קשיו קפוא

שלשום מצאתי כמה קשיו במקפיא שלי כמו גם קומץ. (אני שומר את האגוזים שלא בכושר במכולה ג’רזי ויסל קובה של הארון שלי במקפיא כדי שהם לא ילכו. יש להם מעט קראנץ ‘שאני אוהב! אני גונבתי כמה בכל פעם שאני פותח את המקפיא עכשיו. נסה ג’רזי ויאריאל זאת.

הרגשתי מאוד מטושטש כל הזמן, כמו גם רציתי להעלות את הכרך בארוחת הערב. אז, פיצחתי פחית חומוס כמו גם זיווגתי אותה עם ברוקולי קלוי. אכלתי את כל פחית החומוס. זה מרגיש מוזר לאכול פחית שלמה של משהו כאשר צפויים להיות בו 3 מנות, אולם גם צפויות להיות 9 מנות של קראנץ ‘טוסט קינמון בקופסה. כן בטח.
הסרטונים החדשים ביותר שלי

פודקאסט מחזיר בין 6 באוגוסט
והנה סרטון חדש עם סיכום מהיר של 3 פודקאסטים שהאזנתי אליו אתמול.
פודקאסטים חזרו:

מועדון הדרמה – פרק אפריל 2018 על מוניקה לוינסקי, כמו גם בפרק של יולי 2018 על קונאן אובראיין כמו גם הדוכסית מיורק פרגי. דברים מרתקים!

הפודקאסט של Toast Toast – הפרק של היום על נושאים חמים כולל ה- E! הצהרת חדשות כי המופע יבוטל לחלוטין (הזמנים השתנו מעט לאחרונה, אולם כעת זה נגמר).

סקופ עסיסי עם הת’ר מקדונלד – ראיון עם קפטן סנדי מתחת לסיפון ים תיכוני

עוד סירטונים

0 שניות של 7 דקות, 26 שניות

הבא בתור
סקירת ספרי עפר אמריקאית
12:07

לחיות
00:00
08:21
07:26

הפכתי את בן ה- BLT המדהים ביותר לארוחת הערב. כשהייתי ב- Whole Foods אתמול מצאתי בייקון חתוך סמיך עד כדי גיחוך, כמו גם האמנתי מייד על בעלי חובב הבייקון.

הוא הצהיר שזו הייתה אחת מעשרת הארוחות המובילות בכל הזמנים! יכול להיות שהייתי קצת יתר על המידה, מכיוון שרק ציפיתי לשפשף גב …

אחרי הארוחה יצאנו לטיול ובסופו של דבר ביעד. קיבלתי כמה אספקה ​​למתכון המוצג של מחר …

ובן ניסה ג’רזי אתלטיקו מיניירו כסאות לפטיו שלנו … יש לנו הכי טוב לא נעים ביותר עכשיו כמו גם למנוע אותם. עכשיו כשמצב מזג האוויר הוא גורג שאנו דורשים כמה גדולים!

אוקיי, מי הולך להכניס את האגוזים שלהם למקפיא עכשיו?

www.toothpastefordinner.com

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *