ד”ר אלן סטאורובסקי מפרסמת בכתבי עת מרובים וטקסט לניהול ספורט

במהלך חודש ספטמבר, הצטרף ד”ר אלן סטאורובסקי, פרופסור לדיני ספורט באיתקה, למלומדים מרחבי העולם בתרומה לניתוח האולימפי והפראלימפי 2020: מגה אירועים, מדיה ופוליטיקה של הספורט. ניתן למצוא כאן את היצירה שלה על הון שכר ואולימפיאדת טוקיו 2020.

ד”ר סטאורובסקי, סופר בכיר ב- Hackney Publications, פרסם גם כמה יצירות נוספות ביולי, אוגוסט וספטמבר, כולל פרק בנושא אתלטיקה בין -מכללתית באחד הטקסטים המובילים לניהול ספורט, ניהול ספורט עכשווי (Pedersen & Thibault, 2022) כמאמרים אלה:

· Staurowsky, E. J. (2021). אסטרטגיית סינדרלה: תוכנית המשחק שמאחורי עליית האוניברסיטה של אוניברסיטת באטלר, Journal of Sport Management (פורסם באופן מקוון לקראת Print 2021). הוחזר 12 בספטמבר 2021, מ-

· סטאורובסקי א. ג ‘. (2021, 13 באוגוסט). פסיכולוג ספורט שנשכר כקבלן עצמאי על ידי אתלטיקה של אוניברסיטת דה פאול מצא כי אין לו עומד תחת כותרת IX והכחיש הקלה בגין תגמול לכאורה. התראה על התדיינות משפטית בספורט.

· Staurowsky, E. J. (2021, 30 ביולי). מנהל האתלטיקה לשעבר באוניברסיטת אריזונה טוען סיום ותגמול שלא כדין לאחר שדיווח על ג’רזי נאפולי אירועי הטרדה מינית. התראה על התדיינות משפטית בספורט.

· Staurowsky, E. J. (2021, 21 ביולי). הוספת כמה שיותר ענפי ספורט של נשים: לה סלה מסתפקת עם שחקניות כדורעף נשים. התראה על התדיינות משפטית בספורט.

היא גם עובדת על שני ג’רזי ריאל סוסיאדד פרויקטים מדעיים גדולים השנה, אחת משמשת כעורכת אורחים ראשית בגיליון מיוחד של כתב העת לספורט הבין -קולגיאטי המתמקד בכותרת IX @ 50: עתידה בעיצוב מצוינות כוללת במכללות ספורט ובעורך ג’רזי אתלטיק בילבאו הראשי של A טקסט עם כותרת העבודה של הון עצמי, גיוון והכללה בספורט (מפרסמי קינטיקה אנושית, תאריך הפרסום הצפוי של יוני, 2022).

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *