל יום, אתה יכול לעשות הפסקות אלה קטנים יותר, כמו גם עבודה כבר באמצע.
4. לפתח מהירות שלך

כמו שאמרתי לעיל, השחיין הטיפוסי יכול לעשות מייל, לספק או לקחת, כ 25-30 דקות. רוב השחיינים התחרותיים יכולים להשיג הישג זה סביב סימן 20 דקות.
אז, כפי שאתה עובד בחוץ, כמו גם שחייה מייל שלך בכל יום, אתה יכול גם להגדיר מטרות עבור עצמךכמו גם לנסות לפתח את המהירות שלך. כמובן, אתה הולך דרישה כמה ימים שבו קילומטר שלך הוא “התאוששות”, כמו גם איטי יותר, אבל אולי אתה יכול לבחור יום אחד בשבוע שבו אתה הולך כמו שאתה יכול. זה נשמע לי כיף!
לא רק זה כיף, מהר אתה מקבל, הרבה יותר קלוריות אתה תשרוף! לא להזכיר, אתה אוהב לעשות לעשות עם האימון שלך מהר יותר, שהוא פלוס גם כן!
5. לעקוב אחר קלוריות נשרפות
אם אתה רוצה לנצל את המטרה כושר גופני זה של שחייה קילומטר ביום כדי לרדת במשקל, סביר להניח שאתה הרבה יותר מוצלח אם אתה עוקב אחר הקלוריות שאתה בוער. זה חיוני כדי להבין בדיוק בדיוק כמה קשה הגוף שלך עובד על מנת לסקר את הגירעונות הקלוריות שלך כדי לרדת במשקל.
ישנם מחשבונים מקוונים שיכולים לזהות את זה בשבילך, עם זאת יש כמה מעקב גופני מדהים שם בחוץ שיכולים לקבוע קלוריות שלך נשרף על בסיס קצב הלב שלך, משקל, כמו גם מידע בריאות ואיכות חיים אחרים. למעשה, כמה אלה עוקבים כושר גופני (כמו Apple Watch, Garmin, כמו גם יותר) יכול גם לעקוב אחר קלוריות שרוף שלך, כמו גם את המרחק שלך בבריכה. לדבר על win-win!
6. מסלול קלוריות נצרך

עם ירידה במשקל, אנו מאמינים שתוכנית הדיאטה שלך היא 80% של הקרב שלך. אמנם זה הרבה יותר חיוני להתמקד באכילת מזונות שלמים כי הם מזינים, להבין את הקלוריות שלך נצרך לעומת הקלוריות שלך נשרף יהיה גם להיות מסייע מדהים שלך הרזיה שלך המסע.
כמו כן, שחייה היא סוג יעיל כזה של פעילות גופנית, כי אנשים רבים בטעות לאכול כמו גם קלוריות רבות כדי overcompensate עבור כל העבודה הקשה כי זה דורש מהם.
בגלל זה, זה יהיה שימושי להפליא לך לעקוב אחר קלוריות היומיום שלך נצרך. מספר זה צריך להיות פחות מהקלוריות שנשרפו כל יום.
רוב הצע מחסור 500 קלוריות כדי להשיג ירידה במשקל בריא, אבל כולם שונים. אז, הקפד להתייעץ עם הרופא שלך על מחסור בריא כי הוא הטוב ביותר עבורך.
בזכות חדשנות, כמו גם טלפונים שלנו, יש אינספור דרכים שאתה יכול לעקוב אחר הקלוריות שלך אכלו! כמובן, אתה יכול ללכת מוסד ישן עם עט, כמו גם נייר, אבל אתה יכול גם לנצל יומן יומן מזון. חלק מן המחשבון הבולט ביותר מחשבון האפליקציות כוללים myfitnesspal, לאדיט, קרונומטר, כמו גם בריאות אנשים.
7. להיות עקבית

ברגע שיש לך את התוכנית שלך בדיוק איך אתה הולך לשחות קילומטר ליום, כמו גם אתה מוכן לעקוב אחר הקלוריות שלך (שניהם נשרף, כמו גם אכלו), אתה מוכן! נו…. כִּמעַט.
ההצעה הסופית לאבד משקל בעת שחייה קילומטר ביום היא להיות עקבית! זה אולי רעש קלישאה, אולם באמת אין תוכנית דיאטה או המטרה תהיה מוצלחת אם אתה לא מקל על זה.
מהרשימה שלנו, אתה יכול לראות כי שחייה קילומטר כל יום יכול באמת להיות כיף. אתה יכול להגדיר מטרות עבור עצמך, אתה יכול לשנות את שבץ שלך, כמו גם להתאים אישית את זה לעבוד בשבילך.
שחייה היא אחת הצורות הקלות ביותר של פעילות גופנית כדי להישאר בקנה אחד עם. זה אפקט נמוך, כמו גם יש סכנה קטנה של פציעות אם אתה לוקח את זה איטית, כמו גם להקשיב לגוף שלך. אנחנו לא אומרים פציעות לא יכול להתרחש בשחייה – כי הם יכולים. עם זאת, אם אתה מגדיר מטרה לנהל קילומטר ביום, אתה עלול לסכן מספר עצום של פציעות, כולל splints שין, משך quads, plantar fasciitis, כמו גם יותר.
בין אם אתה הולך קשה, כמו גם לשחות מהר ככל שאתה יכול או יש “יום מנוחה” שבו אתה עושה את זה 45 דקות, אתה הולך לקצור את היתרונות. אם אתה רק מקל עם זה כמו גם לסמוך על התהליך, אתה תהיה מוצלחת לאבד משקל על ידי שחייה כל יום.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *