באס רוטן וצ’אק לידל עוזרים להשקת ליגת הקראטה המקצועית של קראטה

קרטה קרטה, ליגת הקראטה המקצועית המלאה של הקשר המלא, הושקה היום. המאמץ נתמך על ידי חלוץ אמני הלחימה המעורבים באס ג’רזי בורוסיה מנשנגלדבך רוטן וצ’אק לידל המוענקים כ”שגרירי ליגה “.

הם שיחררו קטעי קרב מהאירוע “לפני העונה” שהתקיים בבודפשט, הונגריה.

המדיניות וההנחיות של הליגות פורסמו גם המעניינות אותי הרבה מנקודת מבט רגולטורית. אירועים עתידיים ניתנים במקומות בינלאומיים שונים כולל ארה”ב.

מנקודת מבט רגולטורית של ארה”ב וקנדה עשויים להיות נתונים להנחיות הוועדה האתלטית הממלכתית והמחוזית בהתאם לתחום השיפוט. נראה כי הקידום מוכן להתמודד עם אתגר זה עם מדיניותו ג’רזי נבחרת נבחרת קוריאה בכדורגל המספקת עצמם כעמלה (ומציין כי ליגה זו מופעלת כחוק על ידי Koko Sports Management, LLC) ודחייה לוועדות אתלטיות אם מתקיימים התקפים בתחומי שיפוט מוסדרים. בדיוק כמו ב- MMA ואגרוף אין מדיניות אחידה אמיתית לקראטה של קשר מלא והחוקיות והפיקוח הנדרש על ספורט כזה ישתנה מתחום השיפוט לתחום השיפוט. קרב קראטה מציאותית ככל הנראה ימקד בזהירות רבה את סמכות השיפוט בצפון אמריקה בה הם בוחרים לפעול.

מערך הכללים המלא מסופק בדרך כלל קורא ג’רזי ווטפורד למגע מלא מכה בספורט ללא ברכיים או מרפקים והסרות מוגבלות ונלחמות קרקעית מותר גם כן.

פרסומת

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

קראטה מניטובה משחררת מדיניות עבור “קרבות פרסים” בפרובינצ’נובמבר, 2014, “קראטה מניטובה”
EBI להוסיף מכה מוגבלת – האם יתעורר חסמים רגולטוריים? 7 באוקטובר 2016 ב”חוק הלחימה בקליפורניה “בקליפורניה”
מניטובה עוברת OIC לחוקית/מסדירה אגרוף חובבים, קראטה וטקוונונדוקובר 8, 2014 ב”וועדת הספורט הלוחם של מניטובה “.

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *